Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (9009. sayfa)

5 sn
289.041
Cevap
4.621
Favori
47.029.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 90079008900990109011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hazirandan beri euro ortalama 1 lira arttı. Haziran ayında araç alanlar 50 bin ile 200 bin arası liste fiyatı üstüne ortalama hava parası ödedi. Spekülatörlerin gazına gelip 2008 allurea 850/870 ödeyenler tucson prime plusa 1.1/1.2 ödeyenler bile oldu.

Bu ay liste fiyatı ve liste altına alımlar yapıldı, araç fiyatları hazirana göre tl olarak düştü ve euro yükseldi. Haziranda araç alanlar büyük zarar etti. Artan ilan sayısıyla euro zararı devam edecek gibi gözüküyor. İkinci el satışta çok büyük arz var bayi arzıyla birleşince.

Otomotiv habercileri oyder gibi büyük manipülatörler tarafından fonlandıkları ve manipülatörler satışın kesilmesiyle terste kaldığı için sadece matraf düzenlemesi yönünde haber yapıyorlar. Bunların elinde son haftalarda ilanlarda gördüğümüz gibi büyük stoklar var ve eritemeden piyasanın durması işlerine gelmiyor. Matrah güncellemesiyle aşağı düşen araçları yine stoklayıp ötv dilimi atlayınca satma planları olduğu için "ötv'yi düşürmek sorunu çözmez ama matrahları güncelleyin" diyorlar. Dilimli ötv serüveniyle vurguna devam etmek istiyorlar.

Tüm bu ortamda olan vatandaşa oluyor. Tek çözüm kalıcı düşürülmüş ötv ve euro endeksli matrahlar ile satış. Stabil piyasaya geçildiğinde bayiler de mecburen bol arzı sağlayıp sürümden kazanmaya dönecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ano16 -- 12 Ağustos 2022; 11:16:28 >

• cengineer06 C kullanıcısına yanıt
    Hakketmiyoruz lafına katılmıyorum.fazlasiyla hakkediyoruz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hyundai tucson prime plus benzinli 920 bin TL teklif alındı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aktif ilan sayısı

"Vasıta"

aramanızda

748.235 ilan

bulundu.

• Geçen sene tam bugün 12/08/2021 de ÖTV değişikliği yayınlamıştı. Elektirikli araçlara sağlam ÖTV zammı gelmişti 4 kat kadar. Bu akşam gözler yine Resmi gazetede olacak bence :P

• realove19 kullanıcısına yanıt

4 5 yıl önce 200 lira prim veriyordum 6. basamakta daha da düşecek seneye hasarsızlıktan derken o ara bi kallavi zam geldi.

700 e çıktı son basamak hasarsızlığa rağmen primim sonraki sene.

geçende yine 850 bayıldım.

20 yılı aşkın süredir araç kullanıyorum sigortayı hiç bozduracak bir durumum olmadı şükür.

verdiğim haraçlar haram zıkkım olsun..

• cnyttt kullanıcısına yanıt

yapar mı yapar seçimi kazanırsa da lobi mobi ertesi gün unutur en düşük ötvyi 200 yaptım derse şaşırmam.

1 2 gün millet bi mırıldanır sonra şak şak devam.

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

Zaten ortalık karışık :)

• cnyttt kullanıcısına yanıt

geçen sene bende o civarda verdim. bu sene 850 bir de mini onarım hizmeti var içinde. zaten 800 den aşağı teklif yoktu.

• Ebu Fısar kullanıcısına yanıt

evet haklısın, ben kabaca hesap yapmıştım. %20 muhabbeti sanki nisan ayında da olmuştu. ilerde bu oranların tekrar artmayacağının garantisi yok. araç fiyatları bir yılda 3 katına çıktığı düşünülürse herşey mümkün.

• suleyman727272 S kullanıcısına yanıt

Ne bir kere oy verdim ne de %80 ötv den araç aldım. Ben hak edecek bir şey yapmadım. Siz oy verip bunları hak ettiniz sanırım.

• Smilefeslegen S kullanıcısına yanıt

hocam r-line sordunuz mu hiç? bende r-line arıyorum.

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    Arkantin faizleri 9,5 puan artırdı, bizdede Faiz artarsa dolar 11 e tekrar gelirse, elindeki filoyu 2 katına cikartirsin, zamanında iş yapan her zaman kazanır,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz zaten bir kaç gündür yazdığın yorumlardan anlamıştık elindeki araçları sattığını

fikirlerinin 180 derece değişmesi çok normal

bu sebeple geçmişte ve gelecekte yazdığın yazacağın yorumların hiç bir değeri yok

• cagdass07 C kullanıcısına yanıt

mercedes özelinde Almanya Türkiye şubesine tam yetki verdiği için hiçbir şikayet dikkate alınmıyor. bu kadar iyimserliğiniz durumu bilmediğiniz için oluyor.

şu an garanti konularında bile Almanya ilgilenmiyor. siz halledin aranızda demektedir.

diğer ülkelerde ise Mercedes markası müşterisini el üstünde tutarken buradaki muamele aşağıdaki gibidir.

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

Ekşide başlığı vardı baya konuşuldu. Yurtdışına da şikayet işe yaramamıştı bu da yenisi
    https://eksisozluk.com/11-agustos-2022-mercedes-mengerler-rezaleti--7370900

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cream cheese -- 12 Ağustos 2022; 13:18:3 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bende Tiguan r-line arıyorum bulan duyan varsa yeşillendirirse sevinirim.

• 5 senedir gorememissin ki... En buyuk tehlike senin gibi adamlar. Yazik inanan felan oluyor. Bekliyorlar sonsuza kadar...

Kimseye piyasa yükselecek diye birşey demedim.

Saldıracak ve iftira atacak başka birini bulun kendinize.

Skywell içinde aynısı söylenmişti sonuç ortada..

Chery de yıl sonu satışa çıkıyor Türkiye de.

Asıl sizin gibi işsiz prokatif saldırgan mesaj atan üyeleri n yorumlarına like atan zevatlar nasıl ciddiye alıyor onu sorgulamak lazım.

• Bu araci tasiyan en az 2 tırda ben gördüm karafejiz Yolunda.

Arac güzel. Ww ye benzettim ben ama cince bisiler yaziyodu üstünde

• 
Sayfa: önceki 90079008900990109011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.