Şimdi Ara

SIFIR KM CITROEN MARKA ARAÇ ALMAK İSTEYENLER (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
4
Favori
49.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: apollonx

C4 VTR'lerin 2. elleri düşüktür ama bu sıfırlarının fiyatı düşük olması anlamına gelmiyor bu yüzden bence mantıklı bir fiyatta istemelisin LAST_DRIVER. istediğin aracın sıfır fiyatı 34880+cam tavan = 36.680 TL. yani 10.000 tl indirim bekliyorsun bulutların üstünde :) Biz 2000 tl indirim aldık diye bulutlara uçtuk ama seninkisi bulutu geçmiş artık uzaya doğru gidiyor. Sen 1. elden 18'bine alırsan bence haybiye beklememiş olursun.

Size sonuna kadar hak veriyorum. Ama aynı aracın Moldova'da 15.500 liraya satıldığını düşünürsek, bence verdiğim teklif son derece yüksek ve uzay ötesi astronomik. 20.000 lira indirim istemedim, sonuçta burası Türkiye... Şartlar ağır vatandaş için...
  • quote:

Orjinalden alıntı: LAST_DRIVER

quote:

Orjinalden alıntı: apollonx

C4 VTR'lerin 2. elleri düşüktür ama bu sıfırlarının fiyatı düşük olması anlamına gelmiyor bu yüzden bence mantıklı bir fiyatta istemelisin LAST_DRIVER. istediğin aracın sıfır fiyatı 34880+cam tavan = 36.680 TL. yani 10.000 tl indirim bekliyorsun bulutların üstünde :) Biz 2000 tl indirim aldık diye bulutlara uçtuk ama seninkisi bulutu geçmiş artık uzaya doğru gidiyor. Sen 1. elden 18'bine alırsan bence haybiye beklememiş olursun.

Size sonuna kadar hak veriyorum. Ama aynı aracın Moldova'da 15.500 liraya satıldığını düşünürsek, bence verdiğim teklif son derece yüksek ve uzay ötesi astronomik. 20.000 lira indirim istemedim, sonuçta burası Türkiye... Şartlar ağır vatandaş için...

• Selam Sinem hanım,
    Kusuruma bakmayın ama söylediklerinizi gerçekçi bulmadım... Bu fiyata SXPK modelinin sunroofsuz olduğu için ve artık sipariş verilmediği için satılabileceğini söylüyorsunuz..Ama Citroenin sayfasında sunroofsuz bu aracın fiyatı 54.000 TL.olarak belirtilmiş..Hem artık sipariş verilmiyor da ne demek? Şu anda sunroofsuz SXPK alacak olan kişileri gerimi çeviriyorsunuz yada git elinde stok olan Bayilerden 49.000 TL.ya al mı diyorsunuz? Çok saçma...Eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı sunroofsuz SXPK'yı 49.000 TL.satıp kazanan Bayiler varsa yine sunroofsuz SX modelini de 46.000 TL.ye satıp kazananlar olacak demekki...

Benim şahsi görüşüme göre olay sizin dediğiniz gibi değil efendim..Benim düşünceme göre özellikle Yeni C5'lerden bahsediyorum, diğer modeller beni ilgilendirmiyor çünkü..Bu araçlarda Bayilerin kar oranları ve Pastadan aldıkları dilim oldukça yüksek..Yoksa 54.000 TL.peşin satış fiyatı olan bir aracı 49.000 TL.ya niye satsınlar ki? Hiç bir bayi elindeki aracı zararına yani alış fiyatının altında satmayacağına göre demek ki 49.000 TL.ye satn da kazanıyor 54.000 TL.ye satan da kazanıyor..Bilmem anlatabildim mi? Belki siz bu fiyatlara satamıyorsunuz olabilir giderleriniz çoktur, daha çok eleman çalışıyordur, vs.vs... Ama gerçekten bu araçlar 49.000 TL.ya da satılıyorsa ki siz de diyorsunuz olabilir diye çok vahim bir durum..Bundan böyle bayilerin en fazla % 2 kazanıyoruz sözlerine inanmamak lazım artık...Stok maliyeti falan filan demeyin sakın bana inanmam..Şu kriz ortamında her markanın stokların da araçları var...Her marka fazla satış yapamıyor..Mesela bakın VW Passat grubuna..Onlarda da sizin deyiminizle stok maliyeti sorunu var ama adamlar bir ayda 3 defa zam yapıyorlar..Ve hiç bir Bayisi Lİste fiyatından indirim yapıp farklı farklı fiyatlardan satmıyorlar arabalarını..Bu konuda VW grubunu taktir ve tebrik ediyorum..Bütün bayilerin böyle olması gerekir..Çünkü yapılan davranışlar Tüketiciler açısından hiç de Etik değildir..Düşünsenize ben bugün 54.000 TL.ya C5 SXPK alıyorum..Duyuyorum ki 2 gün sonra başka bir arkadaş atıyorum Diyarbakır Citroen Bayisinden aynı aracı 49.000 TL:almış.Var mı böyle bir şey? Böyle bir şeyi yaşayan bir insan da moral ve edep kalabilir mi? Başınızı ağrıttım özür dilerim ama bazı gerçekleri insanlarla paylaşmanızı temenni ederim..Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: KELEBELEK

