Şimdi Ara

Sıfır araçta DSG Arızası (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.048
Cevap
30
Favori
133.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
309 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla çok showroom gezdim, hemen hemen tüm markaların ama DOĞUŞ hariç. Doğuş'un dist. Olduğu hiçbir markaya yan gözle bile bakmıyorum. Onlar tok satıcı ise ben de tok alıcıyım. Sanki alacak başka araba mı yok?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tacox kullanıcısına yanıt
    Doktorun olabilir kanka.yoksa bozuldu da bize mi caktirmiyor.

hardcore kullanmissin kanka.

Ben de kütür kütür kullandım.

Tokatli bi arkadaş var o okşayarak kullanıyor. Kendisi vw satış supervizoru.ama onun şanziman bozuluyor.

Demek ki okşayarak kullanmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falken34 -- 22 Ocak 2017; 13:11:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su konuya gosterilen ozenin yarisini diger konulardada gosterseniz keske iyice konu disina birasi ..

• quote:

Orijinalden alıntı: demir2008

Dun arabamı bakım için servıse getrdım servıs temsılcısıyle dsglerdekı sorunu konustum dogus dsg ye 7 yıl garantı veryor servıs temsılcısı bu olayın kronık oldugunu bıldıklerını soyledı malzemelerın tamamını karsıladıgını ıscılıgnde yarısını karsıladıklarını soyledı tek sart 2 yıl suresınce servıste bakım yaptrmak sonra garantı bıttse bıle yıne yardımcı olucagını soyledıler

7 sene garanti mi veriyor muşş?

Vaay bee!

• Siz onu bunu birakin da kardes adamin 4 bin lirasini verin

@cihanair
    @Lord Sparhawk
    @duratec
    @207m
    @trust06
    @vetenes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SkiP_ -- 22 Ocak 2017; 15:32:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuffirat

Arkadaşlar gereksiz yorum yapmaya gerek yok.Adamların bizim açacağımız dava umurlarında mı zannediyorsunuz.Kredi çekmişim ödenmesi gerekiyor 2 yıl o araç yatıcak araç kiralıyıcam onunda parası var bir de.Ayrıca sedanı alıp satıcam Japon a yönelicem.Sitem edilmesi gereken bir konu var ise oda 2 sene süren mahkemelerdir.Desteklerinize tekrar teşekkür ederim.

Kardes bencede oyle yap sat gitsin arabayi.kredini kapat dogru duzgun bir arabaya bin.buyuk gecmis olsun.bu yukarda saydiklarimdan da zararini karşılamalarini konu acip iste bence.her yerde dsg reklami yapıyorlardı,ucretinede katlansinlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SkiP_ -- 22 Ocak 2017; 15:31:12 >
  • _SkiP_ kullanıcısına yanıt
    Sedan ile hb arasındaki fiyat farkını biz niye verelim arkadaşım ? Kafanı hobi olarak boş zamanlarında mı kullanıyorsun sadece ?

Sizi 10 günlük Bmw de deneme yanılma yoluyla tamirat yapan Borusan servisinin konusuna bekleriz. Buyrun görelim yorumlarınızı.

• Konu sahibi doğru yolu bulmuş.

Baştan da bu şekilde yapılması gerektiğini yazmıştım.

Anti vosvos tayfasının zoruna gitmiş.

Yine söylüyorum başka firma da aynı şeyi yapardı.

Boşuna yaygara yapıp şimdi de konu sahibine saldırıyorlar.

• Benim araç 2004 model corsa. Easytronic 1.2 şanzımanı var.

Otomatiğe moda bile almam. Hep elle kullanırım. Kafama göre yokuşlarda boşa atarım.

5.Vitesdeyken canım sıkılır birden köklenirim. 3 vites birden düşer 2 de bağırtırım hemde binlerce kez yaptım bunu.

13 yıldır 100 bin km de tek bir kez şanzıman yağını değiştim.

Demem odur ki benim opelim bile bu şekilde ise arkadasin benden 13 yil sonra 10 kat daha fazla para vererek aldigi şanzımanda bir problem var.

Neredeyse adamı suçlamışsınız DSG kullanmayı bilmiyor diye. Ulan andavallar adam vitesle uğraşmak istese gider düz vites alır. Ne diye gitsin 15-20 bin tl fazla para versin.

