Şimdi Ara

Sıfır BMW ne kadar beklerim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
3
Favori
13.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maşallah hocam gayet makul hatta ötesinde güzel ilerlemiş sizin aracınız. Benim 1 serisi için ön sipariş oluşturmamın üzerinden iki ay geçti. Daha araçla ilgili hiçbir gelişme yok. Şasi numarası belirlenmedi bile. Daha üretim ve nakliye ile ilgili süreçler var ki ne kadar sürecek bilemiyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lieut_gkhn kullanıcısına yanıt

Makyajlı 3 kasa için de ilk günlerde sipariş vermiş fakat hala bekleyenler var. Neye göre planlanıyor bilemedim. Ben 3 aya inşallah gelir diyordum bu ay sonu faturasını keseriz diyorlar. Birkaç gün önce takas fiyatınıda belirlediler. İşin garip tarafı daha bayilerde görüp dokunabileceğimiz araba hala yok. Size bol sabır dilerim. En kısa zamanda beklediğiniz haberi alırsınız umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz sıkıntılı bir zaman aralığı olmuş sanki. 2023 Yılına sarkma durumu olursa fiyatlar da dramatik olarak değişebilir gibi sanki. Keşke fiyat sabitleme olayı olsa ama böyle bir imkan yok sanırım.

• Maalesef fiyat sabitleme yok, yalnız euro kuru düştüğü için gümrüğe girerken ki fiyat üzerinden belki ufal bir indirim olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sierre34 kullanıcısına yanıt
    Takasta ne kasar fiyat verdiler acaba, çok öldürdüker mi? Carvak vabacars gibi firmalardan fiyat almış mıydınız?

• DoğanGörünümlüToros kullanıcısına yanıt

İstediğim rakamın yüzde 5 altını verdiler. Kötünün iyisi işte. Bahsettiğiniz firmalar fiyatından dolayı arabama teklif vermiyor.

• Iyi pazarlar.Kendi siparişim ile ilgili güncelleme yapayım. 12 Ağustos'da ön rezervasyon yaptığım yeni x1 geçen hafta başı ülkemize varmıştı. Hafta ortası test yaptık ve beğendik.Daha önceden belirledikleri takas fiyatını da bir tık arttırdılar ( atla deve değil ama kasko ücretini kurtaracak kadar) ve artı olarak %1 indirim yaptıklarından el sıkıştık. Cuma günü arabamızı teslim ettik ve kalan ödemeyi yaptık. Yerine ikame araba verdiler. Normalde dün yeni arabayı teslim almamız gerekirken Almanya'dan yazılım güncellemesi yapılacağı söylenerek haftaya salı/çarşamba gününe öteleme yapıldı. Süreç beklemediğim kadar hızlı ve kolay ilerledi. Borusan Avcılar'dan satın aldım ben. Önceki arabamızıda oradan aldığımızdan ve servis için yine burayı tercih ettigimden güzel bir muhabbetimiz vardı. Takas surveyi için evime kadar gelmeleri(Anadolu yakasında ikamet ediyorum), ikame araç ayarlamaları ve süreç boyunca ilgileriyle daha önceki gibi güzel bir satın alma deneyimi yaşattılar. Arabasını bekleyen tüm arkadaşlara tez zamanda kavuşma diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierre34 -- 6 Mart 2023; 7:55:13 >

• Arkadaşlar bugün 82’nci günümdeyim beklemede. Ne arayan var ne soran. Ben aradığımda da beklemeye devam cevabı alıyorum. Sizce normal mi bu süre? Hani üretime başlamadı ki en az 25-30 gün de oradan sürer diye tahmin ediyorum.

Başka kimler var bekleyen? Ne cevap alıyorlar aradıklarında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lieut_gkhn -- 23 Ekim 2022; 18:47:22 >
  • lieut_gkhn kullanıcısına yanıt

Benimde 4 serisi için 80. günüm ama hiç bir ses seda yok. 1-2 kere aradığımda yıl sonunda belki geleceklerini söylediler.

• DvtCvs D kullanıcısına yanıt
    Bugün 96’ncı gün oldu hocam. Hiçbir bilgi yok. En son dün müşteri ilişkileri temsilcisi ile görüştüm. Kendi akrabasının 3 serisine başvurduğunu onun aracında da herhangi bir gelişme olmadığını, şikayetimi satış departmanına ileteceğini söyledi ama arayan soran yok.

• 3 serisi makyajli bekleyen var mı yada teslim alan ?

• Arkadaşlar yeni kasa X1 sipariş versem şuan tahmini teslimat Eylül 2023 görünüyor. Sizce bu kadar bekler miyim? Bilenler varsa bilgilendirebilir mi?

• BeyazMabel kullanıcısına yanıt
    Şimdiki fiyatını x2 yapmanız lazım eylülde gelecekse :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bmw. kullanıcısına yanıt

4 Ekimde 320i LCI sipariş verdim, yıl sonu teslim ederiz dediler. Ortalam 3,5 ay oldu hiç bir gelişme yok.(Borusan İstinye üzerinden sipariş verdim) Bir önceki aracı ortalama 2,5 ay sürede 1 Ekimde teslim aldım(aynı bayiden 118i)

• chako347 C kullanıcısına yanıt

merhabalar, sorduğunuz zaman ne zaman gelecek diyorlar ? neden bu kadar gecikiyor tahminen ne zaman gelir acaba 3.20i lci serisi bekliyorum bende

• Sanırım yakın zamanda borusana yüklü araç geldi. Bende 8 aydır bekleme listesindeydim, mutlu sona yaklaştık🙃

• Bmw. kullanıcısına yanıt

Hiç bir şey söylemiyorlar, araç gelince haber vereceğiz diyorlar

• chako347 C kullanıcısına yanıt

Son durum: bir araç bağlandı, sipariş verdigim araç degil ama renk-koltuk kombinasyonu ayni. Bmw hesabında 3 hafta teslim suresi olarak gorunuyor. Şubat sonu-Mart başı teslim almayı bekliyorum

• Selam herkese bir sorum olacaktı bu ön siparişi iptal edince verdiğimiz ücret ne zaman iade oluyor bilgisi olan var mı şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.