Merhaba
    C5 SKPK versiyonu ilk gelen parti de srf suz olarak geldi .Ancak bu araç daha çok srf opsiyonu için tercih edildiğinden srf suz araç siparişi artık verilmemektedir.Bu nedenle bu fiyatı veren bayiler büyük olasılıkla ellerindeki aracın stok maliyetini göz önünde bulundurarak teklif ediyorlar bu rakamı.Mevcut fiyat listesine göre bu fiyatı verebilmek mümkün değil.
    Saygılar.

• quote:

Orjinalden alıntı: KELEBELEK

Merhaba

Öncelikle bilgi almak istediğiniz konuyu bu fiyatı veren bayi ile teyit etmenizin doğru olacağını düşünüyorum açıklamamı da samimi ve gerçekçi bulmadığınıza göre bu konuda daha fazla bilgi aktarımına gerek olmadığına inanıyorum ama yinede 2 cümlelik bir açıklama ile yanlış anlaşılmaları gidermek adına bir toparlama yapayım.
    Evet c5 Sxpk araç srf opsiyonu ile tercih edildiğinden artık srf suz araç gelmiyor bu yönde bir talep gelidiğindede evet araç kimin stoğunda varsa ondan yardım alıyoruz bunu istediğiniz bayiden teyit edebilirsiniz.
    Ayrıca fiyatlandırma politikası konusunda ısrarla bayiler fazla kazanıyor yorumunuza şu rekabet koşullarında katılmıyorum.
    Farklı fiyatların oluşmasının nedeni şu,aylık satış hedefini tutturmuş bir bayi ile bu hedefin altında kalmış bir bayinin alacağı iskonto oranı farklıdır bu iskontoyu belirleyen hedef dışında birkaç kalemlik etken bulunmakta bu koşulları gerçekleştirebilen bayiler fiyat avantajı yakalıyor bunu da kar hanesine yazabilecekken indirim olarak müşteriye sunuyor .Bu da hedefini yakalayamamış bir bayinin bu aracı liste fiyatına satarak diğer bayiden 3000-4000 ytl fazla para kazanıyor anlamına gelmiyor.
    Bu durum kısaca böyle özetlenebilir, buna inanmak yada inanmamak size kalmış, neticede bu iş para kazanmadan yapılmıyor elbet ama buda söylediğiniz gibi araç başı 4000 ytl değil tamda size söylendiği gibi %1 ve %2 .

Saygılar

İşte ben de bunu diyorum..İskonto oranı..Ne güzel de söylemişsiniz..Fiyat avantajı yakalayan bayiler ve sizin deyiminizle iskontoyu (fazla karı) hakeden bayiler bundan niye vazgeçip müşteriye indirim yapıyorlar ki..Demek ki bu kriz ortamında fazla paraya ihtiyaçları yok, sürümden kazanıyorlar..Hımm..çok ilginç..Ozaman araba almadan önce bütün bayilerden piyasa araştırması yapmak gerekiyormuş.Ve sormak gerekiyor demekki bayilere "Pardon sizin iskonto oranınız kaç? Ona göre alacam da arabamı ve ona göre indirim bekliyorum sizden yoksa almam" diye mi soracağız? Ben size yine şunu söylemek istiyorum.Tüketiciler açısından Bayilerin ne kadar iskonto alıp verdiği önemli değildir Sinem hanım..Alıcı cebinden çıkacak paraya ve aldığı fiyata bakar..Peki niye Vw Passatın fiyatı Bayiler arası değişmiyor..Hemen hemen bütün bayilerinde aynı fiyata satıyorlar..Onların Politikası öyle de bizim Citroen'in politikası niye sizin dediğiniz gibi? Eğer işler sizin dediğiniz gibi yürüseydi aylık satış hedefini tutturamamış bayiler aç kalacak demektir..Çünkü bilinçli tüketiciler daha çok indirim yapan sizin deyiminizle aylık satış hedefini tutturan bayilere yönelir..Diğerleri zarar görür bundan..Şöyle bir yargı oluşmaz mı? "Çok satış yapan bayiler çok indirim yaparlar"..Bunlar benim sözlerim değil yanlış anlamayın..sizin açıklamalarınızdan çıkarıyorum bunları..

