Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4362. sayfa)

24 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 91 Misafir (32 Mobil) - 74 Masaüstü41 Mobil7 iOS7 Android
5 sn
288.895
Cevap
4.622
Favori
47.012.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 43604361436243634364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Saglikci ve takas indirimi ile beraber 235 e aldim. Kasim son hafta bakiyeyi kapattim, 10gun once teslim edildi. Style+komfor+metalik boya. Bayilerde arac olmadigindan cok karsilastirma sansim olmadi acikcasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fictionpulp F kullanıcısına yanıt

muhtemelen yoktur hocam. Bugün bende 379bin aldım cam tavan beyaz renk sadece. kış paketi ve ergo koltuk olursa 383bin. cam tavansız beyaz renk 361bin kış paketi olursa 366bin fiyat aldım. hepsi life paket.

• Egea s design için fiyat alan var mı acaba ?

• zanendithas Z kullanıcısına yanıt

hocam tüm bayiler tiguan dolu rahat olun ordaki satılırsa en fazla 1 haftaya yenisi gelir. şuan gümrük işlemleri bitmiş araçlar bu hafta ve 24ünde gelecek bir gemi daha var onlar da 26 sında bayilerde olacak. sadece doğuş oto bayilerinde bile 199 tane çeşitli paketlerde tiguan var sayfalarından girip bakabilirsiniz 14 tanesi opsiyonlu gözüküyo sadece. bugün gittiğim bayide 4 tane tiguan vardı ve bu hafta 3 tane daha gelecekti. vw engelli indirimden faydalanamayan firmalardan biri oldu polo ve troc dışında engelli indirimi ile araç satamıyolar çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayy84 -- 22 Aralık 2020; 0:0:4 >
  • Mrlsnl M kullanıcısına yanıt

O paralara git Tiguan Life al. 20 gün sıfır 2008 GT Line kullanıp zararına satan biri olarak yazıyorum bunu.

• Ben de aracı inceledim ve genel anlamda beğendim. İhtiyacımızı karşılayacak bir araç ve kredi kampanyası ile en yakın c segmenti araçla arasında 50bin tl oynuyor. Skoda alınmaz, peugeot alınmaz, citroen alınmaz.. Ben alırım diyorsam başkası da alırım diyordur. Bir mal alma sürecinin ihtiyaçların doğru belirlenmesi ve fırsatların değerlendirilmesi, sabit fikirli olmamak ile başarılı olacağına inanıyorum.

• civcivx C kullanıcısına yanıt

2008 GT Line benim de seçeneklerim arasında. Satma sebebiniz neydi hocam? Sonrasında ne aldınız?

• civcivx C kullanıcısına yanıt

Life keyifsiz gelir. Onun yerine 3008 daha tatminkâr. 2008 GT Line'ı niçin sattınız ?

• emresarı kullanıcısına yanıt
    Bu donanımda yine katakulli dönüyor. Avrupada yeni kasası çıktığından muhtemel eskileri ucuza çekti bizimkiler bu yüzden Araçlar ya alt dilimden plakalandırılmış sıfır ikinci el satılıyor ya da bayi 232₺ fatura kesip 70₺ elden istiyor. Devlete çok vergi alıyor diye kızıyoruz ama bu bildiğiniz vergi kaçırma, evrakta sahtecilik. Böyle bir para kazanma şekli mi var.?
  • Engelli engelli diyoruz engelli arkadaşlarımızı tenzih ederim ama adam gitti bmw 5 serisi aldı e serisi aldı devlet sana o hakkı lüks araba al diye değil ulaşım için ortalama sınıf bir araba al diye verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

O paralara git Tiguan Life al. 20 gün sıfır 2008 GT Line kullanıp zararına satan biri olarak yazıyorum bunu.

son 1-2 ayda araç alıp zarar etmeyen var mı ? 2008 suçu ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luuca -- 22 Aralık 2020; 0:8:18 >
  • ForYouM F kullanıcısına yanıt
    Sanruftan egsoz borusuna gider atacak. Borusu, dirseği, contası 40 50 lira maliyeti var. Abartılacak bir şey göremiyorum!!
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar nasılsınız? sizin görüşlerinizi Audi A3 sedan konusunda aldığım zaman çok yardımcı olmuştunuz. Ben aracımı satalı 1,5 sene oldu. Yine bir A3 alabilirim ama bu sefer kafamda çok fazla seçenek var. Bunlardan biri de 3008. Siz A3 ve 2008 kullanmış biri olarak bariz hissettiğiniz farklar neler? Sürüş konfor farkı çok var mı aralarında?

