Şimdi Ara

SIFIR KM CITROEN MARKA ARAÇ ALMAK İSTEYENLER (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
4
Favori
49.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlginç gerçekten.Ayrıca Alpgüler20 yide tebrik etmek lazım.Tam bir dedektiflik örneği:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Maverick58

İlginç gerçekten.Ayrıca Alpgüler20 yide tebrik etmek lazım.Tam bir dedektiflik örneği:)

Teşekkür ederim ama bu dedektiflik örneği "intana" adlı arkadaşımıza ait.bu konuda tebrikler tamamen "intana" arkadaşımıza....
  • Araba karpuz değilki kesmece alasın şans işi. Bende çok zorlu bir megane II maceram vardı. fakat sonrasında renaulttan hiç sıkıntı yaşamadım.
  • Orjinalden alıntı: asilkancan

TÜM OKUYUCULARA SELAMLAR DİLİYORUM......

öncelikle yaşamış oldugum bu sıkıntıları sizlerle paylaşmak istiyorum ki nasıl bir araba alacagınızı
    aldıktan sonra neler ile karşılaşacagınızı bilmeniz açısından büyük yarar saglayacaktır.
    Ne demişler yalancının mumu yatsıya kadar yanarmiş,gerçi bu arkadaşın mumu yatsıya kadar da yanmadı aksamdan söndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SONATAA -- 5 Şubat 2009; 22:02:23 >
  • Evet;

Sayın citroen bayileri...

Bana tek kapı 2009 C4'ü 1.6 VTR'ı 25.750 liradan anahtar teslimi satarsanız, krediyi ayarlayıp hemen 1 adet alırım...

Resimdeki beyaz C4 hibrid olan. Başka resim bulamadım. (BEYAZ ÖZELLİKLE ARADIĞIM RENK. HİBRİD YOK ZATEN TR'de BİLDİĞİM KADARIYLA...

Göstergeler hariç dizaynı genellikle beğeniyorum.... Beyazzzzz

SIFIR KM CITROEN MARKA ARAÇ ALMAK İSTEYENLER
  • Pardon C4 yeni tamponlular çıkmış 2009'da....

Dolayısıyla fiyatı 26.400 yaptim. Cam tavan sizden. Ve içi krem renkli olandan getirmenizi rica edeceğim...

Yoksa birisinden 2 nci el beyaz olmayan C4'ü 18.000 liraya almak zorunda kalıcam...
  • Selam arkadaşlar bir ay önce c4 sedan hdi aldım. Şu an 1500 km deyim. İnanın forum da bazı yazıları okuyunca acaba hata mı ettim diyordum( cam çıtasının çıkması, kötü işçilik, plastik kalitesizliği, tavandan su alması, şanzuman adiliği, gelen kötü sesler, vs. vs. vs.). Tüm parçaları ve bahsedilen eksiklikleri kendi aracımda inceledim, sonuçlar:
    1. Aracın plastik kalitesi gayet sağlam ve kaliteli.
    2. İşçilik temiz ve hiçbir ayrıntı kaçırılmamış.
    3. Cam çıtalarına asıldım ama hiçbirini sökemedim.
    4. Kötü ve sağır dedikleri şanzımanla rodajda olmama rağmen 191km yaptım daha da zorlamadım( herhalde iyisi 300 km yapıyordur)
    5. Araç süspansiyonu çok hassas ve yol tutuşu mükemmel( öyle ses falan da gelmiyor).
    6. Üzerindeki donanımlar ve teknoloji( hız sınırlayıcı, tamamen dijital ve geniş göstergeler, ayrıntılı bilgi ekranı vs.) diğer markaların en üst modellerine bile hala konamamış.
    7. Kasa ağırlığı ve motor gücüne göre en az yakıt tüketen ve en performanslı motor.
    8. Herkesin kabul ettiği üzere sınıfının en büyük ve en gösterişlisi.

