Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (6561. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 70 Misafir (14 Mobil) - 61 Masaüstü22 Mobil4 iOS6 Android
5 sn
289.140
Cevap
4.624
Favori
47.043.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 65596560656165626563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sunroof ve 19 inch Jant lansman kampanyasi özelinde hediye. 10.000 metalik boya farkı ekleniyor gözüken fiyatlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TıpİsteyenBiri T kullanıcısına yanıt
    İkisini de kullanmış biri olarak ben polo tercih ederdim..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frank94

.

başka bayi bakın. orası neymiş öyle hiç düşünmeyin bile kaçırdığınızı. honda türkiyeye şikayet edin hatta. noter vekalet parası, bulunduğu dönemin mtvsi onların sorumluluğundadır. depoyu bile fulleyip vermeleri lazım aslında ama neyse. şişik fiyatlardan araba satıyorlar üç kuruş peşinde koşuyorlar bir de. biz alıcı olarak zaten sıfır araba alırken 3 tane alıyoruz. böyle şeyler takılacağız tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

Beyler 230 k ya ne alınır maksimum 250k
    Bagaj önemli
    Cocuk var

Benim aklımda dream otomatik corolla veya elegance civic veya tdi scala var

Kesinlikle civic, veya 240 civarına bulursan dream corolla.

• < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TıpİsteyenBiri T kullanıcısına yanıt
    Polo daha mantıklı, i20 içer benzini.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam o fiyata 2008 yok eski kasa anca var o da birseye benzemiyor zaten.

Kamiq piyasasida uçmuş.

Bu millet b suva 350 bin yazmaya utanmıyor şaka gibi alan var mı acaba bu fiyata yuh yani.

Bize dizel otomatik ya da LPG otomatik lazim.

• SORMA_NEDEN S kullanıcısına yanıt

Oncelikle hayirli olsun; passat dusunmediniz mi hiç? Ayrica cam tavan istememe gerekçenizi oğrenebilirmiyim bana da çok kullanisli bir ozellik gibi gelmiyor (kisin kar yagmur soguktan yazin gunesten açamiyorsun, su akitma riski, sallantida ses riski de ekstrasi) ama araci havali gosteriyor

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Hocam civic bu kasasi 10 yil daha kalır merak etmeyin yeni kasasına 400.000 vericek adam olmayacağı için full+full araca eski kasa olsa bile yönelim devam edecektir. Ben bu mantıkla aldım civic’i. İki kasa eski civic 180-200 bandında satiliyoken civic mi kaldı diyenlere aldırış etmeyin

• Civic alınırsa elegance executive arasına ne kadar fark verilmeli sizce ?
    Fabrikasyon LPG almasak biz taktırsak nasil olur ?

Bahsettiğim arac sifir veya maksimum 10 binde falan olacak.

Civic yerine 308 1.5 dizel otomatik tercih etmek mantıklı olur mu ?

• ivback0 İ kullanıcısına yanıt

Bende civic mantıklı buluyorum geçen ay bir arkadaşım sifir eco elegance füme otomatik 245 bine aldı. Simdi bu fiyata yok sanırım.

• B segment otomatik vites araçlarda 180k ve daha aşağısı sıfır araç bulunabiliyor mu şuan?

• Doğuş oto maslak kamiq premium 335.000

• abdullah7518 A kullanıcısına yanıt
    2017 olmasına rağmen 50.000 güzel kilometrede, otomatik ve dizel ayrıca cam tavanlı. Şuan cam tavan arabasız 15.000 tl oldu hocam hangi marka olursa olsun 🙂 güle güle binin

• quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

Civic alınırsa elegance executive arasına ne kadar fark verilmeli sizce ?
    Fabrikasyon LPG almasak biz taktırsak nasil olur ?

Bahsettiğim arac sifir veya maksimum 10 binde falan olacak.

Civic yerine 308 1.5 dizel otomatik tercih etmek mantıklı olur mu ?
    executive almaya değmez zira şu an ortalama 50k fark var ki elegance 2021 makyajıyla executive’e çok yaklaştı. arada 4-5 donanım farkı var ve fiyat farkına gerçekten değmez. bunu bayidekiler de söylüyor. bu nedenle hiç eco executive düşünmeden eco elegance aldım geçtim. 9 haziranda teslim aldım arabamı. full aksesuar, koruma paketi, kasko sigorta derken 275k fiyat ödedim. dışarıdan lpg taktırmayın bence fabrikasyon zaten. 3-4 bin farka bakmayın. dışardan taktırdığınız lpg kafanızda soru işareti oluşturacak ama fabrikasyon lpg rahat kullanmanızı sağlar. düşündüğünüz ikinci el 10 bin km zaten benzer fiyatlarda olacaktır. aynı fiyata sıfır almak varken ikinci el bakmak pek mantıklı değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• karidesteknesi K kullanıcısına yanıt
    15.000 fark neden anlamadım? 2 ay önce aldığımda aradaki fark 5.000 tl idi. Nacizane tecrübelerimi yazayım isterseniz; benzin su gibi gidiyor bu araçta musait yollarda seri kullanmak istediğimde benzine geçiyorum onun haricinde uzun yol da şehir içinde (istanbul) lpg candır. Daha yeni bir seyahatten döndüm 2000 km full klima 500 tl yakıt kullandım. Klimadan kıstığım zaman ortalama yakıtım 25-30 kuruşdu. 120 altina inmeden 160 zorlanarak ortaya çıkan yakıt buydu. Yıllık kullanıma göre benzin tabimi tercih edilebilir fakat unutulmaması gereken artık honda lpgli gelmicek bunlar son lpgli araçları ve ülke şartlarından dolayi ilerleyen dönem de insanlar ekonomik araçlara yönelince lpg size satarken avantaj sağlayacaktır. Honda 2012 den beri civic satışlarının %93 unu lpgli modellerden sağladı.

• mami24 M kullanıcısına yanıt
    Hocam araç için evrakları doldururken gözümün önünde telefonu açıp direk kapattı honda bayisi, hepsi aynı bunların. Piyasa çökünce ağlamaya başlayacaklar

• Merhaba, Opel corsa 2021 cam tavanlı ultimate. En ucuz be kadara bulurum? 130 peşin kalanını kredi ile almayı planlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: joeblacker

Yeni kasa fabrikasyon LPG li olmayacak ve bu fiyatlara da olmayacak. O nedenle hala tercih edilebilir.

Bana çok garip geliyor ikinci el alinsa bir iki yıl binip satma düşüncesi olsa neyse de güncel kasası biten bir aracı sıfır almak ve eski kasaya yıllarca binmek çok abes geliyor tabi tercih meselesi hayırlısı olsun

• caglarkr C kullanıcısına yanıt

1.0 kamiq ile 1.5 passat aynı fiyat bu nasıl iş

• 
Sayfa: önceki 65596560656165626563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.