Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (6560. sayfa)

5 sn
289.050
Cevap
4.621
Favori
47.031.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 65586559656065616562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Limit artacağı için fiyat değişmiyor ki. Her araçta yapılan zamlar oranında yükseliyor fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladinkayin

Para var niye almayacağız anlamıyorum. Anlatsana ?

çok basit, almayacaksın, bir süre sonra o paranla çok daha iyisini alacaksın, zor mu bunu algılamak ?

• maviavukat kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim. Konu silinmiş. Muhtemelen şikayet edilmiştir. Sırf bu denetimsizlik yüzünden çoğu kimse foruma uğramaz oldu zaten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dropby23 D kullanıcısına yanıt
    Sarı site. Bayi fiyatı değil.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 13 Haziran 2021; 9:10:33 >
  • ssemiih S kullanıcısına yanıt

Bu araba bir iki ayda nerdeyse 40 50 bin zam yemiş

Bunu sadece Euro ile aciklayamiyorum

Gerçekten bir saçmalık var

• frank94 F kullanıcısına yanıt
    Kesin Ankara’daki bayilerdir aynı üslubu bana da kullanmışlardı ocak ayıydı 255bin TL kocaman yazmışlar MTV alıcıya ait diye boşverin iyi olmuş bende almamıştım. 265 bin az para değil bir sürü alternatif çıkar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • nuisance kullanıcısına yanıt
    2-3 aydır araç arayışındayım. Burada Honda bayileri ve st leri ile ilgili olarak okuduklarımdan sonra bu 3 aylık süreçte neredeyse bütün markaların bayilerini gezdim, araçlarını inceledim, telden fiyat aldım ama sadece ve sadece ne Honda bayisine uğradım ne de telefonla aradım ne de fiyat aldım. Benim paramı alıp bana tepeden bakacak adamın ne aracına ne de markasına değer vermem. Ben onlara muhtaç değilim, onlar bana muhtaç..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mami24 -- 13 Haziran 2021; 9:24:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 15 gün önce sıfır araç aldık. e devletten baktığım zaman temmuzda ödenmesi gereken 577tl mtv görünüyor bu normal mi? daha alalı 15 gün oldu hemen vergi mi ödememiz gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi markowic -- 13 Haziran 2021; 9:22:54 >
  • Devlet ÖTV yolsuzluğuna nasıl göz yumuyor diyen arkadaşım ülkeye yirmi yıl sonra bugün geldi herhalde.

Boğazına kadar yolsuzluğa hem de devletin bizzat verdiği ihaleler yoluyla yolsuzluğa, hırsızlığa gomulmusken hangi dürüst görevli bu devasa pislik arasında şu ufak ayrıntıyı fark edecek???

Zaten ÖTV dediğin yolsuzluğun ismi değişmiş halı değil mi??? ÖTV nedir abi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miratila -- 13 Haziran 2021; 9:24:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pendik05

Kesin Ankara’daki bayilerdir aynı üslubu bana da kullanmışlardı ocak ayıydı 255bin TL kocaman yazmışlar MTV alıcıya ait diye boşverin iyi olmuş bende almamıştım. 265 bin az para değil bir sürü alternatif çıkar
    Geçen gün Ankara Toyota Efe bayisini aradım araç fiyatı almak için. Telefon açıldı ama konuşan yok, bayideki insanların uğultularını duyuyorum. 1 dk kadar alo alo dedim ses yok. Tekrar aradım önce beklemeye aldı, bir kaç sn sonra kapandı. Dedim son bir kez daha arayayım aynı şekilde önce beklemeye alındı 2-3 sn sonra tekrar suratıma kapandı.

Bu saatten sonra flame-x paketi gel 200 bine verelim deseler bırak onlardan araç almayı, kapılarının önünden bile geçmem.

Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmazmış. Bu bayiler aynı zamanda marka imajına da zarar veriyor.

Aslında açacaksın burada bir başlık böyle bayileri ifşa edeceksin. Sonra vatandaş olarak hakettikleri değeri onlara vereceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mami24 -- 13 Haziran 2021; 9:36:36 >

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt

bagaj önemliyse sw alın derim

sedanların bagaj derin ama havaleli değil birşey konmuyor yani

ama işin kötü tarafı şuan sadece egea ve scala var bu segmentte

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    B segmentin kalite bakımından lideri. Ülkemizde yıllardır süregelen bi polo sempatizanlığı var..

• Bayi tescilin yapılığı mevcut dönemi öder, onu da ödemeyenleri de gördük de sizinki normal.

• Normal. Ocakta ödenen mtv yılın ilk yarısını, Temmuzda ödenecek olan mtv yılın 2. yarısını kapsar.

• frank94 F kullanıcısına yanıt
    hocam geçmiş olsun, ama bu yaşadığınızı unutmayın ve yarın öbür gün "esnafı koruyalım yaee" diyenlerin ağzına kürekle vurun.

keşke şu araç satış işini n11 gibi yerler daha ciddiye alıp çoğalsa da, esnafın eline düşmesek ... utanmasa (ki utanmaz) yemek bile ısmarlatacak belki.

• 2021 Yeni Jeep Compass Limited (Yeni Direksiyon, Yeni İç Dizayn)
    Çift Bölgeli Sunroof
    19 inch Jant

506.000

• Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    😀 siz Türkiye de yasamiyorsunuz sanirim.

• cavemanturk C kullanıcısına yanıt
    496 bin kampanyalı liste fiyatı var sunroof opsiyon olarak mı geçiyor?

Ayrıca limited versiyona baktım içeriği çok zayıflatmışlar s limited alınabilecek seviyede onu 500 bin bandına çekmeleri lazım.. çünkü 4x4’de gitmiş artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ssemiih

B segmentin kalite bakımından lideri. Ülkemizde yıllardır süregelen bi polo sempatizanlığı var..
    Hocam 20k civari kmde 2015 polo comfortline mı almak mantıklı yoksa 2018 i20 style mı

• 
Sayfa: önceki 65586559656065616562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.