Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
232
Favori
314.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sweetyman

bugün itibariyle passat 1.6 tdi bluemotion comfortline /birkaç ekstra özellikli) araç satın aldım. araba şehir dışından geleceği için test sürüşüde yapamadım. bu sebepten ötürü çimde ufak da olsa tedirginlik var. yeni dönemde alıp da kullanmış olanlar varsa beni aydınlatabilirler. ayrıca almayı düşünen varsa fiyat konusunda yardımcı olacağımı belirteyim.

hayırlı olsun
    çok güzel bir araba

%50 ihtimalle seneye araç değiştirirken alacağım model olacak

Passat 1.6 TDI BMT 120 PS Manuel Comfortline 113.300,00 TL
    Passat 1.6 TDI BMT 120 PS DSG Comfortline 128.400,00 TL
    105-115 gibi rakamlara alınır herhalde alırken pazarlıkta nasıl bi strateji izlemek gerekir?

• quote:

Orijinalden alıntı: fLaVa

Yakında Honda civic cvt versiyonu geliyor. Sedan, 80 bin bandında araç düşünenler araştırsın. Otomatiği üzmez, donanımlı ve güvenliği üst düzey bir araçtır.

çıksa da alsak bekle bekle ömrüm çürüdü 1 sene olcak araba eskidi amerikada tr açıklama dahi yapmıyor çok bekledim ama kış gelince kesinlikle arabaya ihtiyacım var eylül ekimde geldi geldi gelmedi leon act alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Orijinalden alıntı: fLaVa

Yakında Honda civic cvt versiyonu geliyor. Sedan, 80 bin bandında araç düşünenler araştırsın. Otomatiği üzmez, donanımlı ve güvenliği üst düzey bir araçtır.

çıksa da alsak bekle bekle ömrüm çürüdü 1 sene olcak araba eskidi amerikada tr açıklama dahi yapmıyor çok bekledim ama kış gelince kesinlikle arabaya ihtiyacım var eylül ekimde geldi geldi gelmedi leon act alacağım

YEni honda geldiğinde fiyatı 90-100 K arasında olacaktır. Mevcutta bile sıfır fiyatları malum.
    Yeni Kia Cerato inceleyen fiyat alan va rmı dizel otomatik için 78 K fiyat listesi var, sunroof vs. eklenmiş paketi 83 K liste fiyatlı . Bu devirde dizel otomatik o fiyata yoktur diyordum. Test sürüşü yapan fiyat alan varsa paylaşır mı ?
    2012 model 65000 km. de 1.2 Polo TDI var onu satıp almayı düşünüyorum.

• quote:

bugün itibariyle passat 1.6 tdi bluemotion comfortline /birkaç ekstra özellikli) araç satın aldım. araba şehir dışından geleceği için test sürüşüde yapamadım. bu sebepten ötürü çimde ufak da olsa tedirginlik var. yeni dönemde alıp da kullanmış olanlar varsa beni aydınlatabilirler. ayrıca almayı düşünen varsa fiyat konusunda yardımcı olacağımı belirteyim.

Güle güle kullanın. Fiyatını ve opsiyonlarini sorabilir miyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cruel_crazy C kullanıcısına yanıt
    Kasa değişecek ondan

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Orijinalden alıntı: unnamedist

quote:

Orijinalden alıntı: Francis

quote:

Orijinalden alıntı: unnamedist

quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

DSG ye saçma dedikten sonra cevap yazmaya gerek görmedim

DGS'den canı yanan bilir. DSG gerçekten çok ama çok konforlu bir şanzıman. Ama sorunlarına gelince inanın insanın ocağını batırır. Kesinlikle güvenilir değil.

2012 öncesi bir Passat veya Jetta kullanıcısı değilseniz DSG halen en iyi şanzımanlardan biri. Üstelik 2012'den sonra yenilenen DSG şuan sıkınıtısı en aza inmiş sürüm. 2012 öncesi Passat ve Jetta kullanıcılarındaki kronik DSG probleminin sebebi şanzımanın o büyük çaplı otomobilleri kaldıramamasıydı. Yeni DSG ile bu sıkıntı çözüldü.