Arkadaşlar bu arada Çekmeköy Özon Audi fiyatları
    Günaydın Erdem bey,

Sedanlar dynamicler 359.000 tl den baslıyor
    Dizel q2 kerde kredi kampanyası olan 402-405 arası
    100.000 tl kasko ve garanti uzatımı zorunlu 12 ay vadeli 0 faiz
    120.000 tl ye 18 ay 0,69
    150.000 tl ye 24 ay 0,99

• redferrari R kullanıcısına yanıt

hocam bi a45s değil ama 

• 2008 en dolu paket mi 3008 en boşu mu ?

• realgs kullanıcısına yanıt
    Benim annem babam egea alamazke sırf engelli diye eskiden ötv indirimyle gözümün önünde 5 serisi e serisi arabaya bindiler yani bunu başka bir avrupa ülkesinde olsa devlet bu kadar yardım etti uygun model bir şeye bakayım der bizdeki engelli gider bmw mercedes alır
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt

Peşin fiyatı değil mi? Sıfır faizde farklı oluyor galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5070D7B98

450 olursa liste fiyatı ,ındırımle daha düşük gelebilir. Yoksa bu fiyatlara kimse almaz . Bayide üç aydır satılmayı bekleyen a3 sedan duruyor. Yoksa seçenek çok var . T-rock higline 400 civarı liste fiyatı. B suv için yüksek olduğundan dolayı , güya indirim yapıyoruz adına 298 bine satılıyor.

Hocam Audi Bmw Mercedes gibi araclarin b suv premium olmayan araclari birakin c suv’a bile degismeyecek kesim az degil.

Bu markalarin amblem degeri yuksek.

Her premium marka kullanmayan kisinin bir sonra ki amaci premium markalardan birine en bosu giris modelide olsa sahip olmaktir.

2016 ekimde 83.500 1.0dynamic 92.000’de sedan dynamic paketti.Kur 3.30 Otv %45’ti.

Suanki kur ve otv ile hesaplandiginda o gunun rakamiyla 1.5 prestige paket ve sport veya design donanim alinabiliyor faiz maliyetiyle.

1 serisinin 420 kusur oldugu yerde yeni A3 sedaninin 420bandinda olmasi hayaldir.

Piyasada fiyati sismis arabalar cok.

Bunun basini Peugeot Mercedes Honda cekiyordu.Mercedes haric digerleri fiyatlari dusurmeye basladilar.

Dogus zaten bu konuda mumkun oldugu kadar adil davraniyor.Cok degisik bir donem gecirdik kimisi takasa araba istedi kimi 10 20 aksesuar dayadi kimiside pimapenciye 20 araba birden satti piyasayi

manipule etti.

Bu piyasada milletin cebindeki 3 kurusa gozune dikmis piranalardan olmayan distributorlerden bence volvo ile dogus olmustur.

O yuzden balon piyasa da fiyat dususu bekleniyorsa diger markalardan beklemek lazim.

He tabi umarim hepsinin fiyati duserde eskisi gibi 3 yasindaki arabanin ustune 40 50binekleyerek 3 yas birden yenileyebiliriz.

• Merhaba Beyler!

Sarı sitede dolaşırken Kona'nın elektrikli versiyonunu gördüm. Hemen Hyndai sitesine baktım ama bulamadım. Nasıl olabilir? Anlatabilecek birdir car mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Engelli diye istediği aracı almayacak diye birşey yok herkes eline geçen imkanı kullanır seninde elinde böyle bir fırsat olsa bütçen yetse o bmw de mercedeste alırsın. Bunda yanlış olan birşey yok. Devleti sömüren çok fazla yanlış insan var. Benim tek yanlış bulduğum nokta engelli olan insanın alıp kullanması değil. Engelli kişinin yakınlarının alıp kullanması bana yanlış geliyor. Gidip annesine babasına engelli raporu alıp engelsiz kişinin alması bence yanlış sadece engelli bireyin alıp kullanması lazım..

• 
Sayfa: önceki 43604361436243634364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.