Şimdi Ara

---USB TYPE-C OTG DÖNÜŞTÜRÜCÜ SADECE 15TL---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sivas İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    satıldı...
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     ---USB TYPE-C OTG DÖNÜŞTÜRÜCÜ SADECE 15TL---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord_keles -- 15 Mayıs 2016; 17:24:57 >

• takip buna benzer ürün aldım iphon6 için eğer aldığım olmassa talibim

Edit: iphon için değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THESİMPSON -- 12 Mayıs 2016; 11:32:14 >
  • THESİMPSON kullanıcısına yanıt
    iphone 6 type-c kullanmıyor bildigim kadarıyla
  • 1 dolar bile olmayan ürünü 20 TLye satmak bizde mi bu işe girsek acaba! :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: arasmustafaoglu

1 dolar bile olmayan ürünü 20 TLye satmak bizde mi bu işe girsek acaba! :(

Size hayatınızda başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord_keles -- 11 Mayıs 2016; 0:45:03 >

• Bizde akıllı tuş satmıştık zamanında 1 dolara alıp 5 TL ye. Arkadaş sağlam uçuşta. 5 adet alsanız aliexp ten 10 TL yapıyor

Edit : Fiyata kargo dahil değilmiş tamamen fiyasko oldu. Birde kasası alüminyum birinci kaliteymişşş hey Allah'ım ya ne denir bilemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiCheN -- 11 Mayıs 2016; 9:36:01 >
  • Milky Way kullanıcısına yanıt
    Sizede hayatınızda başarılar dilerim.....
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    hesaplamanıza hayran kaldım Sizede hayatınızda başarılar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord_keles -- 11 Mayıs 2016; 9:53:12 >
  • lord_keles kullanıcısına yanıt
    İnsanlarda hayranlık uyandırdığım doğrudur BOT gibi herkese aynı cevabı yazmaktan başka bir şey gelmiyor elinizden belli ki. Size de hayatta başarılar, hoş bu ticaret kafasıyla epey zor görünüyor..
    Sizin maksadınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmek.... Ticaret kafasına girersek memleketteki satılan ürünlerin gerçek fiyatlarına bakmanızı tavsiye ederim....Tekrar saygılar size.....
  • lord_keles kullanıcısına yanıt
    Valla benim derdim ne üzüm yemek ne de bağcıyı dövmek. Tek derdim hem kendi işiniz görülsün, hem başkasının işi görülsün istiyorsanız adabında fiyat yazmanızı anlatmaya çalışmak. Memlekette satılan ürünlerin gerçek fiyatlarını da biliyorum Allah'a şükür. Kaldı ki o ürünler vergi vs bindiği için o fiyatlara geliyor, siz vergi veriyor musunuz peki? Saygılar..
    Dükkanım vss yok 10 tane üründen vergi isteyen olursa veririm tabiki...... Ek olarak gümrük vergisi verdim.....Size hayırlı günler......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord_keles -- 11 Mayıs 2016; 15:04:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.