Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (916. sayfa)

5 sn
289.791
Cevap
4.642
Favori
47.155.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1051 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akremon

Honda Civic Eco elegance 2019 model tüplü benzinli 30 k fiyat istediler sizce uygunmu ? Daha uyguna fiyat alan oldumi
    İnalların fırsat araçları listesinde 2018 modeli 125.900 TL diyor. Sormakta fayda var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Gocugu,dpf si sorun cikartip butun maliyetli sorunlari garanti kapsaminda bile tuketiciye yukleyen bir markadan alisveris yapmak buyuk cesaret isi bana gore!

Alıntıları Göster
    kesinlikle katılıyorum buda bizim ne kadar bilinçli bir tüketici portföyüne sahip olduğumuzu gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Zam fln olmaz ozellikle F30’da!Mevcutta satamadiklari bir aracin nesine zam yapacaklar zaten talep yok.Yeni kasa cikti 2019 6.aya kadar gelecek alirken 250bin ucuz gibi gozuksede zaten MTV’den dolayi satis olmuyor cunku 1.5 136 lik ile kiyasladiginizda sadece mtv farki senelik suan 3200lira buda yaklasik 10Depo benzin demek,bir depo benzin ile ortalama 500km gidiyor senede 5bin km sadece mtv’ye gidiyor.2.0dizel ole 1.5 136 arasinda illaki bakim maliyet farki ve kasko maliyet farki da vardir bunlari da unutmamak lazim.
    Otv muafiyetinde avantajli gibi gozuksede kasa olarak 7.senesine girdi 5 sene sonra 13 yillik bir yuzu olacak bu aracin Allah uzun omur versin herkese birde vefat durumu yasanirsa mtv fln zorlar dusuncesindeyim tabi ki tercih sizin yinede.

Alıntıları Göster
    320 d bayilerin ellerindeki aracı bitirmesi için bu fiyata satılıyor.yeni kasa 320 d en az 400 bin tl ye satılacaktır. 250 bin bandında 320 d gibi premium 2.0 bir araç bulamazsınız.
    maalesef ülkemizdeki vergi sisteminden dolayı 1.6 motorlu araçlar tercih ediliyor .250 bine sıfır 1.6 passat alacağıma gidip 320 d alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALOK -- 30 Ocak 2019; 2:0:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ALOK

320 d bayilerin ellerindeki aracı bitirmesi için bu fiyata satılıyor.yeni kasa 320 d en az 400 bin tl ye satılacaktır. 250 bin bandında 320 d gibi premium 2.0 bir araç bulamazsınız.
    maalesef ülkemizdeki vergi sisteminden dolayı 1.6 motorlu araçlar tercih ediliyor .250 bine sıfır 1.6 passat alacağıma gidip 320 d alırım.

Alıntıları Göster
    yeni kasa 320 400 bin tl den yılda kaç adet araç satacak bmw merak ediyorum
    320 için 400 bin verecek adam net zengin adamdır. Bundan bir kaç yıl önce
    biraz kredi çekip birazda nakit ile orta sınıf adam bile alabiliyordu bu aracı.

• 129-130'luk A3'lerden, fava eklemiştim fiyat düştü. Bayi fiyatı ya da biraz altına zorlanabilir.:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-acil-satilik-sifir-audi-a3-639051265/detay/
  • myway20 M kullanıcısına yanıt
    Elbetteki o fiyatlardan çok fazla satilmayacaktir ama mesele f30 320 dizelin fiyatının 1.6 motorlu araçlarla aynı olmasıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan 7-8 yıl önce e90 kasa bitiminde meydana gelen hadise şu idi. Eldeki son kalan e90 araçlarda 4500 eur değerindeki navi prof ekranlarını ücretsiz eklemişlerdi, üstüne ötv %60 dan %80 e çıkarıldığı günlerde aradaki ötv farkını borusan karşılamıştı , bu sayede 45000 Eur karşılığı 2012 model Sport Plus paketli navili sunroof sensatec , dıştan m paket görece dolu sayılabilecek araçları satmışlardı. f30 kasanın 320d si ise bahse konu dolu e90 dan bir kaç bin TL pahalıya satışa çıkmıştı en boş hali ile. Bu dönemde mtv 2 litre için 1950 TL idi yıllık.

Yukarıdaki döneme göre handikap olarak gördüğüm konular ise ,

-260 liraya verilen f30 320d oldukça boş görünüyor.
    -F30 çok çok fazla satılan bir araç TR de. Göz alışkanlığı var , prestijli bir yapısı kalmadı.
    -Mtv gerçekten rahatsız edici boyutta. Oran olarak araba fiyatına göre fark etmedi aslında %018 ine geliyor fakat o dönemde yakıt fiyatları benzin-dizelde makas açıktı. Çok gezen için absorve ediyordu mtv farkı.
    -Bana göre en belirleyici konu ise performans ki bu da son derece gereksiz bir hal aldı zira adım başı radar var ve otoyollarda artık mesafe kontrollü radar nedeni ile kuvvetli dizel tamamen anlamsız. 320d nin olayı zaten hızlı giderken de ekonomik olabilmesi idi, verdiğin mtv nin , bakım maliyetinin , ilk alımda ödediğin farkın karşılığını otobana çıktığında alıyordun , mutlu ediyordu. Bugün o keyfi alman imkansız.

