Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.228
Cevap
232
Favori
314.927
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Liste fiyati 104.300 olan Qashqai 1.2 Benzinli Otomatik(Black Edition) için 94.000 teklifi yapıldı firma tarafından. Fiyat fena değil gibi. Satış taktiği de olabilir ama sadece bugün geçerli dendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marauder1905 -- 31 Ağustos 2016; 16:47:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marauder1905

Bir fiyat bilgisi.

Liste fiyati 104.300 olan Qashqai 1.2 Benzinli Otomatik(Black Edition) için 94.000 teklifi yapıldı firma tarafından. Fiyat fena değil gibi. Satış taktiği de olabilir ama sadece bugün geçerli dendi.

çok pahalı kafadan 20bin fazlası var
  • Qashqai fiyatı normalde fazla, evet ama bu kadar doluluktaki SUV'ler hep bu fiyatlarda. Tucson da aynı CX3 de Sorento da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: shener

quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

70.000TL butce ile onerebileceginiz, tavsiye edebileceginiz (dizel / manuel) hangi marka modeller olabilir arkadaslar?

Rapid ve Toledo modeller aklimda butce olarak ancak 2.el olarak sıkıntılılar sanirim.

Hic aklima gelmeyen bir marka model olabilir sizlerin onerisi ile arastirmaya baslayabilirim.

Skoda Yeti ve Pejo 2008 önersem o fiyata ne dersiniz bilmem?
    İkisi de otomatik.

Skoda Yeti'nin dizel olarak sifir satilmiyor.

Peugeot 2008'in dizel manuel 74.400TL liste fiyati gozukuyor.
  • Pardon evet dizel yok yetide artık. pejo pazarlıkla 70 e doğru iner sanırım, arada kampanya da oluyor.
  • shener kullanıcısına yanıt
    Aklimda bulunup goz atacagim, tesekkurler fikriniz icin..

70.000TL ust limit ile dizel ve manuel onerebileceginiz marka modellere acigim arkadaslar, fikirlerinize..
  • Mesaj mükerrer gitmiş silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gepe -- 31 Ağustos 2016; 19:12:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün ankara göraldan 208 lav kırmızı skypack paket(cam tavan, mirror screen ve geri görüş kamerası) dahil 1,2 benzinli active, etg 5 için 52500 fiyat aldım kampanyadaymış. Şehir içi için gayet yeterli geldi. Şanzıman biraz sabır gerektiriyor belki ama sorun çıkarmasın yeter, fiyatına göre donanım vs iyi geldi ne dersiniz? 2008 den vaz geçip 208 e döndüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: alestas

Hayırlı günler cümleten,

2016 model otomatik araç almak istiyorum. Belki forumu takip eden bayiler vardır. Marka model farketmez, en düşük ve en uygun otomatik model aracı eşime almak istiyorum. İlgilenen varsa özel mesajla iletişime geçebilirler.

Markaların fiyat listelerine bakmaktan sıkıldığım için buraya yazıyorum. Belki elinde kampanyalı aracı olan vardır.

Saygılar.

Merhaba

1 aylık Polo satıyorum. 1.4 dizel otomatik comfortline beyaz renk. 1250 km de. 2.8.2016 trafiğe çıkışlı. İlgilenirseniz görüşelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 22tupac

quote:

Orijinalden alıntı: optiarc

quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Manuel araclarda benim bildigim debriyaj dan ayagi gec cekince basili tutunca daha cabuk baski balata vs degisiyor.
    Otomatik vitesin neyine dikkat etmek lazim. Gaza basinca gidip frene basinca duruyor sonucta. Kullanmadigim icin bilmiyorum. Ozel olarak neye dikkat etmek lazim

DSG de manuel gibi çalışıyor zaten. Bunun farkında olmak lazım.

Sıkışık trafikte manuele alıp, vitesin 1-2 arasında gidip gelmesini ve yarım debriyaj yapmasını önlemek.

Biraz daha akıcı ama yoğun trafikte sporta alıp hemen üst vitese geçme eğilimini azaltmak.

Dur-kalk trafikte hiperaktif gibi, öndekine 10cm-10cm yanaşmamak.

Park ederken önce N konumuna alıp, el frenini çektikten sonra P'ye almak.

Çok dik bir yerde durunca, gaza yüklenip aracı zorlamak yerine imkanlar dahilinde aracı biraz geri salıp eğimin az olduğu yerde kalkış yapmak.

Duruş süresi 15sn'yi geçecekse, vitesi N'ye alıp debriyaj motorunu dinledirmek.

"OOO araç çok seri" diye sağdan sola dipgaz dipgaz gitmemek.

Kalkışları yumuşak yapmak da hayli önemli.

Başka da pek bir şey yapmanıza gerek yok. Aslında yazdıklarım gayet basit şeyler.

hocam öyle zırt pırt n ye al manuele geç filan böyle uğraşacaksak
    otomatik almanın ne anlamı var?
    bizi niye otomatik alıyoruz?
    debriyajla uğraşmamak için bas gaza gitsin bas frene dursun
    kusura bakmasın ama vw yıl olmuş 2016 böyle otomatik vites mi olur?

Yineleyeyim, böyle yapmak zorunda değilsiniz tabi. VAG'ın böyle bir açıklaması yok ve otomatik şanzıman için bu şekilde bir kullanım şekli hiç bir firma tarafından öne sürülemez.(Bu arada yazdıklarım sadece DSG için değil, tüm çift kavramalı otomatikler için geçerli) Bu aracı okuma yazma bilmeyeninden, aracın tasarım mühendislerine kadar herkes kullanıyor.

