Şimdi Ara

Sigarayı bıraksam kilo alırmıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
19.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaşım 18 4 seneden beri sigara içiyorum şu an 60 kiloyum. Kilo almak istediğim için sigarayı birden bire kesiverdim. 2 haftadan beri içmiyorum kilo alırmıyım?

• Alirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar alırım ne zamanda alırım peki ayrıntılı bilgi verebilirmisin?
  • Bende aynı senin gibiyim.16dan 20ye kadar içtim.1 sene boyunca bırakcam bırakcam dedim.Bıraktım nihayetinde ve bıraktığımda 80 kgluydum 105 e kadar çıktım :D bu gözünü asla korkutmasın.İştah çok fena açılıyor.Tost döner derken 2 ekmek yiyordum günde.
    Şunu unutma ama.İştahı durdurmak senin elinde.Umarım daim olur.Ben bırakalı 4 ay oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: buqra_

Bende aynı senin gibiyim.16dan 20ye kadar içtim.1 sene boyunca bırakcam bırakcam dedim.Bıraktım nihayetinde ve bıraktığımda 80 kgluydum 105 e kadar çıktım :D bu gözünü asla korkutmasın.İştah çok fena açılıyor.Tost döner derken 2 ekmek yiyordum günde.
    Şunu unutma ama.İştahı durdurmak senin elinde.Umarım daim olur.Ben bırakalı 4 ay oldu

Valla durdurmak istediğim söylenemez 1.72-1.73 boyundayım 59 kilodayım zayıf duruyorum 70 kilo olayım kalıplanayım bi güzel
  • O zaman yapman gereken bir baskül falan al.Hergün tartıl.Kontrol altına alırsın.Herkese bıraktığını söyle.Olumlu yorumlar seni daha çok heveslendirecek.Sakız çok çignedim ben hem aklıma geldiğinde hemde iştahı durdurmak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buqra_

O zaman yapman gereken bir baskül falan al.Hergün tartıl.Kontrol altına alırsın.Herkese bıraktığını söyle.Olumlu yorumlar seni daha çok heveslendirecek.Sakız çok çignedim ben hem aklıma geldiğinde hemde iştahı durdurmak için.

Ramazanda pek işe yaramıyor gitgitde veriyorum hatta
  • kilo aldın mı merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan

Yaşım 18 4 seneden beri sigara içiyorum şu an 60 kiloyum. Kilo almak istediğim için sigarayı birden bire kesiverdim. 2 haftadan beri içmiyorum kilo alırmıyım?

aldınmı kardeş merak ettik
  • Sigarayı bırakan insan kendisine sigaranın yerine koyacak birşey arar kimi sakız, kimi olips, kimisi ise yemek. Eğer sigaranın yerine yemeği koyup bu sefer canınız sigara istediğinde kendinizi yemeğe yönlendirirseniz beyin bir süre sonra sigara yerine yemek uyarısı verecek ve sürekli yemek yeme isteği oluşarak obeziteye neden olabilecektir. Tabi ki bu bir ihtimaldir ama ne kadar kendinizi tutabilirsiniz ki sonuçta sigarayı bırakmakta zordu ve yerine yemeği koyarak bıraktınız yani yemeğe bağımlı oldunuz artık aşırı kilo aldığınızı ve önünüzde duran o koca göbeğinizi fark ettiğiniz anda yemek yerine koyabilecek başka şeyler arayışına gireceksiniz oda büyük ihtimalle ölümlere sebep olan yasa dışı zayıflama hapları.
  • Köpek gibi kilo alırsın hemde. Sırf bu yüzden bırakmıyorum.
  • Peki sigaraya başlayınca kilo verebiliyo muyuz?
  • Sigarayı bıraktım kilo almak aksine kilo verdim daha
  • Sigarayı bırakınca iştah açıldığı için değil metabolizma hızın yavaşladığı için kilo alırsın, ve sigara içerken metabolizma hızı arttığı için hızlı kilo verirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRei

Sigarayı bırakan insan kendisine sigaranın yerine koyacak birşey arar kimi sakız, kimi olips, kimisi ise yemek.

kimisi uyuşturucu
  • Kiloyu, ağzın boş kaldığı için onu bunu atıştırayım derken alırsın. Eve bi kaç kilo salatalık al. Canın bişey çektikçe salatalık ye. Ve ya havuç. Yani ekstra karbonhidrat, şeker, abur cuburdan uzak dur bişiycik olmaz.
  • Annem sirf kilo aliyor diye yeniden basladi sigaraya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaş 19 oldu. Ara sıra içmeye devam ettim beyler şimdi 3 aydan beri içmiyorum fakat bir değişme yok hala 57 kiloyum. doktora gidicem bu gidişle
  • Şehir efsanesi dostum bunlar... Herşey senin alışkanlıklarını kontrol etmen ile alakalı... Sigara ile kilo alıp vermenin doğrudan ilişkili olması sana mantıklı geliyor mu?

bana pek gelmiyor da....

Bu arada ben de bırakayım diyorum ama sigaranın madenindeyim.. sigara firmasında satış temsilcisiyim satış yapıyorum marketlere... Her an parmaklarımın ucunda lanet olası... bazen bırakıyorum öğlene kadar yakıyorum bi tane... hergün 2000 paket sigarayla geziyorum iyi mi
  • sigara ile ne alaka kilo genetik bişey vucutla alakalı bazıları alamaz bazıalrına her şey yara buda böyle.
    sigara içip 100 kilo olan cok adam war
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.