Son olarak size şunu söylemek istiyorum;
    Benim bir arkadaşım var Sinem hanım, Yeni C5 SXPK ama sunroofsuz araba almak istiyor..Sanırım siz bu arabanın fiyatını daha önce 53.500 TL.demiştiniz..Demekki siz aylık satış rakamlarına ulaşamayıp fazla iskonto alamadınız? Peki bu aracı almak için arkadaşıma 5.000 TL.indirim yapacak (yani iskonto oranı fazla olan) bir Citroen bayisi tavsiye edebilirmisiniz?.. Aylık satış hedefini yakalayamamış bir Citroen bayisi liste fiyatından araba satarken, yakalayabilmiş bir bayinin iste fiyatından 3.000-4000 TL.indirimle satması SİZCE Etik midir? Size sadece bunu sormak istiyorum...

• Bilakis, Kesinlikle Passat'a yapılan zamları övmedim..Benim gerçek temennim fiyatlar daha da düşsün isterim..Siz beni yanlış anlamışsınız..Ben Doğuş otonun zamlarını övmedim..İzledikleri satış politalarını övdüm..Yani olay zam değil..Bir malın belli bir liste fiyatı varsa o malın bütün bayileri haksız rekabete mahel vermemek için aynı fiyatdan satılması gerektiğini söylüyorum ben..Keşke C5'ler daha da ucuza satılsa da herkes C5 sahibi olsa..Ben kesinlikle Passatı övmedim, sadece VW grubunun satış politikalarını takdir ettim..Çünkü onlarda Bayiler arası fiyat uçurumları olmuyor ne yazık ki...
  • Son olarak şunları söyleyerek bu konuyu kapatmak istiyorum..Anlayanlar anladı zaten ne demek istediğimi..

İster "iskonto" diyin ister "aylık satış rakamı" diyin ne derseniz diyin farketmez..Ben Balıkesir'den C5 SXPK aracımı en son 53.500 TL.ya para sayıp alıyorsam, bir gün sonra veya aynı gün başka bir kişi Diyarbakır bayisinden aynı aracı 49.000 TL.ya alamamalı..Ne olmalı peki?..Gayet basit, Balıkesir bayisi'de bana aracı 49.000 TL.ya satmalı ki şu ekonomik koşullarda indirim bekleyen biz tüketicileri Balıkesir bayisi sevindirsin..Durup dururken Diyarbakır'a gitmekten se her tüketici bulunduğu şehirde aynı indirimden yararlansın isterim..Tabi ki bu sizin sorununuz değil BAYLAS'ın sorunu..Baylas bu soruna çözüm bulacak ki ozaman siz göreceksiniz Citroen Türkiye'de nasıl tutulan bir marka oluyor..Size ve tüm Citroen Bayilerine bol kazançlı, bol iskontolu hayırlı müşteriler dilerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expli -- 9 Şubat 2009; 15:45:29 >

