Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • alım tamamlanmıştır, ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 20 Mart 2017; 16:29:11 >

• Ankara'da olsaydım bir görüşmek isterdim. Ehliyetim yok ama.
  • Merhaba ben başvurmak istiyorum. Askerlik ile bağım yok, mühendisim, autocadı iyi seviyede biliyorum. Belirttiğiniz şartlara uygunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhendis ? Bolum ? yaptiginiz bir photoshop calismasi var midir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 9 Mart 2017; 20:25:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

Muhendis ? Bolum ? yaptiginiz bir photoshop calismasi var midir.

Metalurji ve Malzeme mühendisyim yeni mezun oldum(06.2016). Öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye açık bir insanım. Photoshop olarak çok bilgim yok açıkçası daha doğrusu yüzeysel ama kısa zamanda öğrenebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Fe4R] -- 9 Mart 2017; 22:4:15 >
  • [Fe4R] kullanıcısına yanıt
    Bilemedim, iş hayatına bizim tarafta atılmanız bölümünüzle açıkça çelişecektir, bu sizde huzursuzluk ve sonrasında ayrılmayla sonuçlanacaktır. Açıkçası bu istediğimiz bir durum değildir.
    İlginiz için teşekkür ederim.
    İş hayatınızda başarılar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

Bilemedim, iş hayatına bizim tarafta atılmanız bölümünüzle açıkça çelişecektir, bu sizde huzursuzluk ve sonrasında ayrılmayla sonuçlanacaktır. Açıkçası bu istediğimiz bir durum değildir.
    İlginiz için teşekkür ederim.
    İş hayatınızda başarılar dilerim.

Açıkçası ben öyle düşünmüyorum. Ben teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

• Maaş'ı pm atarmısın
  • HAHA TAm beni tarif etmişiniz

Autocad
    Dialux
    Ankara yenimahalle
    EEM mühendisi (Son sınıfım )
    21 yaş
    18 yaşından beri ehliyetli
    Bilgisayar ve programların hastası :D
    Seyehat engelim için nickime bakınız
    ek olarak Matlab , QT , Proteus/Multism/Eagle , C / C++ , Arm tabanlı(üzerinde çalışıyorum)

Zamanında hocamız Dialux bilin demişti :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.akbulut -- 10 Mart 2017; 12:14:44 >
  • Görsel kısımda bir çalışmanız var mı?
    Bu arada cts ve resmi tatiller çalışılmamaktadır.
  • normal elektrik proje ciziminde armatürleri modellerine göre yerleştiriyorduk.
  • Hadi hayırlısı bakalım

Up

• köle ilanıdır beyler aldırış etmeyin.
    çevresinde veya işkurda falan eleman bulamayıp buralara kadar düşen bir şirket büyük ihtimal çevresinde adı çıkmıştır. ya şartlar kötüdür. yada 13 14 saat çalıştırıp asgari ücret veriyorlardır.

29 yaşındayım yaşım kadar işe girip çıktım. bana sorun bu işleri.

hiçbir firma bu kadar sorumluluk ve vasıf bir iş için forumlarda eleman aramaz.

sizi sömürür koli falan taşıtır. sonra dayanamaz bırakırsınız. yeni eleman bulurlar. bu bööööyle devam eder.
  • forumlarda eleman arayacak kadar düşen bu kardeşimizin böbrek.avi olmadığına yürekten inanan kardeşlerim beğenebilir mi
  • E.COLI E kullanıcısına yanıt
    Zaten çalışma günlerinden bile belli , hafta sonu çalışma mı olur ? Resmen kölelik.

• E.COLI E kullanıcısına yanıt
    Niye banlandın bilmiyorum ama yaşın kadar işe girip çıkman seni zaten açıklıyor.
    İş kur ya da kariyer den ilan versek dünya başvuru olacak içinden seçemeyeceksin istediğin kişiyi.
    Ki oralardan iş bulduğunu sana var ise buyursun oralara.
  • Sarani S kullanıcısına yanıt
    Kaç yıldır forumdayım, yenisin anlaşılan, iyi forumlar.
  • xxxkingdom kullanıcısına yanıt
    oku be adam oku, cumartesi çalışmıyoruz. Pazar zaten kapalıyız. Resmi tatillerde kapalıyız. Sigortan maaşın üzerinden yatar diyorum saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz. Firma bilgisini vermiyorum diye küçük görmen çok yanlış. İlgili bir aday bulursam zaten gözükecektir herşey
  • Askerlik var önünüzde engel, ciddi bir konu bizim için. Zaman çok değerli bizim için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.