Şimdi Ara

sigara yerine oyalayacak bişey ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
0
Favori
35.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::ExtremE::

quote:

Orjinalden alıntı: Ruknu

elin temizmi

şöyle gerizekalıların foruma girişini engellemek için bi filtre sistemi kurmak lazım

CAnın cektıyse sen aL. elın temızse,

• Dudak tiryakiliği demişsin ve yerine birşey arıyorsun.Dudak tiryakiliğini rocco veya bir zamanlar satılan Yumiyum yada benzeri birşeydi adı o tip şekerle geçiştirebilirsin ağzında Yumiyumla birini bekleyen kişinin dışardan görüntüsü biraz komik olabilir ama sigaraya şekil itibari ile benzeyen birşey...
  • Sigaranın yerini asla birşeyle doldurmaya kalkmayın Yoksa sigara yerine koyduğunuz her neyse bir şekilde sizi tekrar sigaraya yöneltir.
    Nikotin bağımlılığından kurtulma en fazla 4-5 gün sürer. Bundan sonra yapılacak iş sigarayı unutmaktır. Aklına sigara gelince bıraktığını hatırla ve mutlu ol ve içmiyorum de Kendine ne kadar güzel bir şey yaptığını unutma.

Nikotin sakızı vs.. bunlar sigarayı senin için daha çok vazgeçilmez kılar.
    Sigaranın insan üzerinde bu kadar etkili olması, sana gerçekten keyfi veya başka türlü faydalar sağlamasından değildir. Senin onu bir hiçken gözünde büyütmendir.
    Sigara bırak keyif vermeyi tam tersi mevcut olanı elinden alır. Vucuduna karbondioksit yükler. Ciğerlerini tüketir. Bi süre sonra komple tükenirsin. Bir sigara yaktığında keyfin yerine gelir ama aslında sigara içmeyen birinin sahip olduğu mutluluğa yinede sahip olamazsın. Olduğunu sanırsın Sigaradaki kandırmaca budur.
    Tekrarlıyorum gerçek olan bağımlılık nikotindir ve 4-5 günde atarsınki sen zaten bundan kurtulmuşsun

• gidip sigara içicem.bu topiklere girmesem günde 1-2 sigara yolda sigara içen adam görmesem 4-5 sigara daha az içerim
  • dostum bırak oyalanmayı fazla sinirlenme yada üzülmemeye çalış direk tekrardan başlamak için etken
  • Başlık sakat
  • Ben 2 kere bırakmayı denedim çekirdekmi dersin sakızmı dersin
    Yolda birini içerken görüyorum bakkala gidiyorum önümde sigara..
    Birde Birşeye moralin bozulduğu zaman sinirlendiğin zaman
    Direk yak bir tane diyorsun çok büyük sabır işi ben şuanda içiyorum.
    Abimde sigara yüzünden ameliyat oldu kis aldılar abime uyandığında kesilen yeri yanında gördü
    Doktor yasakladı.Bir daha içmeyeceksin diye o gün bugündür Ağzına sürmez nefret eder.
    Benim Burdan çıkardığım, bırakmam için önemli bir sebebim olması lazım ama oda yok.
    Öğle Yemeğinden sonra çayın yanında sigarayı hiçbir şeye değişmem.
    Ben zevk alıyorum sigaradan ki İçiyorum ama zararları çok büyük eskiden koşar,
    hoplayınca birşey olmazdı şimdi koşunca tıkanıyorum.
    Ama bu aralar iş yok azalttım evde vakit geçiriyorum ve pc başındayken aklıma bile gelmiyor.
    Sana TAVSİYEM Sürekli Birşeylerle Meşgul ol internetten cs oyna Sigara
    kullanmıyan bir arkadaşınla Gezip dolaşmaya dikkat et buda çok önemli.. yani aklın
    başka şeylere yorunca unutturuyor ama sonradan yine akıla geliyor.
    Ondan sonrası da Sana kalmış birşey artık.

• Çekirdek çıtlatabilirsin zamanında çocuklar duymasını izlerken hüseyinin yarış tiryakisini geçirmek için çekirdek yedirtiyolardı ne alkaysa

çekirdek çıtla dostum paso hem tadı daha guzelsigaradan
  • günde 2,5 3 paket içen bir arkadaşım bıraktı.diş için hastaneye gittiğinde sigara bıraktırma bölümü var.oranın doktoruyla tesadüfen konuşmuş.doktor öncelikle kesin bırakma isteğin olmalı demiş.3 seans halinde bir ışınmı tam bilmiyorum bi şey yapılmış.ve adam bıraktı.inanamadık şu an 2 yıl oldu ve başlamadı.hiç canın çekmedimi dedim.çekiyor ama o an beynime sen bıraktın diye mesaj geliyor ve bende istek filan kalmıyordu dedi.bir araştır,ücretide makuldu.2 aylık sigara parası filan.yer konya nakipoğlu hastanesi.bu yöntem sizin bölgedede olabilir.sitesini buldum.(hastaneyle hiç bir bağım,tanıdığım filan yok)
    http://www.bilgisaglik.com.tr/tr/default.asp

• En Kolay Bırakma Yolu Tiskinmek Tiskinirsen Ağzına Almazsın Daha..
  • Pen Spinning veya Telekinezi(sadece psi-wheel) ile uğraş
  • quote:

Orjinalden alıntı: memcho

Valla kıy paraya biraz git nargile falan al kendine evde falan takılırsın aromalı falan manyak güzel oluyo ama biraz zahmetli köz olayı falan

iyide nargile sigaradan kat kat daha zararlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: memcho

Valla kıy paraya biraz git nargile falan al kendine evde falan takılırsın aromalı falan manyak güzel oluyo ama biraz zahmetli köz olayı falan

heryerde falan
  • Valla 11 gün oldu bende sigarayı bırakalı. Geberiyorum sigarasızlıktan. Ama sürekli şunu düşünüyorum. "Olm sigarayı bıraktın. Ona vereceğin parayla neler yapacaksın bir düşün salaklık yapma başlayıpta" Bu beni tutuyor ama ne kadar dayanır bilmiyorum.
  • bunu dene
  • el işi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.