• DAYIM İKİ AY ÖNCE C5 ALDI SXPK SUNROOF LU ARABAYI KULLANDIM SÜPER ARABA HIZLANMASIDA ÇOK İYİ BENCE AĞIRLIĞINA GÖRE ÖZELLİKLE YOL TUTUŞUNDA RAKİP TANIMAM SINIFINDA.BENCE YOL TUTUŞU VE YAKITI SÜPER ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR BENCE DÜŞÜNMELERİNE GEREK YOK KAÇIRMASINLAR BU ARACI...ŞUNUDA UNUTMAMAK LAZIM Kİ BU DONANIMA BU FİYAT SÜPER BENCE...RAKİPLERİ C5 İN DİZEL FİYATINA BENZİNLİ FİYATLARINI VERİYOLAR.BU ARADA HİÇBİR MARKADA FİYATLAR AYNI DEĞİL TAKAS FİYATLARLA OYNUYOLAR AYNI FİYATTA SATAN BİR MARKA GÖSTERİN BANA BİR BAYİ İKİNCİ EL ARABAYA 2 MİLYAR DAHA YÜKSEK FİYAT VERİYOSA SIFIR ARAÇTAKİ FİYATTAN OYNAMA YAPIYOR.
  • Sabit fiyat istemeniz bir malı aldıktan bir hafta sonra başka bir yerde 1000TL aşağıya bulmanız sizi üzeceğinden normal birşey. Ben olsam ben de bozulurum ama Citroen'in şu anki politikası bence daha uygun. VW gibi bir politika izlense bence hiçkimse gidip de Diyarbakır bayisinin verdiği fiyata C5 alamayacaktır. En yüksekle en düşüğün ortalarında bir yerlerde sabitlenecektir bu fiyat.
    Ben cep telefonu da alsam, bilgisayarıma herhangi bir parça da alsam girip internetten veya dükkanlardan hangisi kaça satıyor diye araştırarak bana en ucuza verenden alıyorum. Araba alırken de bu durumun farklı olmadığını düşünüyorum eğer serbest piyasa ekonomisi ve bayiler arası rekabet varsa onlar maksimum kar etmek isterken biz de minimum para ödemek isteyeceğiz ve bu sırada bazı sıkışık bayilerden (bu elinde çok araç stoklamış olması olabilir, sürümden kazanmak istiyor olabilir ya da acele bir ödemesi için nakite ihtiyacı olabilir) normalden daha iyi fiyatlara araç satın alabilme imkanına sahip olmak mantıklı geliyor bana.

• Arabanız hayırlı uğurlu olsun..Allah Kazasız, belasız binmeye nasip etsin..Dayınız arabasını kaça aldı acaba sorabilirmiyim? Bayilerle takas olayına girdiğiniz vakit küllüyen zarar edersiniz..Çünkü genelde bütün bayiler Galerici alım fiyatına göre fiyat verirler takas da..Piyasa da en az 2-3 milyar fazlaya satabileceğiniz rakamlarla karşılaşırsınız..O yüzden takas olayına hiç sıcak bakmam..Ben de C5'imi almadan önce 2007 model Honda Civic'imi takasa vermek için Bayi ile görüştüm..Bana verdikleri fiyat 26.000 TL.di..Ama ben 1 gün sonra sahibinden.com 'da arabamı 29.000 TL.ya satmıştım..

quote:

Orjinalden alıntı: nouma_1903

DAYIM İKİ AY ÖNCE C5 ALDI SXPK SUNROOF LU ARABAYI KULLANDIM SÜPER ARABA HIZLANMASIDA ÇOK İYİ BENCE AĞIRLIĞINA GÖRE ÖZELLİKLE YOL TUTUŞUNDA RAKİP TANIMAM SINIFINDA.BENCE YOL TUTUŞU VE YAKITI SÜPER ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR BENCE DÜŞÜNMELERİNE GEREK YOK KAÇIRMASINLAR BU ARACI...ŞUNUDA UNUTMAMAK LAZIM Kİ BU DONANIMA BU FİYAT SÜPER BENCE...RAKİPLERİ C5 İN DİZEL FİYATINA BENZİNLİ FİYATLARINI VERİYOLAR.BU ARADA HİÇBİR MARKADA FİYATLAR AYNI DEĞİL TAKAS FİYATLARLA OYNUYOLAR AYNI FİYATTA SATAN BİR MARKA GÖSTERİN BANA BİR BAYİ İKİNCİ EL ARABAYA 2 MİLYAR DAHA YÜKSEK FİYAT VERİYOSA SIFIR ARAÇTAKİ FİYATTAN OYNAMA YAPIYOR.

• Keşke bütün bayiler sizin dediğiniz gibi olsa da herkes arabasını ucuza alsa ama maalesef öyle olmadığı için ben rahatsız oluyorum..Hem haksız rekabet doğuruyor hem de Markaya olana güveni sarsıyor böyle durumlar..Ama şunu da kesin biliyorum ki hiç bir Bayii ne kadar nakite sıkışsa da ne kadar elinde çok stok olsa da aldığı malı alış fiyatının altında satamaz..Asıl sebeb bu mallardaki kar oranlarının yüksek olmasıdır..Kİmi bayi Kardan az pay alıyor kimi bayi ise tutturduğundan çok pay alıyor..Olay budur..Hiç kimse kar etmeden veya zararına elindeki malını satmaz..İster telefon olsun ister araba olsun..Keşke bütün bayiler az kar edip ucuza satsalar da C5'leri indirim bekleyen bütün tüketicileri sevindirseler..Keşke aradaki fiyat farkları senin dediğin gibi 1.000 TL.olsa..Ozaman sözüm olmaz..Neredeyse 4.000-5000 TL.lik farklar oluyor kardeş...