Yani amacım aracı poh poh lamak değil ama eleştiri yaparken duymaktan ziyade biraz inceleme yapmak gerekiyor. Fiat plaza sahibi arkadaşıma sorduğumda benim c4 senin araçlara göre nasıl diye( araçların teknik ve tüm özellikleri, aynı zamanda tarihçesi dahil özel ilgi alanıdır) aldığım cevap şuydu,
    - c4 sedanının motor, teknoloji ve kalitesini fiat ın hiçbir aracıyla kıyaslayamam, bizim alfa romeo araçlarla ancak kıyaslayabilirim.
    Bu cevabın üzerine söylenecek başka bir söz kalmamıştı.

Dünyada sorunsuz hiçbir araç yoktur( örneğin benim de emniyet kemeri uyarı ışığı ve uyarı sesi artık sustu. gerçi bu durum kısa mesafe şehir içi yolculuk için işime geliyor) ama önemli olan servisin sorunlar karşısında ilgisiz kalmaması, tabiki bu ilgi ve anlayış karşılıklı olmalı. Sorunlarımızı dile getirirken ve isteklerimizi sunarken çalışan ve yetkili servis elemanlarına karşı saygılı ve güler yüzlü olursak aynı şekilde cevap almamız ve ilgi görmemiz kaçınılmaz olacaktır.
    Bence her araç kendi çapında güzel, özellikli ve donanımlıdır. Artık tüm araçlarda belli özellikler standart haline helmiş. Ancak c4 sedanın fiyat kalite ve donanımını diğer araçlarla kıyaslarsak;
    sonuç: KIYASLANMAZ...

• C4 VTR'lerin 2. elleri düşüktür ama bu sıfırlarının fiyatı düşük olması anlamına gelmiyor bu yüzden bence mantıklı bir fiyatta istemelisin LAST_DRIVER. istediğin aracın sıfır fiyatı 34880+cam tavan = 36.680 TL. yani 10.000 tl indirim bekliyorsun bulutların üstünde :) Biz 2000 tl indirim aldık diye bulutlara uçtuk ama seninkisi bulutu geçmiş artık uzaya doğru gidiyor. Sen 1. elden 18'bine alırsan bence haybiye beklememiş olursun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: apollonx

C4 VTR'lerin 2. elleri düşüktür ama bu sıfırlarının fiyatı düşük olması anlamına gelmiyor bu yüzden bence mantıklı bir fiyatta istemelisin LAST_DRIVER. istediğin aracın sıfır fiyatı 34880+cam tavan = 36.680 TL. yani 10.000 tl indirim bekliyorsun bulutların üstünde :) Biz 2000 tl indirim aldık diye bulutlara uçtuk ama seninkisi bulutu geçmiş artık uzaya doğru gidiyor. Sen 1. elden 18'bine alırsan bence haybiye beklememiş olursun.

Forumdan genel izlenimim pek dikkate alınacak bir kişi olmadığı yönünde. O yüzden mantıklı bir rakam beklemiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LAST_DRIVER

Pardon C4 yeni tamponlular çıkmış 2009'da....

Dolayısıyla fiyatı 26.400 yaptim. Cam tavan sizden. Ve içi krem renkli olandan getirmenizi rica edeceğim...

Yoksa birisinden 2 nci el beyaz olmayan C4'ü 18.000 liraya almak zorunda kalıcam...

helal sana bee işlerine gelirse
  • quote:

Orjinalden alıntı: LAST_DRIVER

Pardon C4 yeni tamponlular çıkmış 2009'da....

