Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
232
Favori
314.917
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: redboxer82

seat ibiza ve leon fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz? acelem yok beklerim

bende ibiza 1.2 tsi almayı düşünüyorum ciddi ciddi
    1.2 tsi style ve style plus paket için teklif alan var mı yakın zamanda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seco4

quote:

Orijinalden alıntı: redboxer82

seat ibiza ve leon fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz? acelem yok beklerim

bende ibiza 1.2 tsi almayı düşünüyorum ciddi ciddi
    1.2 tsi style ve style plus paket için teklif alan var mı yakın zamanda?

reference için 40800
    bluetotlu reference için 41700

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    Öyle bir fiyat yok hocam 95 e sportback yani boş olan var hb. Araba fiyatları çok uçtu 90 a verselerdi zaten millet burda mesaj yazana kadar araç kalmazdı.

Dediğiniz araç kampanyasız fiyat 122bin.

• mrvolkan kullanıcısına yanıt
    Çok güzel araç. Ama ocakta full cam tavan olmayanına 84 fiyat almıştım. 3 bin de cam tavan olsa 7 bin zam görmüş araç.

Bu sene iyi zam yaptı firmalar sesizden.

• redboxer82 kullanıcısına yanıt
    Fiyat konusunda hocam son 10 yıldır hiç gerileme olmadı hep arttı.

O yüzden hep ataların lafını derim.

Alan karlıdır.

• redboxer82 kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarıda arkadaşta söylemiş, arabalar bu sezon sessizce sık sık zam gördüler. 2. el piyasası kadar hızlı tırmanmasa da yine de araçlar ortalama 4-7 bin tl arası üzerine koydu. Sene sonu beklenebilir. Opel ve Toyota ciddi indirimler ile 50-51 Bin TL'den araç sattılar. Doğuş'ta bu sene bir kampanya yapabilir diye düşünüyorum.
  • SkyLordTR kullanıcısına yanıt
    peugeot 301 90.000km 3 parça boya 1 parça değişen. 42ye sıfır aldım 39a sattım neresi kötü bunun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 6 Eylül 2016; 9:57:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadistica

peugeot 301 90.000km 3 parça boya 1 parça değişen. 42ye sıfır aldım 39a sattım neresi kötü bunun?

Alim satım yaparken o günün kur değeri ile bugünkü değeri yazman lazım. Örneğin sen arabayı 15.000 dolara aldın ama 10. 000 dolara sattın diyelim. Bu kötüdür. Bak arabalar dolar bazında değer kaybetmiyor. Renault ve honda gibi.

• OnderT O kullanıcısına yanıt
    dolarla ne alakası var acaba :D

2013 AĞUSTOS dolar kuru=1,93 araç alış fiyatı 42.000
    2016 AĞUSTOS dolar kuru=2,93 araç satış fiyatı 39.000 ne yani ben bu arabayı 50.000tlye mi satmam gerekiyordu

1,93/2,93= aradaki artış %52
    ne yani arabayı 42ye alıp %52 artış ile 63840tlye mi satmam gerekiyordu

araba ne zamandır menkul yatırım aracı oldu?
    arabayı alırsın binersin satarsın satarken ya bindiğini kar sayarsın ya da bindiğinden düşersin. dolarla yuroyla alakası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 6 Eylül 2016; 10:35:27 >

• Şuan en güzel teklifler Audi de. Ben yanına yaklaşanı görmedim. A3 modellerinde 50 bin sıfır faiz muazzam kampanya. A3 makyajlandığı için makyajsızlarda böyle bir indirime gittiler. İkinci eline bakıyorum sıfırından pahalı
  • Arkadaşlar bir arkadaşım soruyor cvp veremedim çok zor.

Sıfır Dacia sandero stepway 1.5 90hp mi alayım yoksa aynı fiyata geniş bir araç tavsiyesi verirmisin dedi.

50.000tl ye 1.5 dizel kafam durdu varmı fikri olan

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    2016 A3 sedan makyajsız, sunrooflu, Ambiente, advance paket, s-line paket ve ışık paketi, 18 inç 10 kollu jant ve lastikler kaça alınabilir? Fikirleriniz bekliyorum
  • karagoz07 kullanıcısına yanıt
    VW grubunda liste fiyatı üzerinden %6-8 indirim alınabilir her bayi farklı fiyat verir 500-1000tl fiyat farkeder.

Donanım eklenmiş araçlarda daha fazla indirim alınabilir.%6 gözü kapalı veriyorlar

• 500 l otomatik rockstar teklif alan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkismail

Öyle bir fiyat yok hocam 95 e sportback yani boş olan var hb. Araba fiyatları çok uçtu 90 a verselerdi zaten millet burda mesaj yazana kadar araç kalmazdı.

Dediğiniz araç kampanyasız fiyat 122bin.

kaça alınabilir peki sadece hatcback a3 temi indirim?
    a3e 120 fazla bence.
  • Full olanını 110 gibi verirler sanırım sormak lazım. Paketler üzerine eklenir yalnız. Diesel otomatik olanı için konuşuyorum.

Ademcell kardeş sormadım ama 110 gibi alınır dizel otomatik diye düşünüyorum.

• Beyler Seat Leon dizel için fiyat alan var mı? Bir de doğuşun takas olayı nasıldır? Kendi aracımı takasta + üste para versem aracımı çok öldürürler mi? DOD bakıyor sanırım doğuşun 2.el araç sistemine. Vakit ayırıp gidemedim bi türlü
  • REVENT0N kullanıcısına yanıt
    Dizel otomatik 2016 A3 metalik boyalı sedan, makyajsız, sunrooflu, Ambiente, advance paket, s-line paket ve ışık paketi, 18 inç 10 kollu jant ve lastikler. Bu araç için 133.000 istediler. 50000 sıfır faiz 24 ay geri ödemeli kredi ile. Fiyat normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karagoz07 -- 6 Eylül 2016; 16:22:04 >
  • leon led paket 1.2 style 17 inc jant 61,200.ikinci eline baktığımızda fiyat çok iyi bu ikinci el satanlar gerçekten arabanın 0 fiyatını bilmiyorlar sanırım.araç manueldir arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz35 -- 20 Eylül 2016; 15:51:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: REVENT0N

Beyler Seat Leon dizel için fiyat alan var mı? Bir de doğuşun takas olayı nasıldır? Kendi aracımı takasta + üste para versem aracımı çok öldürürler mi? DOD bakıyor sanırım doğuşun 2.el araç sistemine. Vakit ayırıp gidemedim bi türlü

bende bu olayı merak ediyorum 2006 bi pejom var takasa versem öldürürler mi acaba dizel fiyat alan varsa çok memnun kalırım bende.
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.