Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3613. sayfa)

5 sn
288.902
Cevap
4.622
Favori
47.012.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 36113612361336143615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Otomatikse alınabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

230bine ful donanım varsa alınır, fazlası etmez. Cam tavan, pasif güvenlik, anahtarsız giriş vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • commandx C kullanıcısına yanıt

Üstad şu anda 230.000 TL’ye full dolu Corsa alamıyorsunuz.

Bir daha bakın

• Seat Ateca yeni kasa experince plus 379.000 tl fiyat aldım. Seramik, film, ıvır zıvır iteleme dahil. Sıradan beyaz renk. Ne diyorsunuz? 373 fiyat alanlar vardı pahalı geldi.

• Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, genelde çevremde de olumlu yorumlar aldım Opel hakkında, herkesin aradığı araca en az zararla sahip olması dileğiyle

• eyfetop E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam bende de Astra k dizel oto var. Çok memnunum.

• Death55 D kullanıcısına yanıt

Liste fiyatından 100 bin fazla koyarak rekor kırmış SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• Corolla için kasım ayında bayilere ne kadar araç düşmüş bilgisi olan varmıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sdrima -- 23 Ekim 2020; 20:59:12 >
  • demin suzuki swift'e rastladım ağzına kadar dolu donanım liste fiyatı 230k. ikinci eli yavaştır muhtemelen, herkese de hitap etmez ama dolu araç isteyenler için alternatif.

şerit takip, kör nokta, geri manevra uyarı sistemi, uzun far asistanı, ACC, LED farlar vs.

1.2 hibrit motor, CVT şanzıman.

• cpiendeksi C kullanıcısına yanıt

Ülker çikolatalı gofret :) Afiyet olsun

• Ford Kasımda özellikle bazı modellere iyi zam geleceği bilgisini verdi ST. Şanzıman üretim sıkıntısından dolayı bazı modeller ise bir müddet gelmeyecekmiş ve bazı araç siparişleri ise iptal edilebilirmiş.

• Mesolgy M kullanıcısına yanıt
    Doğuş cam tavanlısını ama plus olmayanı 362’den 360’a indiriyordu kasko sigortayı Vdf’den yapma şartıyla. Plus’ıda 370-371’e vermiş olabilir emin değilim.

Benim anlamadığım bu seramik dayatmasına neden kimse bir şey diyemiyor. Normalde araba yeni boyandıktan sonra 60-90 gün boyanın kürleşme süresi var. Bu yüzden yeni boyanan arabaya wax falan yapılmaması gerekiyor. Bunlar fabrikadan yeni çıkmış araca seramik yapıyor, ilerde boya sorunu olursa sorumluluğu kim alacak? Saçma sapan kafalarına göre iş yapıyorlar.

• Death55 D kullanıcısına yanıt

Daha dün comfortline 210 fiyat aldım . Ekstrası yok diye düşünmüyorum dedim . Adama bak boş araca 270 yazmış hangı mantıkla . Bunlardan araç almayın düşmeyecek diyenlere de bakmıyorum . Satamayınca araç mı yiyecekler ve bedava dağıttıkları kredi ödemleri başladı . Patlaması yakındır icradan bankadan ,acil ilanlarında artış var.

• quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

acaba 1.6 manuel cool donanım sportage de var mıdır bayide?

Alıntıları Göster

Bilmiyorum hocam. Çok tutulmuyorsa olabilir. Çekmeköy ü arayın isterseniz 3-4 tane sportage vardı.

• mcgill kullanıcısına yanıt

Olsa biraz rahatlıcam söylicem çok şey var 😀😀

• Mojaverok kullanıcısına yanıt
    Hocam sen biraz geride kalmışsın artık araclarin yeni modelleri gelince eski modellerin fiyatlarinin düştüğü dönemler geride kaldı. Tam tersi yeni araçlar zamli geldikçe onların da fiyatları artacak

• Reis-i Eagles kullanıcısına yanıt

bencede en iyi f/p aracı olabilir

• BondMax kullanıcısına yanıt

Ben de puma sorduğum bayiden benzer bilgi aldım. Pumanın %50 ötv dilimindeki aracı zararına satıyormuş ford😂 o yüzden iyi zam gelecek, pumanın tüm donanımları %80 ötv dilimine girecek dedi. En düşük puma 300.000 olur dediği gibi olursa.

• eyfetop E kullanıcısına yanıt

üzmez. 2019 nisandan beri 1.2 excellence kullanıyorum. istanbul 28km ortalama hız ile 8.5-9 litre yakıyor. 15bin bakımından sonra 8e düştü. 35-40'a çıkınca 7.5 litreye düşüyor. şehir dışı 160-170 gibi basarsan 10 litreye kadar çıkartıyor. eğer benim gibi sakin kullanıcı isen 110-120yi pek geçmezsen 6.5, yok ben sağ şeritten 90la giderim dersen 5 litreye rahatça indirirsin. tamamen kullanım karakterine bağlı.

gına geldi ama gene de söyleyelim. çok enteresan ama yokuşlardan da çıkabiliyor :)

• espanol toro kullanıcısına yanıt
    Dün Seat ve Skoda bayisine gittim. Seat’taki ST arkadaşım Leon’un bir rivayete göre 15 Aralık’ta geleceğini ama bu bilginin resmi olmadığını belirtti. Golf içinde aynı tarih konuşuluyor.

Fiyatlarla ilgili bir ihtimal bile olsa dsg tsi en boş paketi %50’de kalır mı dedim, “çok çok zor, eski kasanın fiyatı bile Euro 8,20’den hesaplanıp o dilimde kaldı, yeni kasa, eski kasadan daha ucuza bile gelse Euro 9,50’yi gördü nerdeyse ondan sanmıyorum” dedi.

Kamiq ile ilgili de şu anda ekstrasız 1.0 premium dsg 280 (Aralık’a kadar yok), dijital ekran cam tavansız 300 (seramik, cam filmi vs dahil)

Takipte olanların bilgisine

• 
Sayfa: önceki 36113612361336143615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.