Şimdi Ara

Şikeye 1 defalık af geliyor ya... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben en çok şunu merak ediyorum (Düşme olmayacak bu aciz ülkede onu anladım)
    Fenerliler düşürülmez ise kupa ellerinden alınır Trabzona verilir Fenerede eksi puan verilirse nasıl tepki gösterecekler.
    Ben en çok bunu merak ediyorum
    Aziz yıldırım yazdığı mektupta ne kadar samimi imiş birde bunu görücez
    Bizi düşürün diye protestomu edecekler yada kafalarını toprağamı gömecekler
    ve bu ligi takımlarını izlemeye devam edeceklermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesker7

Ben en çok şunu merak ediyorum (Düşme olmayacak bu aciz ülkede onu anladım)
    Fenerliler düşürülmez ise kupa ellerinden alınır Trabzona verilir Fenerede eksi puan verilirse nasıl tepki gösterecekler.

kupa ellerinden alınır Trabzona verilir

Benim de en merak ettiğim konu bu. Gerçi şimdiden bile görebiliyorum biz yaptıysak onlar da yaptı diyenler çoğunlukta. Ha ben kulğp yöneticisi olsam kupayı verelim ama bizi küme düşürmeyin iyi bir pazarlık olur ama taraftar buna ne der?

• diğer hukuki cezalara da bir kerelik af çıksın. mesela cinayet işleyen bir kişiyi öldürmüşse, bir kerelik affedelim.
  • Yaw şu Fenere verilebilecek en ağır cezayı versinler de kurtulalım artık, geviş ettiler milletin ağzına bizi anasını satayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

diğer hukuki cezalara da bir kerelik af çıksın. mesela cinayet işleyen bir kişiyi öldürmüşse, bir kerelik affedelim.

Böyle bir genelleme her ne kadar elma ile armudu kiyaslamak olsa da, senin örnegin üzerinden gideyim. Ölen kisinin ailesi, magdur edilen yakinlari cinayeti isleyeni affedelim derler mi? Susarlar mi ? Bak cinayetin magdurlari katil icin tel yürek olmaya calisiyor, Galatasaray disinda hangisi sesini cikartabiliyor ? Galtasarayin tutumunu takdir etsem de, diger kulüplerin (suclu bulunmasi halinde dahi Fener düsmesin diyen cabalayan) tutumlarini da elestirmeleri gerek.

Bazisi da düsürülmezsek sergileyecegimiz tutumu merak etmis. Tabii ki herkes tek yürek ayni tutumu sergilemeyecektir, milyonlarca insandan bahsediyorsunuz. Genelinin düsmek isteyecegini düsünüyorum, düsmemek benim midemi bulandirir Fenerbahceli olarak. Bu yazdiklarim suclu bulunmamiz halindeki düsüncelerimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: wesker7

Ben en çok şunu merak ediyorum (Düşme olmayacak bu aciz ülkede onu anladım)

Söylediğinde mantık yok. Kupa bizden alınıp nasıl Trabzon'a veriliyor? İddianamede Trabzon'un da adı geçiyor.. Madem ki 58. maddeyi kademeli değiştirmek istiyorlar, kendilerini kurtarma çabaları içerisindeler, çıkıp böyle böyle yaptık diye itirafta bulunsunlar. Bunlar saman altından su yürütmenin derdinde. 58. madde değişip, Fener - puanla başlatılıp, Trabzon teşebbüsten ötürü bu işten yırtarsa eğer, neler olur sen biliyor musun? Trabzon'un suçlu konumundayken, 1 defaya mahsus affedilmesi, onların işine gelir, suçlu oldukları halde sütten çıkmış ak kaşık misali dolaşmaya başlarlar ortada.. Böyle bir ortamda kupanın Trabzon'a gittiğini bi hayal et bakalım?

• Ben Fenerbahçeli!lerin Aziz dahil şike varsa küme düşürün yoksa biz kendimizi düşürürüz dedğine inanmıyorum...

Ne zaman tribünler Aziz Yıldırımı siler aşkımız Azize değil kulübe der ; düşürmeyen ne olsun tezahuratlarıyla yürüyüşler mitingler düzenler işte o zaman Fenerbahçelilerin samimiyetine inanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tritium

quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Guzel arkadasim, sikeye af gelmiyor. Sike ve tesvige tesebbuse af geliyor. Sike yapan cezasini ceksin diyorlar.

Fenerbahce zaten sike yapmakla suclaniyor, TS ve Bjk ise sike ve tesvige tesebbusle suclaniyor.

kurtarilanlar belli.

Laf oyunları yapma. Bak bakayım yukarı ben oraya senin gibi buğday sapları için şüpheli olan takımları yazmışım. Af çıkarsa hepsine çıkacak zaten. Okuduğu anla zeki arkadaşım.

çıldırın çıldırın ......

• İyi de burada atlanan bir olay var. Diyelim ki teşvik teşebbüsüne af geldi. Küme düşme yerine -0.000001 puan silme geldi. O kupa yine TRABZONSPOR'a gidemez. Yani TRABZONSPOR az da olsa suçlu bulunsa yine kupayı alamaz ki FENERBAHÇE suçlu bulunursa diye düşünerek yazdım. Ha FENERBAHÇE aklanamaz, TRABZONSPOR aklanırsa da kusura bakmayın da alsınlar artık kupayı. Biz yapmış isek onlar da yapmıştır mantığı çok yanlış. Biz yapmadık ama onlar yaptı diyebilirsiniz ama karar ne çıkarsa odur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

Ben Fenerbahçeli!lerin Aziz dahil şike varsa küme düşürün yoksa biz kendimizi düşürürüz dedğine inanmıyorum...

Ne zaman tribünler Aziz Yıldırımı siler aşkımız Azize değil kulübe der ; düşürmeyen ne olsun tezahuratlarıyla yürüyüşler mitingler düzenler işte o zaman Fenerbahçelilerin samimiyetine inanırım.

Aziz Yildirim suclu bulundugu an bunlarin olmasini bekliyorum, olmali da. Aklanabilme ihtimalini siz göremeseniz de, bir cok Fenerli bu ihtimal karsisinda beklemede su an.
  • Why Anasini Yaa!! Fener Medyasi Gene İs Basinda. Dusuceklerini Anlayinca Aziz 58 Degismesin Dedi Diye Mektubu Acikladilar. Simdi Busbuyuk Baskan Olur!!! Lanet Olsun Fener Dusmesin Uefa Bizi Almasin Senelerce Mindar Olalim Gidelim. Digiturk Zengin Olsun Futbol Dibe Vursun Sonra Beklesinler Taraftarlar Tribune Gelecek Diye Gidersem Namerdim!!!
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.