Kısaca bugün eski kasa olmuş 320d ye o parayı vermektense yeni gelecek g20 kasanın düşük hacimli benzinlisine benzer parayı vermek çok daha mantıklı geliyor bana. Hatta benzer paraya dolu passat alan adamı da yargılamam yukarıda yazdığım sebeplerden dolayı.

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Araç güzel ama manuel olması premium segmentte önemli dezavantaj. Dizel ile benzin arasında farkın kalmaması da eski cazibesini kaybetmesini sağlıyor.
    Bende aynı aracın design Tdi stronic var 2 yıllık. 40k km de sıfır almıştım. Arabadan sesler çıkmaya başladı titreşim tarzında gacur gucur şeklinde onun için soru işaretlerim var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan bindigim aracin bakimlarini yaptirdim. Sikinti cikaran parcalari da yeniledim. 2-3 sene daha binicem. İyi bi araba olmus 200.000 lira. Ulan 100 daha koyar ev alirim.

• Arkadaşlar son dönemde Honda crv fiyatı alan oldu mu? Dizel yada benzinli acilen lazımda yardımcı olursanız çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Bundan 7-8 yıl önce e90 kasa bitiminde meydana gelen hadise şu idi. Eldeki son kalan e90 araçlarda 4500 eur değerindeki navi prof ekranlarını ücretsiz eklemişlerdi, üstüne ötv %60 dan %80 e çıkarıldığı günlerde aradaki ötv farkını borusan karşılamıştı , bu sayede 45000 Eur karşılığı 2012 model Sport Plus paketli navili sunroof sensatec , dıştan m paket görece dolu sayılabilecek araçları satmışlardı. f30 kasanın 320d si ise bahse konu dolu e90 dan bir kaç bin TL pahalıya satışa çıkmıştı en boş hali ile. Bu dönemde mtv 2 litre için 1950 TL idi yıllık.

Yukarıdaki döneme göre handikap olarak gördüğüm konular ise ,

-260 liraya verilen f30 320d oldukça boş görünüyor.
    -F30 çok çok fazla satılan bir araç TR de. Göz alışkanlığı var , prestijli bir yapısı kalmadı.
    -Mtv gerçekten rahatsız edici boyutta. Oran olarak araba fiyatına göre fark etmedi aslında %018 ine geliyor fakat o dönemde yakıt fiyatları benzin-dizelde makas açıktı. Çok gezen için absorve ediyordu mtv farkı.
    -Bana göre en belirleyici konu ise performans ki bu da son derece gereksiz bir hal aldı zira adım başı radar var ve otoyollarda artık mesafe kontrollü radar nedeni ile kuvvetli dizel tamamen anlamsız. 320d nin olayı zaten hızlı giderken de ekonomik olabilmesi idi, verdiğin mtv nin , bakım maliyetinin , ilk alımda ödediğin farkın karşılığını otobana çıktığında alıyordun , mutlu ediyordu. Bugün o keyfi alman imkansız.

Kısaca bugün eski kasa olmuş 320d ye o parayı vermektense yeni gelecek g20 kasanın düşük hacimli benzinlisine benzer parayı vermek çok daha mantıklı geliyor bana. Hatta benzer paraya dolu passat alan adamı da yargılamam yukarıda yazdığım sebeplerden dolayı.
    dogru yorum ,bu fiyata yeni kasa 3,20i daha mantıklı olacaktır

• C sınıfı sedan olarak en uygun ne var şu aralar?

• EPICA kullanıcısına yanıt
    Cerato bence dizel otomatik

• quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

C sınıfı sedan olarak en uygun ne var şu aralar?
    aralıkta 75e 1.4 urban egea alındı 65e de easy modelı vardı
  • EPICA kullanıcısına yanıt
    Kia Cerato 1.6 CRDI Dct

ya da Volkswagen Golf 1.0 TSI

• Leon 1.6 TDI DSG style dizel otomatik 123
    Leon 1.6 TDI DSG excelence 146
    Wv pasat 1.4 TSI comfort manuel 140
    Wv golf 1.0 TSI manuel 115
    Sizce bu fiyatlardan uygun olan varmı?

• akremon A kullanıcısına yanıt
    1.0 manuel golf en mantıklısı comfortline sanırım demi?

• 1.6 benzinli civic fiyat alan varmı son zamanlarda lpgsiz

• Evet comfort paket. Yakıtı nasıl bilen varmı?

• akremon A kullanıcısına yanıt
    Bende a3 var valla hocam şehir içi kullanıma göre değişir. Ben az 7.5 gördüm açıkçası ama genelde 8-9 arası yaktığımda oluyor. Çünkü s de falan kullanıyorum
    Şehir dışı da 5-6 arası oluyor rahat şekilde

• 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.