Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (461. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 85 Misafir (18 Mobil) - 78 Masaüstü25 Mobil
5 sn
301.090
Cevap
4.865
Favori
49.040.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1083 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DevilMayCry07

Skoda Octavia 1.0 tsi ambition düz vites 90 bin tl ye alındı. Merak edenler için aldığımız bayide başka bu araçtan kalmadı.
    Gerçek olmak için fazla iyi fiyata almışsınız açıkçası, şimdi aradım aynı araba için Ankara And otomotiv 115.000 dedi.
  • İnanmıyorum Octavia hocam nasıl olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DevilMayCry07 kullanıcısına yanıt
    106 bin liste fiyatı var o fiyata iyi almisiniz hocam.Hayirli olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

106 bin liste fiyatı var o fiyata iyi almisiniz hocam.Hayirli olsun
    Liste fiyatı 106 bin değil, o 1.2 motor olan, 1.0'ın liste fiyatı 118 bin, yukarıda mesajımda yazdım. Bu akşam itibariyle 115.000'e bırakırız dediler 1.0 ambition paketini.
  • ysnsln kullanıcısına yanıt
    1.0 tsi ambition listesi 118.470 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Octavia hayırlı olsun...

Ama biraz abartılmıyor mu? Bomboş C sedan, liste fiyatı yüksek diye 90.000 imkansız bir fiyatmış gibi geliyor. Niyeyse VAG’ın yan markalarının boş versiyonları gözüme çok kötü geliyor. (Seat, Skoda)

80’e Corolla varken 85’e verseler bile Octavia tercih etmezdim şahsen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliekber21 A kullanıcısına yanıt
    Sadece ötv den dolayı değil çöken kaportası var.Ayrıca 10 bin km de bir bakım nedir ya?
  • Beyler;

Anladığım kadarıyla honda civic dizel için uygun fiyat kollayanlar var..

10-12 kişi var gibi gözüküyor acaba toplu alımda dizel executive yi 135-140 arasına 50 bin 0 faizli alamazmıyız

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Manuel için 86, otomatik için 95bin fiyat verdiler. 30bin sıfır faiz.

Test sürüşü yaptım, fena değil. Bozuk yolda lastik sesi alması dışında fena bir araç değil.
    teşekkürler

• riske giriyorum alımı 27 Aralık 2018 e kadar erteliyorum..

• spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    Ben de her ne kadar bayi ile sorun yaşasam da 1.2 ambition octavia aldım.Şunu söylemem gerekir ki boş olsa bile verdiği kalite hissi çok yüksek.

Zevkler ve renkler tartışılmaz denir ya.Asıl ben 1.6 atmosferikli, sizin tabirinizle 'bomboş' , kalitesiz, aşırı derecede çirkin Corollayı değil 80 bin 60a bile verseler almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: husoo22

Ermat Gaziemir İZMİR' den arkadaşım fiyat almış 1,6 comfort için ama net rakam hatırlamıyor. Ellerinde araç varmış.

Alıntıları Göster
    Yarın bir telefon edeyim. Yakın zamanda mı. Bugün müşteri hizmetlerini aradım. Hiç bir yerde kalmadı dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baykun -- 13 Kasım 2018; 19:6:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkrock0808

Ben de her ne kadar bayi ile sorun yaşasam da 1.2 ambition octavia aldım.Şunu söylemem gerekir ki boş olsa bile verdiği kalite hissi çok yüksek.

Zevkler ve renkler tartışılmaz denir ya.Asıl ben 1.6 atmosferikli, sizin tabirinizle 'bomboş' , kalitesiz, aşırı derecede çirkin Corollayı değil 80 bin 60a bile verseler almam.
    Güle güle kullanın..

86 ps 1.2 motor C sınıfı sedan için komik bir değer. 4 kişi ile klima açık halde düşünemiyorum. Beğenmediğiniz atmosferik 1.6 132 çok daha iyi performans sunar, buna emin olabilirsiniz. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Herşeyin kağıtta yazdığı gibi olmadığını bilmeniz gerek.Ben de tereddüt ederek aldım.Ancak sürücü koltuğuna oturup aracı kullandıktan sonra o ' komik ' değerin pratikte öyle olmadığı gördüm.

Şahsen şehir içinde 1.6 Corollanın hem yakıt tasarrufu hem performans olarak Octavia yanına bile yaklaşamayacığını düşünüyorum hatta biliyorum.Uzun yolda ise aracın tam güce ulaşması için 4000-5000 devir çevirip kafam şişeceğine turbo sayesinde 2500 devir bandında gayet performanslı bir şekilde gidebileceğimi de biliyorum :)

• baasskkaan B kullanıcısına yanıt
    Günümüz itibari ile belki 20 bayi aradım abartısız söylüyorum. Elegance dizel beyaz renk ellerinde yok. Ve hepsi 147 149 lu rakamları telaffuz edip 5 kuruş dismuyorlar. Malatya nin elinde siyah renk kalmış fırsat aracı diyor 140 tan bir TL düşmüyor. Eexecutive 135 değil 140a verseler efsane olur.

• Arkadaşlar Octavia nasıl kampanya var 90 bine alan arkadas nasıl indirdin o kadar.Krrdi var mı?

• darkrock0808 D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kaça aldınız?

Diğer octaviaların fiyatları nasılsı acaba?

• Yukarıda arkadas 90 aldım yazdi ondan dedim iyi almis diye.90 a vermezler nasıl aldı diye

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Ben 1 hafta önce teslim aldım aracı.94000 liraya aldım.

Bayi, fırsat aracı olduğunu bu yüzden uygun fiyatlı olduğunu belirtti.

Forum için 1.6 TDI DSG STYLE Paket sordum.Ona da 160 bin lira fiyat verdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: baasskkaan

Beyler;

Anladığım kadarıyla honda civic dizel için uygun fiyat kollayanlar var..

10-12 kişi var gibi gözüküyor acaba toplu alımda dizel executive yi 135-140 arasına 50 bin 0 faizli alamazmıyız
    Gerçekten meraktan soruyorum. Zevkinizdir ona karışmam, istediğiniz aracı da alabilirsiniz tabiiki bana ne.

Forumdaki 6000 kmde dpf arızası konusunundan haberdar mısınız civic için?

Dediğim gibi eğer alırsanız da mutlu günlerde binmek nasip olsun.

• 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.