Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (929. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 106 Misafir (16 Mobil) - 96 Masaüstü22 Mobil2 iOS
5 sn
289.141
Cevap
4.624
Favori
47.045.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 927928929930931
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vw troc ların fiyatı şaka gibi az önce doğuş otodan aradılar eğer %35 lik vergi dilimine girerse 192 600 tl olacakmış ama %60 lık vergi diliminden girerse 230 küsür olacakmış fiyatı.yani gümrükten çekileceği günkü kura bağlıymış.şuanlık tek motor seçeneğiyle gelcekmiş 1.5 tsi olarak.bu fiyatları duyunca zaten direk suratına kapadım telefonu.vw hayal dünyasında yaşıyor herhalde bunların ayakları yere basmıyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktasonline

Batışlar kapanışlar başlamış.Haberdeki bayi Hundai bayisi.

Kahramanmaraş’ta bir otomobil firmasının 50 kişiyi mağdur bıraktığı iddia edildi. Kahramanmaraş’ta son günlerde bir çok kişi inşaat firmaları tarafından mağdur bırakılırken, şimdide bir otomobil firması tarafından mağduriyet ihbarları gelmeye başladı. Mağdur B.Y’nin Haber46’ya yaptığı açıklamaya göre: bir firmadan 200 bin TL değerinde otomobil satın aldım. Ödemesini yaptım ancak, günler haftalar geçti aracım teslim edilmedi. Fabrikadan henüz çıkaramadıklarını, teknik sıkıntılar olduğunu söylediler. Benim gibi 45 – 50 kişi kadar daha mağdur var. Aynı aracı 2 3 kişiye sattıkları da olmuş. Ödemesini yaptığımız aracı henüz teslim alamazken, firma yetkililerinin şehri terk ettiğini öğrendik. Mağduruz, yetkililerden yardım bekliyoruz ‘dedi. Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 23:57
    Edirnedede Opel,Hyundai,Honda kapanmış

• sfzb67 kullanıcısına yanıt
    Vay be Edirne’de zaten insanları istihdam edecek yer çok azdı iyice azalmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VW Tiguan aldım Aralık ayının sonunda. 1 hafta sonra yaşadığım şehir Sivas'ta ve komşu şehir Tokat'ta volkswagen bayileri kapandı. Servis işi sıkıntı oldu.
  • Toyota nin fiyatlari hakkinda bilgisi olan varmi yeni kasanın

• quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Edirnedede Opel,Hyundai,Honda kapanmış

Alıntıları Göster
    Aynen, geçen hafta sonu gördüm, sahibinden satılık/kiralık ilanı asmışlardı. Hepsi yanyanaydı büyük ihtimal aynı kişinindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktasonline

Batışlar kapanışlar başlamış.Haberdeki bayi Hundai bayisi.

Kahramanmaraş’ta bir otomobil firmasının 50 kişiyi mağdur bıraktığı iddia edildi. Kahramanmaraş’ta son günlerde bir çok kişi inşaat firmaları tarafından mağdur bırakılırken, şimdide bir otomobil firması tarafından mağduriyet ihbarları gelmeye başladı. Mağdur B.Y’nin Haber46’ya yaptığı açıklamaya göre: bir firmadan 200 bin TL değerinde otomobil satın aldım. Ödemesini yaptım ancak, günler haftalar geçti aracım teslim edilmedi. Fabrikadan henüz çıkaramadıklarını, teknik sıkıntılar olduğunu söylediler. Benim gibi 45 – 50 kişi kadar daha mağdur var. Aynı aracı 2 3 kişiye sattıkları da olmuş. Ödemesini yaptığımız aracı henüz teslim alamazken, firma yetkililerinin şehri terk ettiğini öğrendik. Mağduruz, yetkililerden yardım bekliyoruz ‘dedi. Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 23:57
    Distribütörün kesinlikle konuyu halletmesi gerekiyor.

Yetki verdiysen sorumlu da sensin.

• ecece_88 E kullanıcısına yanıt
    Malum sitede 2019 çıkışlı 2018 model 0km leon style tdı dsg araçlar 119.900e satılıyor.
  • Legend3017 kullanıcısına yanıt
    ama 42.000 tl 12 ay 0 faiz kullanacağız.peşin 119 k vermek bizi bu sıralar biraz yorar

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Bayi karşı tarafa ödeme yapmadiysa hatta sipariş bile gecmediyse distribütör ne yapsın

• fasson kullanıcısına yanıt
    Araç alırken havale yapılan hesapta şu numaralı araç için diye belirtilir.

Distribütör eğer düzgün ise düzgün çalışan adamlara bayilik vermek zorunda.

Yoksa bu konuda güven kaybı 3-5 araç kaybından çok daha kötü olur.

• aktasonline A kullanıcısına yanıt
    İlgili bayi 6 ay önce kapattı. El değiştirdi şu anki bayide bir sıkıntı duymadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: OHOHO

Golf comfortline fiyatı alan var mı yakın zamanda
    trabzon bahadır 140 diyor
  • İstanbul ve çevresi bayiiler için 2019 Civic Executive benzin/lpg olanını 140'tan 2018 olanı 136.500'den daha uyguna teklif alan oldu mu yakın zamanda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siempré

İstanbul ve çevresi bayiiler için 2019 Civic Executive benzin/lpg olanını 140'tan 2018 olanı 136.500'den daha uyguna teklif alan oldu mu yakın zamanda ?
    civic excute lpg için 132 fiyat almıştım arkadaş içinhttps://gumusotouskudar.sahibinden.com/ aracı bu galerici ismail bey tek araç mavi kalmıştı dedi görüşün isterseniz
  • Honda Civic Eco elegance 2019 model Ankara bayi peşin 126 diyor. Daha uyguna alan varmı? Kredili 131

• quote:

Orijinalden alıntı: akremon

Honda Civic Eco elegance 2019 model Ankara bayi peşin 126 diyor. Daha uyguna alan varmı? Kredili 131
    Hangi bayi acaba ? Benimde 120 civarında bir bütçem var. 2. El passat trendline 1.4 tsi dsg ile bu araba arasında kararsız kaldım :/

• 657 6 kullanıcısına yanıt
    Ankara'da her iki bayide aynı fiyatı verdi. Ben TLF dan fiyat aldım. Belki yüzyüze biraz daha düşebilir diye düşünüyorum.

• Bu kur ile martta arac cekmezlerse bir daha hic cekemezler!
    Otomoiv sektorune biraz daha zaman tanimak icin yapabilecekleri
    %60lik dilim %30’a
    %35lik dilim %15’e cekilmeli!
    Gumrukte fabrika modeli 2019 olan araclarin 2018 olarak degil 2019 olarak ruhsata yazilmasi gerekmekte yani eski sisteme donulmesi sart.
    Yok is bitik bu devirde arabada luks isi sacmaliktan ibarettir!

• Daha öncede aynısı olmuştu Emre ÖZPEYNİRCİ yine benzer yazılar yazmıştı. Şu sektör temsilcileri yine yol yapmış Ankara'ya. Seçim sonrası ÖTV adına bir sürpriz olabilir.

• 
Sayfa: önceki 927928929930931
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.