Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sıfır Araçtaki Hasar Kaydını Sildirme (silmiyorlar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
2.515
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Sıfır Araçtaki Hasar Kaydını Sildirme (silmiyorlar)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1564 Mesaj
    Tramere güvenim iyice kalmadı hergün bir olay.

Km bilgileri de bakanlık emri ile kaldırılmış. Sorguda çıkmıyor. Üstüne misal araç hasar kayıtlı yılı herşeyi var ama km yok. Ve bunu artık sigortacılar dahi göremiyor bırakın sorguyu. Yani resmi SBM ekranlarında artık km bilgisi yok.

Galericilere pertçilere gün doğdu. Diyelim araç alacaksınız son çare Tüvtürk. O da İşine gelirse km bilgisini sizinle paylaşıyor.

Bu arada her arayana şase numaranıızı da göndermeyin her hafta adana da kocaelinde çete yakalanıyor kopyacı. Gerçi yazmasak da adamın aklında soru işareti kalıyor. Ne hlt yiyeceğiz bilmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kendin şaseden sorgulayıp.alıcıya mesajı gönderirsen sorun olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: maverick8141

Tramere güvenim iyice kalmadı hergün bir olay.

Km bilgileri de bakanlık emri ile kaldırılmış. Sorguda çıkmıyor. Üstüne misal araç hasar kayıtlı yılı herşeyi var ama km yok. Ve bunu artık sigortacılar dahi göremiyor bırakın sorguyu. Yani resmi SBM ekranlarında artık km bilgisi yok.

Galericilere pertçilere gün doğdu. Diyelim araç alacaksınız son çare Tüvtürk. O da İşine gelirse km bilgisini sizinle paylaşıyor.

Bu arada her arayana şase numaranıızı da göndermeyin her hafta adana da kocaelinde çete yakalanıyor kopyacı. Gerçi yazmasak da adamın aklında soru işareti kalıyor. Ne hlt yiyeceğiz bilmem.

Haklısınız bende öyle yapmayı düşünüyorum

@wapco Hasar kayıtları eski benim için pek sıkıntı olamaz ama adam yeni araba alır hasar kayıtları daha yeni olur birde ağır hasar kaydı falan çıkarsa ciddi mağduriyet doğar
    |
    |
    Bahsedilenler: wapco
    2019 Toyota Corolla 1.6

• Kurmay Yarbay
    19074 Mesaj
    Sıfır araç alırken çıkma/kullanılmış plaka almamak lazım. Bende 1 kere almıştım ve hasar kaydı vardı, bir daha da sıfır araç alırken kullanılmış plaka almadım, sırada ne varsa onu aldım geçtim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
üniversite
Paykasa
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.