2011 dizel otomatik polo dsg vardı. Mekatronik motorunu yeni versiyon dsg ile 2014 yılında 5000 liraya değiştirdik. 2015 yılında o da sıkıntı çıkardı. sonuç olarak arabayı 2015 yılında 60000 km de sattık. 2012 sonrası sanzımanlarda da sorunlar var. Nedense volkswagen bu işi bir türlü çözemedi yada özellikle çözmüyor. Arabayı yaptırdığım yerde skoda seat audi dsg kullananan tüm markaların arabaları dsg den dolayı bekliyordu. İsteyen arkadaş İzmit Ekip otoyu arasın sorsun ya da yolu düşerse bir içeri girip baksın. Ben şahsen kolay kolay bir daha almam.

hocam özel servislerde de tamir masrafları bu kadar yüksek çıkıyor mu yoksa bu fiyatlar resmi servislere mi özel.

birde forumda mekatronik ve dsg arızası diye ayırıyorlar bu ikisi farklı şey mi?

Özel servis 6000 liraya değiştiriyor şuanda. Orjinal mekatronik motor takıyor ayarlıyor veriyor. Bana servisin dediği 40-50 bin gibi mekatronik motorun değiştiği. Onlara göre normal artık bu durum. Bakım gibi düşünün diyorlar. Bu arada serviste q7 den tutunda envayi çeşit lüks araba mekatronik motor değişimi için bekliyordu. Parası olan için tabiki 5000-6000 lira sorun olmaz.

• Passat 1.6 manuel highline almayi dusunuyorum
    Mevcut fiyat uzerinden indirim alan oldu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: thehawk

Passat 1.6 manuel highline almayi dusunuyorum
    Mevcut fiyat uzerinden indirim alan oldu mu ?

Antalya bayi gecen hafta ℅3 indirim yapiyoruz dedi

• Passat trendline dizel tungsten gri manuel
    95 bin teklif almıştım

Fiyat çok iyiydi ama almadım

• asdfg112 kullanıcısına yanıt
    Hocam 136.000 mâl oldu. Comfortline modeli + 19" jant + air line + cam tavan. 141 den yalvararak düşürttük fiyatının karşılığını verir umarım.

• ademcell A kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam öncelikle ama yalvar yakar 128.400 olan fiyatı 124 e düştüler haberiniz olsun. Zaman geçtikçe istediğiniz fiyatlara düşecektir kesinlikle.

• 308 lerde büyük indirim var

https://store.donanimhaber.com/b0/cc/b7/b0ccb769b06b4e7f7d1185b5bb218b47.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 2 Eylül 2016; 0:08:08 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam 136.000 mâl oldu. Comfortline modeli + 19" jant + air line + cam tavan. 141 den yalvararak düşürttük fiyatının karşılığını verir umarım.

Bir şey sormak istiyorum. Bu fiyatlara neredeyse bmw 3.20 ed veya Mercedes c200d alınabiliyor sanırım. Passat tercih nedeni nedir. Bende araştırma içindeyim de. Bilgi verirseniz sevinirim.

Genelde sorayim. 130_150 bandında hangi araç tercih edilmeli.

• bu 308 classic edition ların otomatikleri yok mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

308 lerde büyük indirim var

S&S ne demek ? Anlayamadım, biri açıklarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: karagoz07

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

308 lerde büyük indirim var

S&S ne demek ? Anlayamadım, biri açıklarsa sevinirim.

Start stop özelliği varmış.

• Arkadaslar alabilecegim en ucuz otomatik vites arac hangisi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: social

Arkadaslar alabilecegim en ucuz otomatik vites arac hangisi acaba.

Seat ibiza 52 bin tl ye birakiyorlar galiba

• audide kampanya varmış, faizsiz 50 bin tl kredi
    Audi’nin, kompakt sınıfa getirdiği ilerici teknolojilerle büyük bir hayran kitlesine sahip modeli A3 Sportback, Sedan ve Cabriolet, 24 ay ve 50 bin TL ile yüzde 0 kredi faiziyle alınabiliyor. Attraction, Ambition ve Ambiente modellerinde 30 Eylül 2016’ya kadar devam eden kampanya, Audi Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi durumunda geçerli oluyor.
    http://www.audi.com.tr/tr/brand/tr/kampanyalar/sonbahar_n__lk_f_rsat.html
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Kampanya yayınlanmadan bayiye gittim bugün öğlen saatlerinde Classic edition için. Bayideki dingil, ısrarla 66.5 civarına ve önümüzdeki ay geleceğini söyledi. Beyzadeye göre sıfır faiz kampanyası da olmayacaktı güya.

Yarın bir aksiyon yapacağız artık. Renk ve donanım istediğim gibi olursa sipariş geçerim. Olmazsa da üzülmem. Zira dallama Fransızlar avel avel göğe bakmak için cam tavan yapmış. Ne açılıyor ne bir şey oluyor. 2 bin lira verip tavanı seyrediyorsun öylece. Neymiş, aydınlık oluyormuş...
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.