Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3638. sayfa)

5 sn
288.949
Cevap
4.621
Favori
47.019.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 36363637363836393640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eylül ortalarında bayiyi arayıp alma niyetimi belirttiğim ve Ekim ayının başlarında kapora yolladığım C3 aircross shine 1.5 dizel otomatik aracın ödemesini bugün yaptım. Yarın faturası kesiliyor kısmetse. Aksesuarlarla birlikte 236.500 TL ödedik. Haftasonu teslim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrdr -- 26 Ekim 2020; 23:58:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Ümraniye Can Pejo bayisi 1.5 dizel otomatik allure (cam tavansiz) 2008’i şu an 326 bin liraya veriyor, kasım 15 gibi teslim. Benzinli otomatik allure cam tavanlı da aynı para.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Var. Fransa da boykot çağrısı yaptı ama türk kaynaklarda pek yok. Suudi arabistan ülkemize pek bir şey ithal etmiyor.

Varsa kaynak belirtin. Bu gün bile Fransa ticaret bakanına soruldu sizde boykot yapacakmısınız hayır dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Var. Fransa da boykot çağrısı yaptı ama türk kaynaklarda pek yok. Suudi arabistan ülkemize pek bir şey ithal etmiyor.

Suudi Arabistan’a 2019 da 3,3 milyar dolar ihracatımız var nasıl yok.

• Makyajlı egea hatchback ve sw’ler yabancı blog sitelerine düştü. Hb modelin Cross olanını da yapmışlar. Dizel motor 120 beygirden 130 beygire çıkmış, yeni 1.0 3 silindir turbo 100 beygir benzinli motor gelmiş. Fiyatlar ne olacak gerçekten merak ettim.

• mrdr M kullanıcısına yanıt
    Fırsat aracı olan 229 bin bahsettiğim. 1.2 active. O yok piyasada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bps B kullanıcısına yanıt
    Bu gün fox haberde faik öztrak açıklamaları. Fransa büyükelçisi istişare için geri çekti hatta.

• quote:

Bu gün fox haberde faik öztrak açıklamaları. Fransa büyükelçisi istişare için geri çekti hatta.

Faik kaynak olur mu. Bizde sayın Cumhurbaşkanımız açıklama yaptı. Var mı Fransız hükümetinden boykotla ilgili bir açıklama. Yabancı kaynak ta olur. Yok çünkü öyle bir şey yok. Fransa’nın büyük elçisini çağırması öğretmen meselesinden kaynaklı boykotla ne alakası var.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat18100

Bu listedeki 229K olan 2008 1.5 dizel fırsat aracı hakkında bilgisi olan varmı?
    80K fark var diğer donanımlarla arasında

Hocam ben o araç için Istanbul Avrupa ve Anadolu'daki tum bayileri aradim, bazisina bizzat gittim, civar şehirlerdeki tüm peugeot bayiilerini aradım. YOK ! YOK ! YOK!

Söylenenler : Bazı bayiler, bize hiç gelmedi derken, çoğunluk, sırada kapora vermiş 5 kişi var , o kadar araç geleceğini sanmıyorum vs dediler ve kapora almadılar.

Sahibinden.com'a bakarsanız gelen araçlar satışa konmuş bile.

Yani normal vatandaşa düşecek araç değil.

• koyumavi12345 K kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı olsun. Sonunda aldınız . Tebrik ederim  İyi bir insansınız Allah gönlünüze göre versin inş.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Muafiyetli araba alacak varsa
    2008 1.5 dizel otomatik cam tavansiz allure lar bu aya ozel kampanyada haberiniz olsun
    Kacirmayin

Ne teklif veriyorlar hocam bu araca ?

• nolacak N kullanıcısına yanıt

115 Bin diamon 120 binde hatasız.

• Golden Gate kullanıcısına yanıt

Artsın abi artsın dedimya sövüyordum 2016 model araçlarını 250'e koyanlara sıra bizde :)) Siz kaça aldınız paket nedir,km nedir.

• Corolla 1.6 benzin manuel giriş paketler için fiyat aman var mı bayilerde bulunur mu

• mrdr M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Hamgi bayii?
    Bende eylül başından beri aynı aracı arıyordum bulamadım halen. Başka bir arkadaşın dediği gibi usul bilmiyorum sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 27 Ekim 2020; 7:47:36 >
  • Yakın zamanda bmw 1 serisi için teklif alan oldu mu?

• FİT GYM kullanıcısına yanıt
    115 bin mı ?

215'e pardon 

• Hayırlı olsun 2017 mi? Nasıl hibriti sevdiniz mi? Aracı begendiniz mi?

Evet araç 2017 model, Hybrid 2016 yılından beri takip ettiğim bir araçdı ,bende RCZ vardı spor araç ,onun o hızlanmasını motor sesini aramıyor değilim CHR'ye binince ama yakıt ortalamam 4.4 ,Rcz 11 Litre :D . Tam aile ve ekonomi arabası CHR. Pişman değilim ama keşke sıfır alabilseydim kaç ay sıfır peşinde koştum.Siz ne aldınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FİT GYM -- 27 Ekim 2020; 8:51:51 >
  • 
Sayfa: önceki 36363637363836393640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.