bence 26000'ya verirler, yani artık mecburlar bence..
  • Teklif şaşırtıcı Hiç bu kadar iyi bir teklif duymamıştım:)
  • C4 Picasso 2.0 HDI 138 hp MCP 7 Koltuklu ,beyaz renkli ve açık kahve rengi deri koltuklu modelini
    18" alloy wheels
    Bluetooth System
    Panoramic fixed sunroof
    Detection Pack
    Hi-Fi Pack
    Xenon Dual-Function Directional headlamps with tyre pressure monitor
    Entertainment Pack
    Mudflaps - Contoured - Front Pair
    Mudflaps - Contoured - Rear Pair
    Reverse Parking Sensor Kit
    Mini Bar - Cool Box
    Roof Bars - Pair
    Boot Mat - Reversible
    navigasyon ve otomatik park özelliğinde olanını özel ithal etme fırsatı oluşabilir mi?
  • Merhaba
    Talebiniz yönünde bu aracın özel ithal edilmesi mümkün ancak sipariş sonrası en az 3 ay lık bir zaman opsiyonuna ihtiyaç duyulmaktadır.

quote:

Orjinalden alıntı: sevimlihayalet8

C4 Picasso 2.0 HDI 138 hp MCP 7 Koltuklu ,beyaz renkli ve açık kahve rengi deri koltuklu modelini
    18" alloy wheels
    Bluetooth System
    Panoramic fixed sunroof
    Detection Pack
    Hi-Fi Pack
    Xenon Dual-Function Directional headlamps with tyre pressure monitor
    Entertainment Pack
    Mudflaps - Contoured - Front Pair
    Mudflaps - Contoured - Rear Pair
    Reverse Parking Sensor Kit
    Mini Bar - Cool Box
    Roof Bars - Pair
    Boot Mat - Reversible
    navigasyon ve otomatik park özelliğinde olanını özel ithal etme fırsatı oluşabilir mi?

• Sayın Sinem Hanım..Bana gelen telefonlardan Yeni C5 SXPK'nın 49.000 TL.ya sıfırının bazı bayiler tarafından satıldığı söyleniyor..Böyle birşey olabilir mi? Gerçekten bu fiyatlara Yeni C5 SXPK (sunroofsuz) modelini almak mümkün müdür? Bir bayi olarak sizin bilginizi almak istedim..Saygılar...
  • Merhaba
    C5 SKPK versiyonu ilk gelen parti de srf suz olarak geldi .Ancak bu araç daha çok srf opsiyonu için tercih edildiğinden srf suz araç siparişi artık verilmemektedir.Bu nedenle bu fiyatı veren bayiler büyük olasılıkla ellerindeki aracın stok maliyetini göz önünde bulundurarak teklif ediyorlar bu rakamı.Mevcut fiyat listesine göre bu fiyatı verebilmek mümkün değil.
    Saygılar.
  • KELEBELEK Tarih 7 Şubat 2009; 12:48:33
    Merhaba
    Talebiniz yönünde bu aracın özel ithal edilmesi mümkün ancak sipariş sonrası en az 3 ay lık bir zaman opsiyonuna ihtiyaç duyulmaktadır.

KELEBEK kardeş, hangi bayii?
    sana nasıl ulaşacağız.?
  • balıkesir desil otomotiv sinem hanım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KELEBELEK

Teklif şaşırtıcı Hiç bu kadar iyi bir teklif duymamıştım:)

Bu teklifim ÖTV düşünce geçersiz kalacaktır. Muhtemel olarak %15'lik biri düşüş, yeni C4 Tek kapı fiyatı teklifimi 23.500 liralara kadar çeker.

Serbest piyasa ne de olsa. İster sat çok para kazan bir aracın sırtından, istersen satma beklesin galerilerde, limanlarda, fabrika otoparklarında...

Dünyada bitti artık orta sınıfın üzerinden tatlı karlar elde etmek. Aynı fiyata ABD'de 4.6 Turbo Cayenne alınabilen bir gezegende yaşıyoruz...

Durup baktığımda 26.400 rakamı bile fazla geliyor genellikle...

• quote:

Orjinalden alıntı: sevimlihayalet8

beyaz renkli ve açık kahve rengi deri koltuklu modelini

Çok iyi seçim...

Otomobil almaktan anlayan insanların olduğunu bilmek keyifli... Bir tek ben varım sanıyordum, bunca kumaş koltukçunun arasında yüksek zevk sahibi insan...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.