Şimdi Ara

SIFIR ASUS ROG GLADIUS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Mouse Amazon.com'dan alınmıştır. Kutusu açılmamış, sıfır üründür.

Fiyat 200TL. Pazarlık payı yok. İzmir içi elden teslim alınabilir. Sahibinden üzerinden GET ile veya sanalpazar ile satış yapılabilir. Bana 200 TL kalacak şekilde komisyon bedeli ve kargo alıcıya ait.

Sahibinden ilan no: 212930414

Güncelleme:

Bazı arkadaşlar gerçekten çocukça davranıyor. Yurtdışından alınmış, Türkiye'de 315-350 TL'ye satılan bir ürünü 200 TL'ye satıyorum ama bazıları daha hala "e bozulursa ne olacak, ben amazonla fln uğraşamam?" diye soru soruyor. Öyle bir korkun varsa Türkiye'den alacaksın kardeşim. Vereceksin 100-150 TL daha, Türkiye'den alacaksın. Tamam zekanız bir Einstein zekası olmayabilir ama 1 bilemedin 2 defada anlayabilmeniz lazım! Bunları defalarca söylememe rağmen aynı adamdan hala aynı sorular gelmeye devam edince sinir bozucu oluyorsunuz, yaşınız ortaya çıkıyor!

Hem DH ikinci el forumdan ürün almaya niyetleneceksin hem de ürün bozuk çıkarsa diye benden garanti/güvence isteyeceksin? Aradaki fiyat farkını düşünmeyi geçtim, bir de üstüne indirim isteyeceksin. Sizin gibileri Osman Baydemir'e havale ediyorum.

Beyler, bayanlar ilan açık ve net ama son bir kez daha opsiyonları bana 200 TL kalacak şekilde (199 da değil, 201 de değil) tekrar ediyorum:

1) İzmir'in Tire ilçesine gelirsiniz elden alışveriş yaparız. Organize Sanayi Bölgesinde mühendis olarak çalışıyorum, istediğim zaman fabrikadan ayrılamam. Aracım da yok. Ya da ben müsait olursam bir haftasonu Kordon'da/Bornova'da buluşuruz, alışverişimizi tamamlarız. Çaylar benden!
    2) 200 TL'yi hesabıma gönderirsiniz (Denizbank veya Akbank), kargoya veririm, kargo ücretini ödersiniz ve derhal oyunlarda çılgın atmaya başlarsınız. Güven probleminiz varsa yapacak birşeyim yok, ki ben babama bile güvenmem, siz yine de tatmin olmak isterseniz sahibinden.com'daki referanslarıma bakabilirsiniz.http://www.sahibinden.com/iyaanxxWQQdXQQ1678531WQQpXQQdisplayuser
    3) Sahibinden.com üzerinden GET farkını ve kargo ücretini ödersiniz, 220 TL'ye hem de taksitli alırsınız, ürün size gelir ödemeyi onaylarsınız. GET İlan no: 215744974

Bunların haricinde, "ürün çok pahalı, ürün çok ucuz" gibi yorumları kendinize saklayın. İnanın samimiyetle söylüyorum, duygu ve düşüncelerinizi benimle paylaşmanıza hiç gerek yok.

Pazarlık sünnettendir diye düşünenler varsa, lütfen gidin Aydın Doğan veya Hasan Vatan ile yapın pazarlığınızı.

Fare satılırsa satılır, satılmazsa sömestrda köyden bir çocuğa karne hediyesi olarak veririm. 200 lira beni ne zengin eder ne de fakir.

SIFIR ASUS ROG GLADIUS

SIFIR ASUS ROG GLADIUS

SIFIR ASUS ROG GLADIUS

SIFIR ASUS ROG GLADIUS

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyaan -- 21 Haziran 2015; 20:37:54 >

• İyi günler izmir bucada oturuyorum maous almak istiyorum ama biraz para sıkıntım var az birşey daha duşebilirmisn mağlum ögrenciyiz az daha indirim yaparsan alrım ve inş yaparsın cevabını bkliy yorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • deniz1351 D kullanıcısına yanıt
    pm atıldı
  • pm
  • pm cevaplandı
  • Bir öğrenci mause 200 lira verebiliyorsa o öğrenci değildir biz makarnayla beslenen varlıklarız kimseyi kandırmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 15 Haziran 2015; 12:12:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Bir öğrenci mause 200 lira verebiliyorsa o öğrenci değildir biz makarnayla beslenen varlıklarız kimseyi kandırmayalım

• Bazı arkadaşlar gerçekten çocukça davranıyor. Yurtdışından alınmış, Türkiye'de 315-350 TL'ye satılan bir ürünü 200 TL'ye satıyorum ama bazıları daha hala "e bozulursa ne olacak, ben amazonla fln uğraşamam?" diye soru soruyor. Öyle bir korkun varsa Türkiye'den alacaksın kardeşim. Vereceksin 100-150 TL daha, Türkiye'den alacaksın. Tamam zekanız bir Einstein zekası olmayabilir ama 1 bilemedin 2 defada anlayabilmeniz lazım! Bunları defalarca söylememe rağmen aynı adamdan hala aynı sorular gelmeye devam edince sinir bozucu oluyorsunuz, yaşınız ortaya çıkıyor!

