Şimdi Ara

sil (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
4.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Chp'de gram akıl yok valla. Şunun duyulacağını bile bile reklamını yapmışlar. Piizini yap işte kendi kendine niye millete afiş oluyorsun.

• moritanyalı kullanıcısına yanıt

bence de haklısınız  

• A.M.G kullanıcısına yanıt
    Tamam en musluman sensin ama sayiniz azaliyor yakinda ezen taraf deist ateistler olur bu gidisle.
  • Çay temel gıda maddesi mi? 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman kendimizi yaratıcının yerine koymaktan vazgeçeriz ; o zaman ülkecek burnumuz moktan kurtulur.

• teramycin T kullanıcısına yanıt

Çok güldürdün beni 😁😁😁

• Tornado of Souls kullanıcısına yanıt

her insanın yaşam tarzı farklıdır . Bizim insanımızda saygı denen şeyin olmadığı için zaten forum sitelerinde şarap çay muhabbeti dönüyor şuan bizim yaptığımız gibi işte bu yüzden o çok özendigimiz Avrupa’daki yaşam tarzına( adalet ,hak ,hukuk ) gibi şeylerden hep uzak kalıcaz .. size iyi forumlar

• Zerathull kullanıcısına yanıt

değil mi  

• ülke Afganistandan da beter hale geldi.

Dinciler,Yılbaşı sepetindeki şaraba bile karışıyorlar.... 

• Değil tabi ki. Kafaya bak. Yaşam için gerekli olan ürünler temel gıda maddesidir. Yani su+X hayatta kalmak için gerekli şeyler. Su ve çayla hayatta kalamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 1 Ocak 2021; 21:35:44 >

su + ekmek ye o zaman  

• Fazla makarnadan kafa gitmiş anlaşılan. Blok.

•  Blok mu   

• Tornado of Souls kullanıcısına yanıt

Sabahları Türk halkı kahvaltıda kokain mi içiyor? Nasıl bir hayat yaşıyorsunuz siz ya bunu da mı görecektim şu yaşımda. O zaman senin mantıkla gidelim peynire ne gerek var olmasa da olur. ;)

• A.M.G kullanıcısına yanıt

Aynen beni de çok güldürdü bu cümleleri anca çocuklar yazabilir diyorum, okurken bazen. ;)

• Sigaranın suçu nedir, onu dağıtan niye yok?

Yapma be zeroo sen yapma bari, Ramazan paketlerinde bile genelde bir kilo çay olur, yetmez yardım paketlerinde bile çay kondu bu pandemi döneminde açın bakın Ekrem İmamoğlu nun yardım kolisini aylarca burada yazdık çizdik tartıştık bu fiyata şöyle böyle olur diye içinde ne vardı yaşam kolisi sosyal yardım kolisi ve neydi onlardan biri hiiii duyamadım, ÇAY yaaaaa. ;) Bu kadar da yapmayın yaaa. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 2 Ocak 2021; 0:11:18 >
  • x2yk X kullanıcısına yanıt

Ee kolilerde çay olması, çayın temel gıda olduğunu mu gösteriyor?

• Şaraptan alınan vergiyle devletteki memur maaşları ödeniyor. Madem bu kadar zararlı ve iticiyse şaraptan vergide almayın. Vergi olunca işinize geliyor ama millet içince auuu bırakın bu din numaralarını... 

Öncelik ne işe ihtiyaç ne ise ona önem verilerek bir paket hazırlanıyor. Bu belki bin yıldır böyle yardım amaçlı yapılan işler bu yüzdende çay bir ihtiyaç haline gelmiş.

Temel gıda olmazsa olmaz diye bir ayrım yoktur. Türk halkının birçok kahvaltısı peynir zeytin çay oldu mu o ev de huzur vardır derler ya bunun için şiirler yazılmış şairler dizeler dizmiş şarkılar yazılmış kalkmış ne diyorsun şaşıyorum sana. Ha sen çay sevmezsin ayrı konu anlarım ama çay önemsiz bir şey gibi göstermeye çalışmak mantık almıyor. ;) Senin gibi düşünürsek tanıdığımiz biri yemekleri sogansiz yapıyor demek ki soğana da gerek yok.

İstanbul da feribotlarda bile çay simit satılıyor millet kahvaltısını gemide yapıyor çayla işine gidiyor. Sen çay ne ki diyin yaaa. ;) Offff offfff. ;(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.