quote:

Orjinalden alıntı: RoadRR

Sabit fiyat istemeniz bir malı aldıktan bir hafta sonra başka bir yerde 1000TL aşağıya bulmanız sizi üzeceğinden normal birşey. Ben olsam ben de bozulurum ama Citroen'in şu anki politikası bence daha uygun. VW gibi bir politika izlense bence hiçkimse gidip de Diyarbakır bayisinin verdiği fiyata C5 alamayacaktır. En yüksekle en düşüğün ortalarında bir yerlerde sabitlenecektir bu fiyat.
    Ben cep telefonu da alsam, bilgisayarıma herhangi bir parça da alsam girip internetten veya dükkanlardan hangisi kaça satıyor diye araştırarak bana en ucuza verenden alıyorum. Araba alırken de bu durumun farklı olmadığını düşünüyorum eğer serbest piyasa ekonomisi ve bayiler arası rekabet varsa onlar maksimum kar etmek isterken biz de minimum para ödemek isteyeceğiz ve bu sırada bazı sıkışık bayilerden (bu elinde çok araç stoklamış olması olabilir, sürümden kazanmak istiyor olabilir ya da acele bir ödemesi için nakite ihtiyacı olabilir) normalden daha iyi fiyatlara araç satın alabilme imkanına sahip olmak mantıklı geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expli -- 9 Şubat 2009; 18:35:43 >

• Ben de kesinlikle katılıyorum ticarette kimse zararına satış yapmaz bu bayilerin baazıları az bazıları çok kar yapıyor. Anladığım kadarıyla size rahatsızlık veren indirim yapan bayiler değil de hala liste fiyatından bir kuruş aşağı inmeyen bayiler. Bunun çözümü için de illaki VW'de olduğu gibi merkezi bir kontrole gerek yok bence. Öncelikle tüketicinin bilinçlenmesi gerekli. Ankara Citroen bayileri bir kuruş indirim yapmıyorlar mesela sebebi de zaten nüfusu yüksek bir ilde bu fiyattan da kendilerine yettiği kadar satış yapabilmeleri. Ankara'daki Citroen alıcıları biraz bilinçli alsa araçlarını benim yaptığım gibi çeşitli illerden fiyat alıp başka bir ilden aracını getirtmeye başlasa mesela Ankara bayileri de artık bu fiyatla tüketicinin karşısına çıkamayacak mecburen kampanya, indirim vs yapmak zorunda kalacaktır. Ama hiç uğraşamam şehrimdeki bayiden gider alırım ne fiyatla olursa olsun zihniyeti olursa insanlarda o bayilerin yaptıkları fahiş karlar yanlarına kar kalacaktır.

• Aynen öyle.Beni rahatsız eden konu indirim yapan bayiler değil de Liste fiyatından satış yapan bayiler..Bir arabayı bir bayii 49.000 TL.ya satabiliyorsa eğer diğer bayilerde bunu yapmalı..Bir başka bayi aynı araca 54.000 TL.fiyat verirse burada bir ard niyet veya şüphe ararım...Her iki bayi de bu araçdan kar elde ettiğine göre...Ayrıca bu konu Markaya güven açısından da çok önemlidir..Bazı bayiler ne demek istediğimi ısrarla anlamak istemeseler de gerçek durum budur...

quote:

Orjinalden alıntı: RoadRR

Ben de kesinlikle katılıyorum ticarette kimse zararına satış yapmaz bu bayilerin baazıları az bazıları çok kar yapıyor. Anladığım kadarıyla size rahatsızlık veren indirim yapan bayiler değil de hala liste fiyatından bir kuruş aşağı inmeyen bayiler. Bunun çözümü için de illaki VW'de olduğu gibi merkezi bir kontrole gerek yok bence. Öncelikle tüketicinin bilinçlenmesi gerekli. Ankara Citroen bayileri bir kuruş indirim yapmıyorlar mesela sebebi de zaten nüfusu yüksek bir ilde bu fiyattan da kendilerine yettiği kadar satış yapabilmeleri. Ankara'daki Citroen alıcıları biraz bilinçli alsa araçlarını benim yaptığım gibi çeşitli illerden fiyat alıp başka bir ilden aracını getirtmeye başlasa mesela Ankara bayileri de artık bu fiyatla tüketicinin karşısına çıkamayacak mecburen kampanya, indirim vs yapmak zorunda kalacaktır. Ama hiç uğraşamam şehrimdeki bayiden gider alırım ne fiyatla olursa olsun zihniyeti olursa insanlarda o bayilerin yaptıkları fahiş karlar yanlarına kar kalacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expli -- 9 Şubat 2009; 18:40:20 >