Hem DH ikinci el forumdan ürün almaya niyetleneceksin hem de ürün bozuk çıkarsa diye benden garanti/güvence isteyeceksin? Aradaki fiyat farkını düşünmeyi geçtim, bir de üstüne indirim isteyeceksin. Sizin gibileri Osman Baydemir'e havale ediyorum.

Beyler, bayanlar ilan açık ve net ama son bir kez daha opsiyonları bana 200 TL kalacak şekilde (199 da değil, 201 de değil) tekrar ediyorum:

1) İzmir'in Tire ilçesine gelirsiniz elden alışveriş yaparız. Organize Sanayi Bölgesinde mühendis olarak çalışıyorum, istediğim zaman fabrikadan ayrılamam. Aracım da yok. Ya da ben müsait olursam bir haftasonu Kordon'da/Bornova'da buluşuruz, alışverişimizi tamamlarız. Çaylar benden!
    2) 200 TL'yi hesabıma gönderirsiniz (Denizbank veya Akbank), kargoya veririm, kargo ücretini ödersiniz ve derhal oyunlarda çılgın atmaya başlarsınız. Güven probleminiz varsa yapacak birşeyim yok, ki ben babama bile güvenmem, siz yine de tatmin olmak isterseniz sahibinden.com'daki referanslarıma bakabilirsiniz.http://www.sahibinden.com/iyaanxxWQQdXQQ1678531WQQpXQQdisplayuser
    3) Sahibinden.com üzerinden GET farkını ve kargo ücretini ödersiniz, 220 TL'ye hem de taksitli alırsınız, ürün size gelir ödemeyi onaylarsınız. GET İlan no: 215744974

Bunların haricinde, "ürün çok pahalı, ürün çok ucuz" gibi yorumları kendinize saklayın. İnanın samimiyetle söylüyorum, duygu ve düşüncelerinizi benimle paylaşmanıza hiç gerek yok.

Pazarlık sünnettendir diye düşünenler varsa, lütfen gidin Aydın Doğan veya Hasan Vatan ile yapın pazarlığınızı.

Fare satılırsa satılır, satılmazsa sömestrda köyden bir çocuğa karne hediyesi olarak veririm. 200 lira beni ne zengin eder ne de fakir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyaan -- 21 Haziran 2015; 20:38:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Bir öğrenci mause 200 lira verebiliyorsa o öğrenci değildir biz makarnayla beslenen varlıklarız kimseyi kandırmayalım

1 yıl boyunca çalıştım okudum sadece makarna yedim sonuç
    canavar bir pc

• iyaan kullanıcısına yanıt
    köyden gelen çocuğa karne hediyesi çok komiksin bayram bayram güldün Allah iyiliğini versin :))
  • NecroCyber-777 kullanıcısına yanıt
    Güldüysen ne güzel de ben gayet ciddiyim. Buradaki ölücülerle uğraşacağıma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyaan

Aynı fareden kullanıyorsunuz herhalde fotolardan gördüğüm kadarıyla, yedeğe kullanırsınız yani öyle bir fareyi köydeki bir çocuğa vereceğinizi sanmıyorum bende, zaten çocuk onu uzay mekiği falan sanar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

quote:

Aynı fareden kullanıyorsunuz herhalde fotolardan gördüğüm kadarıyla, yedeğe kullanırsınız yani öyle bir fareyi köydeki bir çocuğa vereceğinizi sanmıyorum bende, zaten çocuk onu uzay mekiği falan sanar

Dostum asusun yaptığı klavye ve mouse ile işim olma bu arasa merak ettiysen deathadder chroma kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: NecroCyber-777

Dostum asusun yaptığı klavye ve mouse ile işim olma bu arasa merak ettiysen deathadder chroma kullanıyorum

Fotoda razer vespula'nın üstünde açık bi tane asus rog gladius gördümde o yüzden demiştim.

Ayrıca Asus niye kullanmazsınız anlamadım, Deathadder Chroma'da da, Asus ROG Gladius'ta da S3988 sensörü var kağıt üzerinde aynılar yani, ben DA2013'ten geçtim buna memnunum.
  • Ben şu konuda takıntılıyım şimdi ASUS anakart ekran kartı olarak biliyoruz genelde değil mi mouseu klavyeyi bu işi kendine meslek edinmiş asil işi bu Olan firmadan almak daha mantıklı geliyor yoksa mouseunu denemedim Ma klavyesi cidden berbat asusun denedim çok gecikme var

• quote:

quote:

Evet 1 tane daha var kullandığım ve çok memnunum. "Köydeki çocuk" benzetme elbette, böyle bir fareyi almaya gücü yetmeyen bir gence veririm diyeyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyaan -- 19 Temmuz 2015; 22:08:32 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NecroCyber-777

Fotoda razer vespula'nın üstünde açık bi tane asus rog gladius gördümde o yüzden demiştim.

Ayrıca Asus niye kullanmazsınız anlamadım, Deathadder Chroma'da da, Asus ROG Gladius'ta da S3988 sensörü var kağıt üzerinde aynılar yani, ben DA2013'ten geçtim buna memnunum.

Tıklama hassasiyeti, özellikle geri bildirimi çok güzel bir fare, denemenizi tavsiye ederim. Ek olarak 2.000 Hz tazeleme oranı sadece kağıt üzerinde kalmamış, gerçekten keyif verici.

• @marseltalon nickli üyeye satılmıştır. Gülerek kullan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.