Şimdi Ara

Silin şu konuyu plox op hort var (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
5.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CrueLProjectoR

quote:

Orijinalden alıntı: UchihaEziği

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

Bana ranked statların bok gibi dediğin için söyledim, yukarda da açıklamasını yaptım zaten. FP gelen adam saçma bişey alır, sonrakiler de saçma şeylerle devam eder, ben de rasgele pick yaparım diye. Sonra ELO HELL! diye ağlamıyorum ben en azından. -Ranked zaten oynamıyorum, dediğim gibi, Statlarla ilgili konuyu açtığın için söyledim. Ki benim ilk account'ım bu, ne Dota ne de benzeri bişey oynadım. Önceden 1900 olan biri için gayet kötü skorların.-

Benim dediğimi tekrarlıyım, ben 1900'lük bir oyuncu değilim. Öyle bişey de demedim. Ama ben bile BELKİ 1700 olcak halimle çok rahat ezerken 1300 adamları, 1900 olmuş bir adamın orda 1k oyun takılması saçma sadece. Bişeyleri yanlış yapıyosun demek ki.

Ayrıca, Gece Gündüz Ranked atman neyi değiştiriyo onu anlamadım ben? Sabah feeder geliyo akşam gelmiyo ya da tam tersi bi durum mu var? Feeder 1450- olan her oyunda gelir zaten doğal bişey bu. Ama kimisi taşıyabiliyo kimisi taşıyamıyo. Tek başına taşıman imkansız zaten de, birlikte iyi giden 2 tane carry ile çok ta zor değil. Replay vardı eski konularda, Duo ile takım taşıma dersi gibiydi, bakarsan eski konulara görürsün.

-ESL Bakınca ne değişiyo pardon? Takımın var, süper oynuyosunuz, Oyundaki Premade 5v5 skorunuz 4-3, Premade 3v3 skorun ise 16-11. ESL'de alt sıralara bakmakla kim uğraşcak. Benim takımım yok, 2 bazen 3 kişi random oluyo ona rağmen tanıdığım adamlarla lose almadım ranked. Evet bak dikkatli oku, Tanıdığım adamlarla girdiğim ciddi bir oyunda 1 kez ranked Lose almadım henüz.-

Not: Yine okumayıp, söylediğim şeylerin açıklamasını ister şekilde yazılar yazarsan kopyala yapıştır yapmayı planlıyorum.

Skorlarım kötümü ? Skorlarım gayet de iyi hatta wickdden falanda iyi. Tek başıma taşıdıgım champlar var leave olmazsa gp irelia anivia jarvan falan bu birşeyi değiştirmiyor 2 leaver oluyor geri kalan 2 kişi bende afk yim o zaman diyor ben tek oynuyorum. Yada oyunu bitirecez fantaziye kaçıyor adamlar sonra geliyor birinin elektriği gidiyor birinin evine uydu düşüyor birinin bilgisayarını yaratıklar yiyor kazanamıyorum. Sabah feeder geliyor akşam gelmiyor değil sen 9 10 kere ranked atmışsın şansına gelmiş normal takım yenmişsin ancak oynamaya devam edersen ne kadar cins adamlarında gelebileceğini görürsün. Leave afk nooblugun sınırını zorlayan adamlar oldukça bile yenemezsin duo girsen. Çünkü öyle bir takım geliyor adam mal ben duo girdiğim arkadaşımla ne kadar iyi oynasamda kill deathım kötü oluyor yada yenemiyorum yani sen istediğin kadar iyi oyna takımın nooblugu zorlayan adamlarsa sende kötü oyuncu konumuna düşüyorsun lanede ezersin iyiysen ben zaten eziyorum teamfighltara geliyoruz aşşadan bir 11 0 oynayan mf geliyor 2 vuruyor bayılıyorum. Öyle 1800 1900 lere çıkan adamlarda senden benden iyi oynayan adamlar değil ( seni bilemem tabi ) yani hiç bilmiyorsan izle streamları falan hepsi normal oyuncular sayılır. Şansla aşmışlar barajı sonra normal oyuncular gelmiş karşıyada kendinede leaver yok afk yok hiç olmazsa aynı eloda kalıyorlar. 1500 de bu söz konusu değil öyle oluyor 1 gün full kazanıyorum ertesi 3 gün kayıtsız yeniliyorum sürekli troll leaver gelirmi yav ? Geliyor yapacak birşey yok. Ha su ana kadar 300 400 kere leaver benim takıma gelmiştir hep report pls diye ağlamışımdır. Karşı takımada 10 15 kere gelmiştir ondada report diye ağlayanlara ı wont report demiş gülmüşümdür. Yani herneyse 1355 kill 654 death 907 asist 193 kill 70 death 201 asist falan kötüyse açıp wickd e falan bak derim. Onun benım en cok oynadıgım champtan daha fazla maçı olan champlara bakalım kill deahlerine.

