Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (6568. sayfa)

5 sn
288.895
Cevap
4.622
Favori
47.012.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 65666567656865696570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 ocak 30 haziranda teslim alınan araç için, bayi sadece 1.taksidi öder.2.taksit size görünür ,onu siz ödersiniz.

1 temmuz itibarıyle alınan araç için ise 2.taksidi öder (1.taksit zaten görünmez)

• quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Zaten 3. ya da 4.çeyrek deniyordu en baştan.

Ben de bekliyordum fakat 1.6 multijet motorun şu anki hali bile artık üst dilime girdi. Üzerine kafadan 10-15 bin lira otomatik farkı konacak.

Bu araba gelene kadar kur böyle tırmanmaya devam ederse cross 1.6 multijet lounge dct vites 325'den hayırlı olsun derim.

Alıntıları Göster
    1.0 a da gelir herhalde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ÜmitATMACA kullanıcısına yanıt

Bir insanın kullandığı aracını sevmesine, sempati duymasına, hatta pozitif ayrımcılık yapmasına da hiçbir sözüm yok elbette. Dediğiniz gibi herkes de vardır bu.

Mesele bunun dozu. Onu iyi ayarlayabilmek lazım.

Tabi ki bir de kullanmasına rağmen aracının olumsuz yönlerini açık açık söyleyebilen, eleştirebilen insanlar var ki onlar benim baş tacım. Doğrusu da bu aslında. Olumlu yönlerini söyleyebildiğimiz kadar, olumsuz yönlerini de söyleyebilmek lazım.

Ama bir arkadaşın dediği gibi, sanki insan kendi arabasının olumsuz bir şeyini söyleyince piyasasının küt diye aşağı düşeceğini zannedebiliyor. Keşke hepimizin böyle bir gücü olsa da tüm arabaları kötüleyip piyasayı aşağıya çekebilsek SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• victor66 kullanıcısına yanıt
    Bayi ile anlaşmaya bağlı bazı bayiler fiyata yansıtır ilk taksiti öder bazıları fiyata yansıtmadığı için ödemez ocak ve temmuz vergisi alıcıya kalır, devlet kimin ödediğine karışmaz temmuz öncesi alınan sıfir araçlar için 2 taksitte ödenir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ülkede hala yüksek ötv ye razı,kuyruğa girmiş insanlar var,Bu durumdan bayiler memnun,hükümet memnun,(olmasaydı çoktan önlem alırdı.),fiyatlar yükseldiği için alıcılar da memnun.Bu durum belli bir süre daha devam eder.Belli bir süre sonra parasi olan insan azalır satışlar düşer bayiler satamıyoruz diye ağlamaya,zırlamaya başlar.İşte o zaman ötv düşer.Zamanı kestirmek zor ama yaklaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesvettin -- 14 Haziran 2021; 16:2:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lessthanperfect

Seat arona style plus güncel fiyat alan var mıdır? Dün avekte liste fiyat 231 olarak belirttiler. Haftaya gelecek deniyor bekleyip göreceğiz

Makyajlı kasa mı haftaya geliyor? Benim duyduğum haziran ayında ne talep oluşturulacak ne araç getirecekleriydi. Temmuz gibi yeni makyajlı araçlar Avrupa'da satılmaya başlanacak deniyordu.

• Lepanto kullanıcısına yanıt

Sağa çekme problemi ve vites kutusu hatası can sıkıyor o araçta. Forumları var face'te baya tartışılıyordu. Ayrıca araba önden şık ama arkası berbat bence. Kim tasarladıysa hemen sektör değiştirmeli, eli kalem tutmamalı bu arkadaşın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fretro -- 14 Haziran 2021; 16:6:45 >
  • husoo22 kullanıcısına yanıt
    Sifir dizel cam tavanli c5 aircross’lar var sari sitede 350 bine.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • IsimsizTurk I kullanıcısına yanıt

Yükselirse kimse araba yenilemeyip elindeki ile idare eder. Sonra burnu büyük bayileri görürüm.

• trexin T kullanıcısına yanıt

Baktım hepsine. Kimse indirim yapmıyor maalesef.

• husoo22 kullanıcısına yanıt

1 ay önce shine satıldı 320k bandında 2.el

• quote:

Orijinalden alıntı: dropby23

1.0 a da gelir herhalde.

Alıntıları Göster

Hayır gelmeyecek. Gelecek tek motor 1.6 multijet. Valla Tofaş Türk fabrika direktörünün söylediği açık ve netti.

500X modelinde de Jeep Renegade modellerinde de 1.0 motor sadece manuel geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishByte

Konuyla alakasız bir sorum olacak. Yakın zamanda Hgs alan oldu mu ? Bugün istanbul maltepede ptt ve ziraat bankasına gittim hgs yok. Çip krizi bunu da mı etkiledi 😀

1 Haziran'da büyükçekmece pttden almıştık hocam ama bankalardan da halledilebiliyormuş

• geçen hafta bakım için istanbulda toyota bayisindeydim. ayaküstü showroomu inceledim, st ile konuştum. hybrid harici araç yok. corolla vision, dream falan hiçbiri yok. st tek tük araç geldiğini, gelenlerin saniyesinde satıldığını söyledi. toyota için üretim kapasitesi azaltıldı dedi. ne kadar sürer vs konuşacak fırsat olmadı.

• texmo kullanıcısına yanıt

aynen. ben 206 iken anlaştım, 211 oldu, ay sonu gelecekti tabi. daha sonra bi araç boşa çıkınca fiyatı sabitleyip ayırttım, herhalde biri vazgeçti o ara zam gelince. son iki gün kalaya güne kadar beklettim. aldıktan 2 gün sonra 215 oldu. ay sonundaki partiyi bekleseydim 215e alacaktım yani. sonra zaten daha da zam geldi. ihtiyaca göre alıp mevzuyu kapatmak en güzeli. araç alma süreci aracı sürmekten daha büyük mevzu olmaya başladı artık. Allah herkese nasip etsin inş.

• ChanDe C kullanıcısına yanıt

Cuma günü halkbaktan aldım.Cam'a yapıştırılan Çip kalkmış,plakadan okunuyormuş artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesvettin -- 14 Haziran 2021; 17:42:2 >
  • dropby23 D kullanıcısına yanıt
    Egea Cross otomatikleri beklemeyi bende düşünüyordum ama özellikle 1.6 multijetin bile %80 ÖTV ye girmesi ve bu fiyat artışları , beni bu ay başında 500 L Cross Plus 1.3 Multijet otomatik almaya yönlendirdi. Şansa bir tane araç buldum ve aldım. Hem araç cam tavan hariç full paket, hemde %50 ÖTV üst sınırındaydı,Egea ile aynı platformu paylaştıkları ve yabancı üretim olması avantajı da olunca, şu fiyatlarda mantıklı bir hareket yaptığımı düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • polo sunrooflu 250 bin TL diyorlar. Ne dersiniz.

• torontoidmanyurdu T kullanıcısına yanıt

Sahibindende daha uygun fiyatlara var.

• vergi ayı olması sebebı ve dolardakı belırsızlıgı gormek ıstedıklerı ıcın bayılerın fazla arac getırmedıgını dusunuyorum. belkı otomotıvcılere verılmıs sozler vardır.

• 
Sayfa: önceki 65666567656865696570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.