• Sayin kelebek,
    yeni c4 1.6 hdi 110 hp mcp otomatik versiyon arac icin son fiyatiniz nedir? araci kocaeli bayinizden teslim almak mumkun mudur? Tesekkurler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Muhendis06

Sayin kelebek,
    yeni c4 1.6 hdi 110 hp mcp otomatik versiyon arac icin son fiyatiniz nedir? araci kocaeli bayinizden teslim almak mumkun mudur? Tesekkurler.

Bana c4 satmak istemiyorlar sanirim ...
  • Merhabalar

Size özelden fiyat ve iletişim bilgisi ile ilgili msj attım,okundu olarak ta gözüküyor,gözden kaçmış olabilirmi ?
    Tekrar msjlara bakmanızı rica ederim.

quote:

quote:

Sayin kelebek,

• Arkadaşlar lütfen araç alacak arkadaşlar(önümüzdeki 2 ay içinde) karmakarışık taleplerini yazmasınlar.Herkes sıra ile istediği model ve rengi yazsın, daha önce de belirttiğim gibi ben de C5 alacağım ve yine belirttiğim gibi bayinin birisiyle sürekli irtibat halindeyim, burda sinem hanım dahil tüm arkadaşların vereceği fiyattan DAHA AŞAĞIYA alacağımızdan emin olun. ama sabredin ve almak istediğiniz zamanı da yazın ki herkesi bir orta zaman noktasında buluşturup talebimizi ciddi ise o yönde ben sizin adınıza bayiye iletirim ve toplu alım yaparız. Daha önce de belirttim Aralıkta indirimli araç alan arkadaşlar gibi aynı fiyattan alacağız, heyecan yapmayın dediklerimi yazar karar verirseniz sevinirim. Ben yaklaşık 1-2 ay sonra almayı düşünüyorum. Aceleniz yoksa bekleyin derim ki sayımız artsın, ama acelesi olanlar bana en az 4 kişi (CİDDİ) olmak üzere bana taleplerini bildirsinler yine de yardımcı olurum araya girerim. NOT: Citroen bayisi ile herhangi bir alakam yoktur ve çalışanı değilim, bu işten bir kuruş da kazancım yok. Sürekli ve sadık Citroen müşterisiyim ve bu zamaa kadar 18 arkadaşımı citroen sahibi yaptım. Sevgiler...

• Sİnem hanım ben fiyatımı aldım zaten bu konuda polemiğe girip zaman kaybetmeme gerek yok, buyrun bana 47.000T'ye metalik siyah C5 SX verin o zaman karşılaştırma imkanımız olsun.Ayrıca bir hisse kapılmadım tüm insanlara verdiğiniz fiyatları okudum. Daha fazla bilgi vermem etik olmaz, siz bu fiyata veriyorsanız hayırlı işler dilerim sadece...Saygılar...
  • Ayrıca bu aldığım fiyat da yani 47.000TL toplu alım fiyatı değil, sadece bana birkişiye yapılan indirim.Toplu alımda yapılacak olanı artık size hesaplayın derim orasını fazlaaçıklamam doğru olmaz...
  • Fiyatları nereden okudunuz ben size fiyat vermedim fiyat isteyen arkadaşlara özelden yazıyorum
    Ayrıca neden polemik diye bakıyorsunuz konuya en uygun fiyatı almak adına yapılıyor bu çalışma
    bende bizden daha uygun fiyat aldığnızı söylediğiniz için cevap verdim fiyatımızı bilmeden nasıl emin oluyorsunuz diye.
    Ayrıca sizin 47.000 ytl fiyat aldığınız aralık ayında biz 46.000 den verdik c5 sx metalik aracı anahtar teslim,aldığınız fiyatı tekrar sormanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KELEBELEK -- 11 Şubat 2009; 23:38:54 >
  • Merhaba Sayın Mühendis06

Size birkaçkez özelden fiyat ve diğer bilgileri gönderdim ancak cevap alamadım
    Özelden msj alamıyorsunuz sanırım
    Bizimle iletişime geçmenizi rica ederim

quote:

quote:

Sayin kelebek,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KELEBELEK -- 26 Şubat 2014; 9:32:53 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.