Şimdi Ara

Sıfır araçta modify yazan sticker bulunması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, bugün sıfır kia ceed hb model teslim aldım.aracta bi sıkıntı yok ama spoilerın kasaya değdiği kısımda MODIFY yazılı bir sticker(yapışkan) unutmuşlar. Acaba araçta değişen var mıdır? Neden yapıştırılmıştır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ShotgunPadre S kullanıcısına yanıt
    Sanırım üretim hattında spoiler takılanlara yapıştırıyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • facebookta kia ceed kullanıcı kulübüne sorsanız daha iyi olur.

• Konudan bağımsız hangi modelini ne kadar aldınız acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceed hb benzinli liste fiyatından bayinin elindeki son aracı aldım. Avrupada spoiler yasakmış, spoiler lı satış nedeniyle o sticker zorunluymuş dedi face grubu. Sorun yokmuş yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PreDeliveryInspection, Teslimat Oncesi Son Kontrol Bayi tarafindan yapilir.

Tabi ulkemizde araba alma cilginligi oldugu icin, bayi mayi duzgun is yapan yok, ha manavdan 1 kilo elma almissin ya da showroom/galeriden araba almissin.

PDi esnasinda, aracta bazi yerlerde notlar olur, Check, Set, Modify, Test gibi.
    Bu notlar aracin icinde bayide olan Pdi Checklist ile uyusur. Bazi firmalar bu stickerlari ilgili yerlerden alip, checklist kagidinin uzerine yapistirmasini ister. Boylelikle ilgili aksiyon alindigi ortaya ciksin.

Modify yazan yerde muhtemelen bir ayar vidasi ya da baska bir mekanizma ile ilgili acikliga getirilmesi gerekiyordur ya da spoiler bagajda falan geliyordur sonradan bayi takiyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 15 Ağustos 2022; 6:27:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShotgunPadre S kullanıcısına yanıt
    Çok güzel araç, hayırlı olsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.