Şimdi Ara

şifreli dosya açma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
52.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar daha önce şifrelemiş olduğum bir dosyayı açmam gerekiyor ama bilgisayarı formatladığım için açamıyorum.nasıl açarım? ( win xp nin şifreleme özelliğini kullanmıştım. ayrı bir program değil)

• yaa arkadaşlar yardım edebilecek kimse yok mu yaa? netten indirdiğim videokliplere yazık olacak.ne kadar beklemiştim o backstreet boys'un clipleri inene kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mak3615

yaa arkadaşlar yardım edebilecek kimse yok mu yaa? netten indirdiğim videokliplere yazık olacak.ne kadar beklemiştim o backstreet boys'un clipleri inene kadar
    Advanced EFS Data Recovery
  • ayn ı sorun benim başımda da vardı hallettim captain ne mo programıyla ancak bu sorununu çözebilirsin sadece datalarını kopyalamanı sağlar başka bir dizine yine windows içinden ulaşamazsın

senin yaptığınnın aynısını bende yaptım açamıyorum ama bunun bir çözümü yok ben çok araştırdım bu tamamen sertifika işi o kullanıcıya özel bir sertifikayla şifreleniyor sertifikayı bi daha bulamayacağına göre açamayacaksın ama runtime software den captain nemo programını download et bak nasıl ulaşıyorsun datalarına ben kurtardım verilerimi
    sana şimdiden kolay gelsim

KADER ARKADAŞIM
  • hatta yazmıştım bi kaç yere hala cevap gelmedi bir tane bile cevap yok şaşırtıcı değilmi sen benim dediğim gibi du sana o programın linkini de vareyim http://www.runtime.org/ bu sisteden download et kullan video kliplerini başka bir dizine kopyala ok !!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: chash

hatta yazmıştım bi kaç yere hala cevap gelmedi bir tane bile cevap yok şaşırtıcı değilmi sen benim dediğim gibi du sana o programın linkini de vareyim http://www.runtime.org/ bu sisteden download et kullan video kliplerini başka bir dizine kopyala ok !!!!!!!!
    bence cözüm yok chac arkadaşın dediklerine katılıyorum bu bir tecrübe olsun diyip tekrarlamamak lazım kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdidemir

bence cözüm yok chac arkadaşın dediklerine katılıyorum bu bir tecrübe olsun diyip tekrarlamamak lazım kolay gelsin

Alıntıları Göster
    hayır bu bir çözüm kesin çözüm ben öyle yaptım şu an bütün dosyalarım elimde
  • quote:

hayır bu bir çözüm kesin çözüm ben öyle yaptım şu an bütün dosyalarım elimde

Alıntıları Göster
    Aynı sorunu bende yasadım. o datalarımı hala tutuyorum. şimdide senin dediğin nemo programını indirdim fakat gel gorki kopyalama yapmıyor maalesef? detaylı anlatabilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iNsTiGaToR

Aynı sorunu bende yasadım. o datalarımı hala tutuyorum. şimdide senin dediğin nemo programını indirdim fakat gel gorki kopyalama yapmıyor maalesef? detaylı anlatabilirmisin?

Alıntıları Göster
    Programlar bunu yaparmı bilemiyorum ama NTFS sifreleme yardım bolumunde acıklamaya calıstım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: iNsTiGaToR

Alıntıları Göster
    detaylı anlatacak bişey bence. çünkü programı açınca disklerin en altında sol kısımda kaç partitionıun varda o kadar '[Ntfs]' on hd128.1.0 gibi windows logosu simgeli partitionların isimleri görünüyor partitionun onun içine girip istediğin datayı istediğin yere kopyalaıyorsun buradaki dizinler dosyalar mavi renkte çıkıyor şifreli şifresiz hepsini göstetiyor ben kopyaladım bütün datalarım elimde.