YALNIZ, ben dediğim şekilde kullanırım en az 100.000km sorunsuz gider; siz kendi bildiğiniz şekilde kullanır 50.000km sonra sorun yaşarsınız. Sizin bileceğiniz iş.

• Güzel yazı.
    Skoda servisine bakım için gittiğimde aynı bilgileri ilettiler bana da.
    Yapmazsın bişi olmaz belki ama uygularsan arıza olasılığını azaltmış olursun sonuçta:)

• Seat leon 1.2 tsi led paket 60.000
    Seat Toledo stil 56.500
    Skoda Rapid 1.2 tsi ambition 52.000
    Fiyatlar Konya da
    Hepsi hemen teslim

• Yakında Honda civic cvt versiyonu geliyor. Sedan, 80 bin bandında araç düşünenler araştırsın. Otomatiği üzmez, donanımlı ve güvenliği üst düzey bir araçtır.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: omnis10

Arkadaslar seat ibiza 1.0 style dsg sanzuman 52.500 tl diyor antalya bayii. Ve elinde yokmus 1.5 ay sonra gelir diyor. Daha uyguna varmi bilen ??

1.5 ay yeni siparis icin mi gelecek arac mi varmis?

Ellerinde arac yokmus hocam. En erken 1 aya kadar gelecekmis. Bugun kapora verdik. Seat ibiza 1.0 tsi dsg sanzuman style paket. 52.500 e anlasildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrhasan42

Seat leon 1.2 tsi led paket 60.000
    Seat Toledo stil 56.500
    Skoda Rapid 1.2 tsi ambition 52.000
    Fiyatlar Konya da
    Hepsi hemen teslim

Seat ibiza 1.0 dsg vatmi. Var ise fiyati nedir.?? Bugun antalya bayiye kapora verdik. 1 aya gelir diyor. Eger varsa fiyatida uygunsa gelir ordan aliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Space engineer

Toyota yarisi 1.5 hybrid spirit versiyonunda 70 bin tl teklif alındı

Bir iki ay once kampanya diye 66'ya liste fiyatini cekmislerdi onun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bu arabanın tek artısı yakıt tasarrufu şy an araç bakıyoruz ev için genellikle ben kullanacam okula gitmek için şahsen ben vermem bu fiyatları bu araca onun yerine 1.2 style DSG s&s sunruff lu leon alınabiliyor bakalım ben leon diye direniyorum abim ise bu aracı veya astra sedan dizel düşünüyor bakalım :)

• quote:

quote:

quote:

Bu arabanın tek artısı yakıt tasarrufu şy an araç bakıyoruz ev için genellikle ben kullanacam okula gitmek için şahsen ben vermem bu fiyatları bu araca onun yerine 1.2 style DSG s&s sunruff lu leon alınabiliyor bakalım ben leon diye direniyorum abim ise bu aracı veya astra sedan dizel düşünüyor bakalım :)

Yaris cok dolu ve teknolojik bir arac hocam. Aklima ilk gelen Leon'da geri gorus kamerasi ve anahtarsiz giris calistirma yok. Yaris'in dosemeleri alcantarasiz Leon'dan iyi. Leon'da da park sensoru falan var galiba. Yalniz o araca her seye ragmen 70 verilmez. 65 civari olsa iyiydi.

Toyota hybrid konusunda cok basarili ve tecrubeli. Prius'un fiyatina bakinca da Yaris resmen bedava ama ufaktan da olsa batarya omruyle ilgili bir kusku olusuyor insanda.

Hybrid aracin uzun sure yatmasi durumunda(bir ay gibi) batarya omrunun dusus gostermesi de can sikici.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yaris cok dolu ve teknolojik bir arac hocam. Aklima ilk gelen Leon'da geri gorus kamerasi ve anahtarsiz giris calistirma yok. Yaris'in dosemeleri alcantarasiz Leon'dan iyi. Leon'da da park sensoru falan var galiba. Yalniz o araca her seye ragmen 70 verilmez. 65 civari olsa iyiydi.

Toyota hybrid konusunda cok basarili ve tecrubeli. Prius'un fiyatina bakinca da Yaris resmen bedava ama ufaktan da olsa batarya omruyle ilgili bir kusku olusuyor insanda.

Hybrid aracin uzun sure yatmasi durumunda(bir ay gibi) batarya omrunun dusus gostermesi de can sikici.

Dediğiniz gibi doku bir araç hocam yarin büyük ekranı olsun anahtarsız giriş çalıştırma olsun baya güzel özellikler geri görüş kamerası da vardı galiba ayrıca otomatik vites şanzımanı bana güven verdi nedense gaza sonuna kadar baksanız bile herhangi bir arıza olmasın diye yavaş hızlandırıyor aracı bu özellik çok hoşumuza gitti abimde a6 var onun araçta sorun oluyor mesela bi anda basınca araba ıslık çalıyor biryerde sonra ama dediğiniz gibi pil ömrü sıkıntı Toyota 5 yıl garanti veriyormuş sorduk yetkiliye şu ana kadar herhangi bir sorunu olmamış şikayet gelmemiş ama bence daha Türkiye için erken gibi elektirkli araçlar

• bugün itibariyle passat 1.6 tdi bluemotion comfortline /birkaç ekstra özellikli) araç satın aldım. araba şehir dışından geleceği için test sürüşüde yapamadım. bu sebepten ötürü çimde ufak da olsa tedirginlik var. yeni dönemde alıp da kullanmış olanlar varsa beni aydınlatabilirler. ayrıca almayı düşünen varsa fiyat konusunda yardımcı olacağımı belirteyim.
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.