Şimdi Ara

Sigarayı Bıraktım Bırakmak isteyene ÜCRETSİZ bir yöntem BUNU SİZDE DENEYİN...! Bırakan 863 Üye (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.713
Cevap
373
Favori
228.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 1995 te başlamıştım.yıl 2014 hala iciyor ve kendime kızıyordum.Bir arkadaş sigarayı bıraktıgını söyledi nasıl dedim e sigara ile bir hafta idare ettim sonra onuda bıraktım dedi.Bende ondan aleti 30 tl aldım ve 1 şubat 2014 ten bu güne normal sigara içmedim.Kendi kendime şaşıyorum tam 21 gün olmuş kiriz gelince bir iki fırt çekip atlatıyorum gündüzleri iş telaş derken insan unutabiliyor fakat akşamları evde kriz geldi mi gitmiyor bir iki fırt çekip mutfaga koyuyorum.Şimdi bu aleti nasıl bırakacagım onu bilmiyorum.Sigaranın tüm kötü yönlerini aklıma alıp düşünsemde sigarayı bir yönüm seviyor nedense o nu anlamadım o yönümü öldüremiyorum.Şimdi bile yazarken gidip mutfaktan aleti alıp biraz çeksem mi diyorum.Sonra oda zararlı diyorum bakalım sonum ne olacak.Allah yardımcımız olsun bu meret çok lanet bir şey.....
  • Bende Dhden bir arkadaşın yardımıyla bırakmıstım ALLAH Razı olsun ondan oda Allen Car videosunu önerdiydi ve o andan beridir içmiyorum
  • Ben de 5 yıldır sigara içiyorum. Öğrenci halimle 5.5 liralık West içerken, haftalığımın çoğunun sigaraya gittiğini artık iyice idrak ettim 2 ay önce. Hobilerime, yemeğe doğru düzgün param dahi kalmıyordu. Öyle bir karar aldım ve artık günde en fazla 3-4 tane içicem dedim ve öyle içmeye başladım. Amacım bırakmak değildi; minimuma indirip yemek sonrası sigarası, içkinin yanındaki sigara gibi zevkleri yaşayabilmekti. Kafamda sigarayı bir bağımlılıktan çok zevk alınan bir şey olarak düşündüm. Ve bir daha asla günde 1 paket içmedim. Hala paket alıyorum ama paketi ne zaman aldığımı dahi hatırlamıyorum o derece az içmeye başladım. İstesem bırakabilirim artık buna eminim, ama yemek sonrası güzel gidiyor filan diye yakıyorum bir tane sadece o kadar. Hep derlerdi kafanda bitireceksin diye, hakikaten öyleymiş.
  • Aksam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sigarayı bırakına felaket öksürük yapıyor. İçin boşverin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HellLord_gs kullanıcısına yanıt
    hocam kilosunu 30 tl ye nerden çözüyon sen söyle de bizde yararlanak ?
  • uzun süredir tütüne başlamıştım.aylık 10 liralık tütün alıp içiyordum buda bana yetiyordu.Bırakmayı kafama zaten kafama koyduğum için video'nun aşırı faydası oldu diyemem.Fakat faydası olmadı demekte büyük haksızlık olur.Mesela şunu öğrenmek aklımdaki bir çok soru işaretini çözdü;
    az içiyorum diye birşey yok.Ya içiyorsun ya içmiyorsun.
    -"Günde bir tane içiyorum bağımlı değilim" Hayır bağımlısın...
    Bakalım bu kadar net konuşuyorum ama bu süre ne kadar sürecek.Sonuncusunu az önce yaktım.Bakalım hakkımda hayırlısı...
  • Konudan yeni haberim oldu.20 sene ictigim mereti alen carr kitabini okudum ve biraktim.
    sunu dusundum aslinda.ben bu sigarayi bir gun mike mike birakacagim
    neden halen sagligim yerindeyken birakmiyayim.hastalaninca zaten birakmak zorunda kaliyorsun.o an geldiginde hastaliklami, sigaraylami ugrasacam

• 48. Siradayim 4 yılı aşmış birakali konuyu açan arkadaş sayesinde oldu herşey

• sigara içmiyordum artık hiç başlamam
  • Mesajım bulunsun pc geçtiğimde izlicem

• quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

benide ekleyin yeni aldığım zippo çakmağımı gümüş sigara tabakamı ve içinden 2 tane içilmiş yeni winston paketimi bıraktım Alican ILTAR

Hey gidi günler heyyyy

• Tam başladım videoya bölünmemesi gerekiyor bir oturuşta izlemeniz gerekiyor falan deyince iş yerinde izlemekten vazgeçtim. Rahat bir anımda bir oturuşta izlicem. Umarım bırakabilirim. 1-2 gündür bırakmaya çalışıyorum bu başlığı bir imzada görmem çok iyi oldu sanırım çok iyi gelecek, inanıyorum. Sinemada çıkan "Bırakmak İstiyorum" filmi ile aynı mı ikisini de izleyeyim diyorum?

Mesajım bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4X HD -- 21 Nisan 2014; 12:25:14 >
  • Bende bu konuyu gördükten sonra bırakabildim.
    Bırakalı 1 sene 2 ay olmuş ve hayatımda çok şey değişti.
    Spora başladım.Kilo aldım.Orta seviye bir vücudum oldu
    ve hayatımdan gayet mutluyum.
    Sigarayı bıraktığım güne şükrediyorum.
    Sizde sigarayı bırakmak istiyorsanız bizim geçtiğimiz gibi
    sıkıntı yollardan geçmelisiniz.Ben 3. haftamdayken
    sigarasızlık bana susuzluk kadar korkunç geliyordu
    .Nitekimki o krizleri atlattım ve 1.5 aydan sonra
    rahatladım ve şuan bu konumdayım.Umarım burdaki sigarayı
    bırakmak isteyen herkez amacına ulaşır.
  • Takip

• UP layalım bakalım.
  • 10 gündür sigara içmiyorum.Yemek sonraları ve bir mekanda sigara içmeyi çok istesemde kendimi dizginledim.İlk 1 ayı atlatırsam içmem sanırım daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

10 gündür sigara içmiyorum.Yemek sonraları ve bir mekanda sigara içmeyi çok istesemde kendimi dizginledim.İlk 1 ayı atlatırsam içmem sanırım daha.

hocam en zor zamanı atlatmışsın ben ilk 15 gün biraz zorlandım şimdi hiç aklıma gelmiyor. yılbaşında bırakmıştım 4 ay olmuş
  • biraz daha tiksindirdi ve bilinçlendirdi ama bırakamadım, bırakılmıyor lanet şey..

filmde yapılan her gün dinlediğimiz nasihatlerin görselleştirilmesi sadece..

irade ile bırakmak değil diyor, biz bu filmi izleyip bırakırsak neremizle bırakmış oluyoz???
  • İnşallah bırakmaya bende başlayacağım, yakın zamanda :)
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.