Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertert -- 24 Ağustos 2016; 20:16:32 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• güvenebilsem alırmda 75 tl windows 7 nasıl satıyosun kutulu fiyatı 300 400 tl olan şeyi.fotoğraf filan atın bari. Hangi şehride bulunuyorsunuz ben ankaradıym. satma sebebin ne birde windwos 10 a yükseltebilyosn ücretsiz ve windows her zaman kullanılan bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maplurtz

güvenebilsem alırmda 75 tl windows 7 nasıl satıyosun kutulu fiyatı 300 400 tl olan şeyi.fotoğraf filan atın bari. Hangi şehride bulunuyorsunuz ben ankaradıym. satma sebebin ne birde windwos 10 a yükseltebilyosn ücretsiz ve windows her zaman kullanılan bir şey.

2006 dan beri forumdayım arkadaşım güvenemediğin şey nedir ? kutunun içinde cd fotoğraf atsam ne farkedicek ? bişi sorucaksan önce üslubuna dikkat et 40-50 liraya key satıyorlar her yerde kalkıp 150-200 lira istemedim diye potansiyel suçlu mu olduk sen git güvenilir rus sitelerinden al ...

• quote:

Orijinalden alıntı: sertert

quote:

güvenebilsem alırmda 75 tl windows 7 nasıl satıyosun kutulu fiyatı 300 400 tl olan şeyi.fotoğraf filan atın bari. Hangi şehride bulunuyorsunuz ben ankaradıym. satma sebebin ne birde windwos 10 a yükseltebilyosn ücretsiz ve windows her zaman kullanılan bir şey.

2006 dan beri forumdayım arkadaşım güvenemediğin şey nedir ? kutunun içinde cd fotoğraf atsam ne farkedicek ? bişi sorucaksan önce üslubuna dikkat et 40-50 liraya key satıyorlar her yerde kalkıp 150-200 lira istemedim diye potansiyel suçlu mu olduk sen git güvenilir rus sitelerinden al ...

uslubu sıknıtlı olan ben değilim sensin. key ile kutlu ürün arasında dağlar kadar fark var. bir şey satıyosun alıcıyı ikna etmen lazım burda kimsenin dolandırlmayacğının güvencesi yok. babamın oğlu değilsin burda kaç kişi dolandırılmış bak bir forumda benimde 2006 kayıtlı hesabım var bununla ne ilgisi var ? kutulu ürün satıyorsun fotoğrafı yok. alıcılarla adam gibi konuşacaksın yoksa kapat ilanını kimse güvenip almaz senden bişey.

• quote:

ve ikinci el yazılım çok piyasası yoktur,
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sertert

quote:

uslubu sıknıtlı olan ben değilim sensin. key ile kutlu ürün arasında dağlar kadar fark var. bir şey satıyosun alıcıyı ikna etmen lazım burda kimsenin dolandırlmayacğının güvencesi yok. babamın oğlu değilsin burda kaç kişi dolandırılmış bak bir forumda benimde 2006 kayıtlı hesabım var bununla ne ilgisi var ? kutulu ürün satıyorsun fotoğrafı yok. alıcılarla adam gibi konuşacaksın yoksa kapat ilanını kimse güvenip almaz senden bişey.

ürünüm izmir içi elden satılık .senin gibi niyeti baştan belli kimseyi ikna etmem gerekmiyor hocam . pm den adam gibi sorulur cevap alınır bu gibi konularda , ilanımdan uzak dur ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.