Şimdi Ara

:::::ŞiKAYETLER-YENİ HONDA CİVİC::::: (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
535
Cevap
1
Favori
72.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    direksiyon cok hassas.yuksek hizlarda daha sert olmasini beklerdim.
    arkaya biri gectiği zaman koltuk ayarini tekrar yapiyorsun.
    ses sistemi beş para etmez.cok düşük kalite kolon kullanilmiş.bas sesi berbat.öndeki tweater lar herşeyi gölgeliyor.5 üzerinden 2 bile vermem bu ses sistemine.mp3 ve wma desteği klasör değiştirme random calma vs... bunlar mukemmel.
    140 beygir arabaya 225 lastikler gereksiz.daha ince lastik performansi artirabilir.bana göre yol tutuşu ön planda tutulmuş.günümüzde 140 beygir arabalar sport sinifina bile girmiyor artik.
    bu araba 1.6 motor ile cikip 140 beygir üretmeliydi.1800 motor olmasindan dolayi bir üst vergi dilimi ile TR şartlarinda şişmiş bir fiyat. 50.5 milyar.honda motor yapiminda opeli örnek almali.(1.6 180 bg astra gtc)

artilari ise honda gösterişli ama cool ve sexy bir dizayn yaratmiş.modifiye edilmiş bir görüntüsü yok o yüzden araba asil duruyor.
    Vsa sistemi mükemmel.arabayi yengeme verdiğim zaman 1. viteste ışıklarda klasik acemi kalkişi yapinca vsa 8 kere devreye girip arabayi dengeledi.
    Özellikle frenleri cok denedim.frenler cok iyi tepki veriyor.tabi bu subjectif bir görüş olabilir.
    yan aynalarin bir düğme ile kapanmasi güzel ama illa arabanin icinde olucaksin ve kontak acik olucak.anahtar üzerindende kapanmasini isterdim.bunlar aslinda donanimsal bir marifet değil software olayi niye honda bunlari düşünmemiş anlamadim.

• 5 kapı honda da tek kıl olduğım nokta , arkaya oturunca dizlerim ön koltuğa kafam tavana değiyordu , bunun için sevmedim
    boyum fazla bişeyde değil yani 182 sadece
  • tam olarak bu rds ne işe yarıyor?????
  • Radyo dinliyorsun frekans gözükür ya ekranda.rds eğer o frekanstaki radyonun verisi varsa onu gösteriyor .Mesela 99.3 gibi bi frekanstasın radyonun ekranda 99.3 yazmıyorda Free Fm yazıyor birde o radyo kanalında çalan şarkıyı gösteriyor.Çok önemli bir şey değil yani.
  • RDS nasıl yok ya?
    Benim 2007 sedan civic de var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: safedanger

RDS nasıl yok ya?
    Benim 2007 sedan civic de var.

bende yok
    çünkü aracı 2006 eylülde aldım
  • Bence en büyük problemi boyasının dandik olması ben volkswagenimle o kadar mıcırlı yola girdim derin hiç boya atmadı ama geçen bi honda almaya gittim 2. el aracın ön kaputunda 10 adet ufak ufak boya atmış çok sinirlendim açıkçası alsam benim başıma gelse çıldırırım.Galiba boya konusunda HONDA biraz dandik.
  • Güzel bir koruma attırırsanız o sorun kalmayacaktır.
  • o kadar şikayet edilen rds bumuydu yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: heLLWeapon

Bence en büyük problemi boyasının dandik olması ben volkswagenimle o kadar mıcırlı yola girdim derin hiç boya atmadı ama geçen bi honda almaya gittim 2. el aracın ön kaputunda 10 adet ufak ufak boya atmış çok sinirlendim açıkçası alsam benim başıma gelse çıldırırım.Galiba boya konusunda HONDA biraz dandik.

