Şimdi Ara

Silah'a artı basarken kaybolurmu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
10.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben güvendigim bi arkadaşa 72+5 crossbowu verdim resimdekini
    bana +6 basarken silahın kayboldugunu söyledi cocuga güvenim var ama yinede bi sorayım dedim ilk defa duydum bunuda silaha artı basarken yanar ama kaybolur mu silah bu mavileri lucky ve steady var bi cvp lütfen
     Silah'a artı basarken kaybolurmu?

• :D durability si yüksek olduguna gore 72+5 e bye bye de sonucda kaybolmus gıbı bısı olduı
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTGT

:D durability si yüksek olduguna gore 72+5 e bye bye de sonucda kaybolmus gıbı bısı olduı
    quote:

Orjinalden alıntı: FasTGT

:D durability si yüksek olduguna gore 72+5 e bye bye de sonucda kaybolmus gıbı bısı olduı

ben silah kaybolmus diyorum sen bana ne zırvalıon adam gibi cvp yazmayacaksan konuyu ve forumu kirletme

• quote:

Orijinalden alıntı: dark-well

quote:

ben silah kaybolmus diyorum sen bana ne zırvalıon adam gibi cvp yazmayacaksan konuyu ve forumu kirletme

Alıntıları Göster
    Evet +5 ten sonra hatta bazen +4ten +5 e basarken bile silahın yanması durumunda(+ basılamayıp +0 a düşme) silah kaybolabilir.Bunu önlemen için stedy mi immortal mı ne lazım.O taşı silaha basarsan yokolma şansını indiriyordu diye biliyorum.

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Sanırım arkadasın seni kandırmaya çalışmış kaybolucağını sanmıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: WesTCoasTBloodS

Sanırım arkadasın seni kandırmaya çalışmış kaybolucağını sanmıyorum...

Alıntıları Göster
    ewet kaybolabilir. +4den sonra itemlerde yanma kokma bozulma olabilir

ama arkaşın senden izinsiz nedne +6ya gitti onu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ophiafagus

ewet kaybolabilir. +4den sonra itemlerde yanma kokma bozulma olabilir

ama arkaşın senden izinsiz nedne +6ya gitti onu anlamadım

Alıntıları Göster
    +5 ten sonra kaybolma riski bulunmaktadır.Bunu engellemek için immortal basılması gerekir. Steady sadece item ın durability sinin reduce olmasını engeller.
  • kardes 4 den sonra silahın patlama olasılığı var demek istediğim + sı değiL kaybolabilir silah bunu önlemek için de ımmortal basman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: talamacus

kardes 4 den sonra silahın patlama olasılığı var demek istediğim + sı değiL kaybolabilir silah bunu önlemek için de ımmortal basman lazım
    +4 Den sonra Silah kaybolur + Basarken İmmortal yoksa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeeDSmoKa

Alıntıları Göster
    WeeDSmoKa doğru söylüyor +4 den sonra yanma yerine kaybolma sansı war immortal basarsan kaybolmaz fakat arkadaşın yalanmı söylüyor bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeeDSmoKa

Alıntıları Göster
    + 5 den sonra silahın kaybolma riski vardır. çocuk seni kandırmış oda bunu bildiği için kusura bakma silahına +basarken yakdım deyip silahına çöreklenmiş. bikere o cocuk adam olsa emanet silaha +5 den sonra basmaya kalkışmazdı. şans %10 dan bile az ken hemde. o utanmaz heriften silahını geri iste.

• quote:

Orijinalden alıntı: tembeler

+ 5 den sonra silahın kaybolma riski vardır. çocuk seni kandırmış oda bunu bildiği için kusura bakma silahına +basarken yakdım deyip silahına çöreklenmiş. bikere o cocuk adam olsa emanet silaha +5 den sonra basmaya kalkışmazdı. şans %10 dan bile az ken hemde. o utanmaz heriften silahını geri iste.

Alıntıları Göster
    64 Sun +4 silahlara +5 e basmayı denemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

Alıntıları Göster
    Deneyipte kaybolan var mı onu söyleyin siz
  • quote:

Alıntıları Göster
    immortal lazım sanırsam
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: umbaba

kim bulmuşki 64 sunu +5 e denesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

Orjinalden alıntı: umbaba

kim bulmuşki 64 sunu +5 e denesin

Alıntıları Göster
    immortal yoksa kaybolur be kardesim gecmis olsun:) bir daha yapma boyle birsey

• quote:

Orijinalden alıntı: Kysis

immortal yoksa kaybolur be kardesim gecmis olsun:) bir daha yapma boyle birsey

Alıntıları Göster
    Ya arada buga girio kayboluo bizim abi +8 den + 9 gecirken patladı silah kayboldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cRonicq-ManNaq

Ya arada buga girio kayboluo bizim abi +8 den + 9 gecirken patladı silah kayboldu

Alıntıları Göster
    saolun arkadaşlar ya silahı ben +5 yaptım 1 ay kullandım sonra lucky bastım premium olmadıgı için o cocuga verdim premium daha fazla şansı var diye cocuk ya üstüne yattı yada gercekten silah kayboldu neyse saglık olsun bugun baska bi silah alıp +5 yaptım ama eski silahım daha iyi critige sahipti saglık olsun cvp veren arkadaşlara cok cok teşekür ediyorum.
  • quote:

saolun arkadaşlar ya silahı ben +5 yaptım 1 ay kullandım sonra lucky bastım premium olmadıgı için o cocuga verdim premium daha fazla şansı var diye cocuk ya üstüne yattı yada gercekten silah kayboldu neyse saglık olsun bugun baska bi silah alıp +5 yaptım ama eski silahım daha iyi critige sahipti saglık olsun cvp veren arkadaşlara cok cok teşekür ediyorum.

Alıntıları Göster
    gitti güzelim xbow

• quote:

Orijinalden alıntı: KnocK*

gitti güzelim xbow

Alıntıları Göster
    kaybolabiliyor +4 ten sonra.. immortal yoksa tabi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.