Bu arada dünya tarihinin gelmiş görmüş sayılı azılı wv cilerindenim. 3 yılda jetta kullandım opelin yanında. Arabaya resmen tapıyorum. Bütün 2015 c sınıfı sedanları kullandım. Jetta hepsinin içinden geçer

Ben bile DSG den uzak durun diyorsam daha ne.

Burada DSG savunanları direk bloklayın. Şizofren hepsi.

Ha wv 10 numara araçlar üretiyor. Kendimde vw fanıyım zaten. Ama otomatik almıcan aga

• quote:

Orijinalden alıntı: trust06

Konu sahibi doğru yolu bulmuş.

Baştan da bu şekilde yapılması gerektiğini yazmıştım.

Anti vosvos tayfasının zoruna gitmiş.

Yine söylüyorum başka firma da aynı şeyi yapardı.

Boşuna yaygara yapıp şimdi de konu sahibine saldırıyorlar.

yorumları atlayarak okumayın herkesin kızdığı nokta konu sahibinin anlaşma olduktan sonra gereksiz yorum yapmayın demesi. Geriye doğru bakarsanız zaten görürsünüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Firat bey iyi yapmişsiniz. Ben olsam bende aynisini yapardim Yoksa bitmeyen davayla uğraşıp dururdunuz

• Sonuç nedir

• Millete dsg onermek kolay beyler adam araba bulamamis ya sanziman patlagina katlan yada 4bin ver sedani al demisler

kardeşler Hani sorunsuzdu hani yeni mekatronik vardi hani artik saglamdi hani biz bos konusuyorduk ortak olsaniza adamin zararına,alt tarafi 700er lira be degmez mi dsg icin

Ozur dileyin bari forumdan

• _SkiP_ kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım algılama sorunun mu var ? belli ki fabrikasyon bir problem var ve çıkar çıkmaz görülmüş.

Ben zf9 şanzıman ile yolda kaldım ortalıkta zf kötülemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

Millete dsg onermek kolay beyler adam araba bulamamis ya sanziman patlagina katlan yada 4bin ver sedani al demisler

kardeşler Hani sorunsuzdu hani yeni mekatronik vardi hani artik saglamdi hani biz bos konusuyorduk ortak olsaniza adamin zararına,alt tarafi 700er lira be degmez mi dsg icin

Ozur dileyin bari forumdan

Shadowgeist in kayıp çocuğu bulundu. Taklit olma biraz kendin ol ufaklık..

• Neden konunun silinmesini istiyorsunuz? Pes etmemelisiniz.
  • 6 aydır skoda bayisine gidip geliyorum sohbet danışma amaçlı (isyerime 100mt) bu süre icerisinde hic bir skoda nin dsg yuzunden servise geldigini duymadım. Sorarimda her gittigimde. Şans birazda insan yapıyor sonucta. 10 yasinda eos aracin dsg si 1 kez bile ariza vermedi. Ustelik yağı bile degismemis..

• quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Neden konunun silinmesini istiyorsunuz? Pes etmemelisiniz.

Doğuş zorla anlaşma imzalamıştır

• Yahu elimde çekirdek kola günlerdir kavga izliyordum neden sildin ki konuyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Neden konunun silinmesini istiyorsunuz? Pes etmemelisiniz.

pes etmiş zaten :)

buradaki konu pes etme ,etmeme değildi
    ilk başlarda şöyle yapacağım ,böyle yapacağım diye başladı (ki normal bir davranıştı) ve milletten destek istedi
    çoğu kişi de konuya ondan fazla önem ve destek verdi

ha en başlarda anlaşsan iyi olur diyenler de vardı ,onları dinlemeyip coştukça coştu :)
    sonrasında ise mahkemeyle mi uğraşsaydım vs.vs. sebeplerle millete posta koydu
    en başta ben uğraşamam anlaşacağım deseydi kimseye bir şey düşmezdi (bu da normal olurdu)

işin gerçeği ben konuyu açan arkadaşın böyle bir araç aldığına inanmıyorum
    ya babasının başına gelen bir durum yada bir tanıdığının olabilir :)
    ve vatandaş anlaşınca bu arkadaşta böyle demek zorunda kaldı (gibi geliyor)

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.