Mf 1034 kill 829 death 1055 asist. renekton 331kkill 334death 478 asist xin benden kat kat fazla oynamıs 1051 kill 827 death 1031 asist. Benım en çok oynadıgım heroyla bunun en çok oynadıgı 5. hero benım en çok oynadıgım heronun kat kat fazlası maç atmasına ragmen benım kill deathı geçemiyor. Bak 1355 kill 654 gibi bir skor bulursan wickdde yada benim diğer iyi herolarıma bak bulabilirsen ondan düşük bana haber verirsin. Buda benım nasıl bir oyuncu olduğumu kanıtlamış oluyor. Senın tabirinle skorlarım kötüyse wickd falan rezil demektir. Sende oyuncu sayılmıyorsun demek

Üstteki arkadaş nickini unuttum @ yazamıyorum dönüp bakmakta istemiyorum. Neyse paylaşım yapma zaten foruma birşey yapmak gereksiz çoluk cocuk dolu bura. Oyun tecrübeni yargılamıyorum zaten belli.

Adam Türkiye 6. beyler siz ne anlarsınız ki Wickd, Hotshot, Guardsman Bob felan player değil bunun yanında zaten streamde açmıştır bu bir anda 10.000 izleyiciye ulaştığı için own3d buna ban atmıştır site senin yüzünden çöktü bu kadar iyi oynama diye yani adam champion seçme ekranında leave yapmasa zaten 14325325342524 elo olmuştu şimdiye kadar zaten diğer irelia rehberi hazırlayan arkadaşda hiç bilmiyor ilk e'yi fulledi diye silsin oyunu bari adam rehberi güzel yapmış diye örnek vermişler direk e'yi fullemiş nooooooooooooob diye damga basmış adam Wickd şansa elosu bir anda yükselmiş ballı bebenin teki beyler Adam türkiye 6.cı şimdi dağılın sakinim sakiniz sakine

And?

Kralsın diyorum wickd ezik senin yanında diyorum.

• Kıskanmayın olm adamı. 1600 elo o adam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Abyss

quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AkumaRaion

quote:

Yüzbaşı olmuşsun lan.

Önemli olan adam olmak. Rütbe fani, vasıf baki.

Oda doğru henüz yarbay olmasa da o Türkiyenin en iyi 6. oyuncusu

Yok öyle bişey, ben yarbayım.

not: en iyi 6. oyuncu olduğumun kanıtı imzamda.

Adam kanıtladı herşeyi 6. olduğunu.Burda söylemek istemiyorum.Zaten tiptende kurtarıyor.

Tipten kurtarmıyorum tiptende eziyorum siz hem oyunda ezilenlerdensınız hemde tipten

Adam hem yakışıklı, hem 6. Yürü be reyiz. Arkandayım aldırma onlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: RuneForce

Irelia alcaktım rehberi okuyunca vazgeçtim.

kolayı pcye kustum lol

• Çizilmiş yavrucak.
  • üşüyoruz reyiz nerelerdesin
  • yalnızkurtmetalcihaykırış.
  • Rehber güzel olmuş, eline sağlık. İşime yaradı.
  • zalim projektör

çok fena ışık saçıyo :((888
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çalışan Ağustos Böceği

zalim projektör

Kanka konu dışındaki hikayelerine devam et lütfen en büyük hayranınım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drake_

quote:

Orijinalden alıntı: Çalışan Ağustos Böceği

zalim projektör

Kanka konu dışındaki hikayelerine devam et lütfen en büyük hayranınım.

tamam hacı ilham gelince yazarım
  • gereksiz bi rehbermiş boşuna uplanmış 6.mız da ölümüne banlanmış bölmden çok üzücü bir durum
  • uf ne hortlatmışınız be konuyu son mesaj 19 Ağustos 2011 tarihinde atılmış.
  • Amacın ne buna rehbermi diyosun bide rehber bilmiyenlere öğretmek ya da daha iyi item dizilişi vb. tarzı şeyler aranlar için değilmi? adam ireliayı yeni almışsa skillerini bilmiyosa ne yapacak buna rehber demeye bin şahit ister
  • rehber siyah beyaz olsada anlattiklarin renk katmis.+1.bide su rehberleri sobaya koysaniz...
  • Rehberin hazirlanisi kotu ama ici bos degil. Bosuna laf yapmayin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruel_06

güzl rhbr olmusda ben gold kasamıyom hic nasl geliyo gold?

Bu adam banlandığını gün benim için forum bitti. Olom kimin feykiyse söylesin anlından öpücem 😄
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Parlé

http://forum.donanimhaber.com/m_50194293/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64326258

Buradan hort istenmiş.

Zahmet olacak ama şu 6.'nın ilk çıktığı konuyu arıyordum bu değilmiş. Anivia konusu muydu hatırlayamadım:(

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

quote:

Orijinalden alıntı: Le Parlé

http://forum.donanimhaber.com/m_50194293/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64326258

Buradan hort istenmiş.

Zahmet olacak ama şu 6.'nın ilk çıktığı konuyu arıyordum bu değilmiş. Anivia konusu muydu hatırlayamadım:(

Bulacağım, onu da bulacağım.

Edit: O zamanlar forumda takılıyor olsam kesin hatırlardım da olmayınca bulamadım. Zaten adamın mesaj attığı konuların yarısı silinmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nauihS -- 9 Ağustos 2012; 6:51:09 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.