+ 1903
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssregitoss

type s 2007
    direksiyon cok hassas.yuksek hizlarda daha sert olmasini beklerdim.
    arkaya biri gectiği zaman koltuk ayarini tekrar yapiyorsun.
    ses sistemi beş para etmez.cok düşük kalite kolon kullanilmiş.bas sesi berbat.öndeki tweater lar herşeyi gölgeliyor.5 üzerinden 2 bile vermem bu ses sistemine**** ve wma desteği klasör değiştirme random calma vs... bunlar mukemmel.
    140 beygir arabaya 225 lastikler gereksiz.daha ince lastik performansi artirabilir.bana göre yol tutuşu ön planda tutulmuş.günümüzde 140 beygir arabalar sport sinifina bile girmiyor artik.
    bu araba 1.6 motor ile cikip 140 beygir üretmeliydi.1800 motor olmasindan dolayi bir üst vergi dilimi ile TR şartlarinda şişmiş bir fiyat. 50.5 milyar.honda motor yapiminda opeli örnek almali.(1.6 180 bg astra gtc)

artilari ise honda gösterişli ama cool ve sexy bir dizayn yaratmiş.modifiye edilmiş bir görüntüsü yok o yüzden araba asil duruyor.
    Vsa sistemi mükemmel.arabayi yengeme verdiğim zaman 1. viteste ışıklarda klasik acemi kalkişi yapinca vsa 8 kere devreye girip arabayi dengeledi.
    Özellikle frenleri cok denedim.frenler cok iyi tepki veriyor.tabi bu subjectif bir görüş olabilir.
    yan aynalarin bir düğme ile kapanmasi güzel ama illa arabanin icinde olucaksin ve kontak acik olucak.anahtar üzerindende kapanmasini isterdim.bunlar aslinda donanimsal bir marifet değil software olayi niye honda bunlari düşünmemiş anlamadim.

herşey tamamda 1,6 180 bg olmadı be onunla karşılaştırman yanlış bence sonucta o motor sadece 1,6 değil anladın sen onu..
    eğer honda motorlarına bu tip uygulamalar yaparsa 1,6 250 beygir cıkartır...zaten modifiyeli hondalara bakacak olursan.hepsi diğer markalardan aynı uygulamada olsa fazla beygir gücü üretiyor..
    Bildiğim akdarıyla vsa+tcs(asr) hondalarda tümleşik bir sistem.. bazı modellerde ayrıcana cekiş kontrol sistem düğmesi var ama bizlerde yok kalkışta devreye giren zannedersem honda daki tcs yani vsa sadece keskin dönüşlerde veya arabanın cizgisinden cıkma eğilimi gösterdiği zamanlarda devreye giriyor...
    Dediğin gibi ses sitemi bu arabaya hiç yakışmamış...gtc haricinde söylediklerine tamamen katılıyorum..

• quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

Güzel bir koruma attırırsanız o sorun kalmayacaktır.

Araçta boya koruma motor koruma vardı zaten yani koruma yaptırmanın hiç bir anlamı yok.
  • dar bagaj hacmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: heLLWeapon

quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

Güzel bir koruma attırırsanız o sorun kalmayacaktır.

Araçta boya koruma motor koruma vardı zaten yani koruma yaptırmanın hiç bir anlamı yok.

Ama o boyanın parlaklığını korur, silikonlu bir koruma yapılan madde vardı, Ziebart kullanıyor zannedersem. Ondan yaptırınca o sorun da ortadan kalkıyor.
    Ama aracın üstünde kaygan garip bir tabaka oluşuyor.
  • lastik gürültüsü çok bi de vsa yok bende (ilk çıktığı dönemde premium aldım)
  • RSD NEEEEE
  • Rds yi ne yapacaksın Patch?..
    Bende var ama yolda giderken hiç mi hiç işime yaramıyor yolu bırakıp radyo ekranına mı bakacaksın sanki!
  • bende yarın çift kurtlar dan sipariş vermeyi düşünüyorum 1.6elegance icin deri koltuk farkı ne kadar?ve sipariş veriyim mi sizce?
  • RDS hani direksiyonun üstündeki kumanda düğmeleriyse var bende

ya bu arada şu Honda kullanıcılarının hepsi ne efendi insanlar valla. kendimi evimde gibi hissediyorum. VW bölümüne girince geriliyorum valla.

Evim evim güzel evim

• @ patch
    o değil, radyonun ismi, çalan şarkının ismi yazıyor. Bazılarında telefon numarası geçiyor vs. vs. vs.
    @ janyazgan
    1500 lira deri koltuk Cem'de, ayrıca kenarları, kol dayama yerlerini vs. olduğu gibi deri kaplıyorlar ve bir günü buluyor. Sabah götürsen akşam alırsın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.