Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4789. sayfa)

21 Kayıtlı Üye (13 Mobil) ve 61 Misafir (9 Mobil) - 60 Masaüstü22 Mobil6 iOS2 Android
5 sn
288.804
Cevap
4.623
Favori
46.999.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47874788478947904791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: road35

Bulabilirsen alt dilimde kamiq. Onun dışında 308 allure sport ve c3a.

Alıntıları Göster

308 b sınıfı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

308 b sınıfı değil

Alıntıları Göster
    Ayni paraya bir üst segmente hayır demez sanirim arkadaş:) ben fiyatlardan dolayı b segment istediğini düşündüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • koroglu69 kullanıcısına yanıt

Bayiler zaten araç dolu. Normal millette para yok ki,alabilen sayısı az faizler yükseldi vadeler kısaldı.

• angryagglee A kullanıcısına yanıt
    Tiguan , Tucson varken bu arabalar alınmaz bence de
  • dublex06 kullanıcısına yanıt
    Her türlü alınır. Buradan birine Neden alınmaz diye sordum boyası ve yol tutuşu kötüymüş allure yada gt al dedi.Yorum yapanların çoğu bilgisi olmadan yorum yapıyor. 2008de en çok satılan model active otomatik, tüm bayilerle konuştum oradan biliyorum.
  • mob33 kullanıcısına yanıt
    2008de en çok satılan model active otomatik çünkü ötv %50. Bu yüzden adamlar %0 faizli kampanya bile yapmıyorlar buna çünkü alıcısı çok fazla satıyor kendini araba. Zaten allure ile active arasında paket olarak 50-60 bine değecek fark bence yok.
  • Daywalkerr kullanıcısına yanıt
    2008 active otomaikte %0 faiz yok biliyorum. İstanbul Kocaeli ve Sakarya tüm bayileri aradım yok dediler.
  • Faizi kolay kolay düşmez öyle gözüküyor.

Ne 2. El araç alınır ne araç satilir su anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: taysal

Bu mesaj silindi.

Bunlar müşteriyi bayiye çekme numaraları. Olmayan aracın fiyatını makul tut. Müşteri bayşye gelsin veya telefon açsın. Elimizde golf yok ama polo var. Polo düşünür müsünüz? Yersen.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalet sürücü 33

Bunlar müşteriyi bayiye çekme numaraları. Olmayan aracın fiyatını makul tut. Müşteri bayşye gelsin veya telefon açsın. Elimizde golf yok ama polo var. Polo düşünür müsünüz? Yersen.  

Alıntıları Göster

Geçenlerde bir emlakçı evi yarı fiyatıyla ilana koymuş. Arayıp sorduğumda 'abi siz yanlış bakmışsınız 2 sene önceki ilan o' demişti. Neden 8 saat önce ilana koyuldu diye sorduğumda kemküm edip ellerinde o bölgede çok güzel evler olduğunu söyledi. Kafa aynı kafa.

• Corolla 1.5 dream otomatik 228.000 TL. Aksesuar vs yok. Model 2021.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herby -- 17 Ocak 2021; 14:6:3 >
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Tucson a 376 dediler başka fiyat alan var mı
  • Herkese selamün aleyküm uzun zamandır takip ettiğim konu bu forumda burası artık mesaj yazabilileyim diye üyeliğine girdim

Peugeot 308 ve 2008 alma arasında kaldım teklif alan varmı birde 3 silindir li motorlar arıza vermeye müsayit midir

• B SINIFI SAYILIR 308 arkası çok dar
  • Buda başka bir soru üst paket b sınıfı mı hemen hemen aynı fiyattaki düsük paket C sınıfı mı yada düşük paket b suv mu örnek;

Polo highline

opel crossland edition

pejo 308 söyle tech

bunların hepsinin otomatik versiyonları hemen hemen aynı fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: miravoğlan

B SINIFI SAYILIR 308 arkası çok dar

İnandırıcı gelmiyor arkası dar olduğu dar ise neye göre dar? ölçülere bakıldığında normal gibi c segment bir hatchback'e göre.

Skoda scala var sanırım sadece daha geniş olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 17 Ocak 2021; 14:36:48 >
  • herby kullanıcısına yanıt

Geçen birisi paylaştı 2021 dream otomatik 1.5 =219.000

• Agonize kullanıcısına yanıt

kia stonic bana göre

• kapitalyasam K kullanıcısına yanıt
    Ben yeni 2008’i satip 308 aldim. B ve C segment farkindan dolayi memnunum, 2008 3 silindirdi, eskiden sorunlar olmus ancak yenilerde bakimlara ve triger degisim zamanina uyarsaniz bir sorun yasayan olmuyormus. Baska sorulariniz varsa cevaplayabilirim.
  • 3 kişilik bir aileyiz 2008 in yeteceğni düşünüyorum fakat 308 in donanımları ve iç genişliği daha cazip geliyor yüzde 50 yüzde 50 arada kaldım ikisi arasında hangi değişik şeyleri fark ettiniz ikiside elinizden geçmiş sonuçta

• 
Sayfa: önceki 47874788478947904791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.