Şimdi Ara

Sıkılma. Gel içeri bi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ortak bişi yapalım diyorum. Bi konu bulup üzerine düşünelim hep beraber.Veya kaç senedir burda yazışıyoruz birbirimizi tanımıyoruz.HEr gün biri çıksın kendini tanıtsın. Tanışmış olalım. Hadi bi fikir, bi paylaşım gelsin.

Gereksiz mesaj atmayın

• Ulan

Kız konusu olsa..
  • Adım damızlık ve ben bir damızlığım.Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.Bi de çekiliş varsa katılırım
  • Bir şeyler bulun. Ağanız olarak böyle buyuruyorum (canım çok sıkıldı)
  • saat olmuş 2 ben hala onu düşünüyorum ama o kim bilir kaçıncı rüyasını görüyo of ulan niye hep ben ya hiçbişey istedigim gibi gitmiyo tam hersey güzel olcak diyosun hooop basa dönüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: skllmyh

saat olmuş 2 ben hala onu düşünüyorum ama o kim bilir kaçıncı rüyasını görüyo

Aynen ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalwrath -- 27 Kasım 2010; 2:20:38 >

• geçler siz eski sevgilinizi nasıl unuttunuz bide aynı sınta lise 2....yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

quote:

Orijinalden alıntı: skllmyh

saat olmuş 2 ben hala onu düşünüyorum ama o kim bilir kaçıncı rüyasını görüyo

Aynen ya

+1

• www vipilan net/

• burda kac uye var bilader blmiormusnu hergun biri kendini tanitsa ..
  • ooo konu coşmuş

Keyif cigarası yakim hafiften

YGD yaz dostum bişiler.. Nasıl gidiyo hayat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi de_lorean -- 27 Kasım 2010; 2:31:00 >
  • Abi gudubet gibi indim konuya. Bi cevap attım kimse yazmaz oldu.

Elimi skm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi de_lorean -- 27 Kasım 2010; 2:33:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.