• nemo programının görüntüsü şu şekilde çıkmalı dizinler mavi renkte bide noormal partition simgelrinden farklı şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chash -- 5 Eylül 2004, 14:55:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdidemir

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ferdidemir

çözüm bu dediğim gibi windows tan şifrelenen belgelere ulaşmak mümkün değil sadece bu programla ulaşabildim verilerime....

tabi bu bana bir ders oldu bundasn sonra şifrelemek mi sakın

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ferdidemir

çözüm bu dediğim gibi windows tan şifrelenen belgelere ulaşmak mümkün değil sadece bu programla ulaşabildim verilerime....

tabi bu bana bir ders oldu bundasn sonra şifrelemek mi sakın

Alıntıları Göster
    merhaba herkese
    ben şifreli dosyaları kopyalıyorum. fakat açtığımda office belgeleri okunmaz durumda. yapan nasıl yaptı, dosyalarınızı nasıl hala tutyorsunuz elinizde
    teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: apoteko

merhaba herkese
    ben şifreli dosyaları kopyalıyorum. fakat açtığımda office belgeleri okunmaz durumda. yapan nasıl yaptı, dosyalarınızı nasıl hala tutyorsunuz elinizde
    teşekkürler

Alıntıları Göster
    vaaay hem 2004 ten buyana kimse gelmemiş buraya.
    captain nemo ile nasıl kurtardınız dosyalarınızı bi anlatabilirmisiniz arkadaşlar.
    bu işi başaran arkadaşlardan kimse varsa burada eğer

teşekkürler herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: apoteko

vaaay hem 2004 ten buyana kimse gelmemiş buraya.
    captain nemo ile nasıl kurtardınız dosyalarınızı bi anlatabilirmisiniz arkadaşlar.
    bu işi başaran arkadaşlardan kimse varsa burada eğer

teşekkürler herkese

Alıntıları Göster
    ben yükeldim programı kopyalama yapmıyor.banada acil lazım dostlar lütfen yardımcı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu08

ben yükeldim programı kopyalama yapmıyor.banada acil lazım dostlar lütfen yardımcı olun

Alıntıları Göster
    Uzun zaman olmuş bu postları yazalı

Captain nemo tam sürüm olmalı bi başka çözüm yoluda imzamda sitemde bakarsın

• sifreemek istiyorsan sen emn iyisi winrar prosunu kullan
    quote:

Orjinalden alıntı: mak3615

arkadaşlar daha önce şifrelemiş olduğum bir dosyayı açmam gerekiyor ama bilgisayarı formatladığım için açamıyorum.nasıl açarım? ( win xp nin şifreleme özelliğini kullanmıştım. ayrı bir program değil)
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventkarakap84

sifreemek istiyorsan sen emn iyisi winrar prosunu kullan
    quote:

Orjinalden alıntı: mak3615

arkadaşlar daha önce şifrelemiş olduğum bir dosyayı açmam gerekiyor ama bilgisayarı formatladığım için açamıyorum.nasıl açarım? ( win xp nin şifreleme özelliğini kullanmıştım. ayrı bir program değil)
    arkadaşlar şifreli dosyanın ntbackup komutu ile yedeğini alın aldığınız yedeği başka bir xp makineye taşıyıp geri yükleme ile geri yükleyin dosyaların hepsi okunur.........
  • quote:

Orijinalden alıntı: alehandro

arkadaşlar şifreli dosyanın ntbackup komutu ile yedeğini alın aldığınız yedeği başka bir xp makineye taşıyıp geri yükleme ile geri yükleyin dosyaların hepsi okunur.........

Alıntıları Göster
    sorunu birde şu şekilde çözmeyi deneyebilirsiniz

önce klasör seçeneklerinden basit dosya baylaşımını kaldırın daha sonra açmak istediğiniz klasörün özelliklerine üstte güvenlik yazan bölüme geliniz burayı açtıktan sonra altkısımdaki gelişmiş yazan butona tıklayın. açılan pencerenin üst kısmında sahibi diye bir tab var ona gelince alltaki check box ı aktif yapıp tamam'a basıp işlemi bitirmesini bekleyin. belki bu şekildede dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesut Baytürk

sorunu birde şu şekilde çözmeyi deneyebilirsiniz

önce klasör seçeneklerinden basit dosya baylaşımını kaldırın daha sonra açmak istediğiniz klasörün özelliklerine üstte güvenlik yazan bölüme geliniz burayı açtıktan sonra altkısımdaki gelişmiş yazan butona tıklayın. açılan pencerenin üst kısmında sahibi diye bir tab var ona gelince alltaki check box ı aktif yapıp tamam'a basıp işlemi bitirmesini bekleyin. belki bu şekildede dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    hiç bir şekilde çözümü yoktur 1024 bit şifre ile encrtyp yapılıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.