Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.228
Cevap
232
Favori
314.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xyz35

leon led paket 1.2 style 17 inc jant 61,200.ikinci eline baktığımızda fiyat çok iyi bu ikinci el satanlar gerçekten arabanın 0 fiyatını bilmiyorlar sanırım

Hocam bu fiyat bu araca otomatik vites dahil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkismail T kullanıcısına yanıt
    a3 sordum attraction yok
    ambition cam tavan xenon spor direksiyon isik paketi opak renk 113100 tl gram inmiyorlar
    sedanlarda 121 di sanirim oda ambition

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

VW grubunda liste fiyatı üzerinden %6-8 indirim alınabilir her bayi farklı fiyat verir 500-1000tl fiyat farkeder.

Donanım eklenmiş araçlarda daha fazla indirim alınabilir.%6 gözü kapalı veriyorlar

Dediğiniz her model için geçerli değil bence. Passat için birçok bayi aradım, en iyi indirim yüzde 5e denk geliyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

leon led paket 1.2 style 17 inc jant 61,200.ikinci eline baktığımızda fiyat çok iyi bu ikinci el satanlar gerçekten arabanın 0 fiyatını bilmiyorlar sanırım

Hocam bu fiyat bu araca otomatik vites dahil mi

yok hocam manuel
  • Vw de saglik calisanlarina indirim oluyor mu.Bilgisi olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: graystorm

Şuan en güzel teklifler Audi de. Ben yanına yaklaşanı görmedim. A3 modellerinde 50 bin sıfır faiz muazzam kampanya. A3 makyajlandığı için makyajsızlarda böyle bir indirime gittiler. İkinci eline bakıyorum sıfırından pahalı

En uygun hangi modelinde fiyat aldınız? Sedan için fiyat nedir? Sportback fiyatı nedir bilgi verir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: karagoz07

Dizel otomatik 2016 A3 metalik boyalı sedan, makyajsız, sunrooflu, Ambiente, advance paket, s-line paket ve ışık paketi, 18 inç 10 kollu jant ve lastikler. Bu araç için 133.000 istediler. 50000 sıfır faiz 24 ay geri ödemeli kredi ile. Fiyat normal mi?

quote:

Orijinalden alıntı : umacar
    a3 sordum attraction yok
    ambition cam tavan xenon spor direksiyon isik paketi opak renk 113100 tl gram inmiyorlar

Fiyatları arkadaşlar almıştı önceki mesajlarda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkismail -- 6 Eylül 2016; 23:50:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkismail

quote:

Dizel otomatik 2016 A3 metalik boyalı sedan, makyajsız, sunrooflu, Ambiente, advance paket, s-line paket ve ışık paketi, 18 inç 10 kollu jant ve lastikler. Bu araç için 133.000 istediler. 50000 sıfır faiz 24 ay geri ödemeli kredi ile. Fiyat normal mi?

quote:

a3 sordum attraction yok

77.000 e hb veriyorlardı bu ne şişik fiyatlar? 1.2 tfsi dı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

quote:

Orijinalden alıntı: turkismail

quote:

quote:

a3 sordum attraction yok

77.000 e hb veriyorlardı bu ne şişik fiyatlar? 1.2 tfsi dı.

Dizel ve otomatik kombinasyonu en pahalı kombinasyondur biliyorsun. Fark ondan ötürü olabilir. Audi de 1.2 motor da mı var mış

• ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt
    77 e 1.2 tfsi benzinli uygun değil bence. Ben 1.6 tdi otomatik hb modeline 95 bin fiyat aldım. Üstelik 50 bin sıfır faiz.
    Var hocam ama çok alanını duymadım görmedim.
  • Yani. 1.2 polo alınır ucuz araba alınıcaksa. Audi dizel otomatik olursa keyif verir. En iyi fiyatta sizde hocam değerlendirin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkismail -- 7 Eylül 2016; 8:49:15 >
    hocam benim elimde çok uygun teklif varda işte aracımın değerini öldürüyorlar, 2011 polo comfortline otomatiğe bayi 38 bin dedi, nette bakıyorum benim aracı millet 45-47 yazmış. Üstelik benim aracım 39.000 de ve ön-arka sensör, double teyp bluetooth kit gibi artıları var.
  • graystorm kullanıcısına yanıt
    Aracın kaza boya durumuna göre de değişiyor hocam biraz fiyat. Bayiler bu konuda biraz daha acımasız oluyor. Her bayii farklı fiyat verebiliyor. Tecrübeme göre toyota dan fiyat alın. Aracın değerini en iyi onlar veriyor.
    Ordan aldığınız fiyatla bayide biraz maraza çıkarın derim.
    İlan verip satmak şu an için daha mantıklı sizin açınızdan.

Hocam zararına olsa vermek mantıklı sonuçta bire malı alırken kazanıyorsunuz. Gerçekten aldığım teklif çok iyiydi. Ancak huyum kurusun sattığım malı değerini bulmadan asla elimden çıkarmam
  • quote:

hocam benim elimde çok uygun teklif varda işte aracımın değerini öldürüyorlar, 2011 polo comfortline otomatiğe bayi 38 bin dedi, nette bakıyorum benim aracı millet 45-47 yazmış. Üstelik benim aracım 39.000 de ve ön-arka sensör, double teyp bluetooth kit gibi artıları var.

Yazıyorlar ama satabiliyorlar mı ? Sahibindene çok aldamayın bence

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Evet sahibindene aldanmayalım kimi baz alalım DOD mu? Yoksa abi bu arabalar çok gitmiyor diyen galerileri mi baz alalım.
  • quote:

Evet sahibindene aldanmayalım kimi baz alalım DOD mu? Yoksa abi bu arabalar çok gitmiyor diyen galerileri mi baz alalım.

Savunma moduna geçme dostum yardımcı olmaya çalışıyorum. Etrafımda satılan son 2 araçta ilana koyulduğunun 4 bin altına gitti.

Megane st dizel 44750 den 42 ye gitti
    Alfa giuletta 52 den koyuldu. 46 gelen teklifler.
    Mercedes c180 82.500 den kapı açıldı. 73 gelen teklifler

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Yoo estağfurullah yanlış anladınız evet maalesef böyle. Çok acımasız fiyat isteyenler olduğu gibi, bayilerde eğer aceleniz var ise iliğinizi sömürüyorlar.
  • graystorm kullanıcısına yanıt
    88 bine sıfır aldığım aracıma 1 ay sonra bayinin biri 64 bin teklif etti.

Sövmemek için tuttum kendimi.
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.