Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3361. sayfa)

5 sn
290.499
Cevap
4.650
Favori
47.258.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 33593360336133623363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Araç satışlarının durduğunu 1 ay içinde izleyeceğiz bu faiz ve dolar kuruyla şu yazdığım andan itibaren araç satışları yok sayılacak satışlara glecek
    Herşeyiyle 2018 e geri döndük resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rcpdrnc kullanıcısına yanıt
    İyi de benim saydığım araçlar arasında Egea yok. İsterseniz CHR'ye bakın veya Scala'ya. Neyse hocam siz inanmak istediğinize inanabilirsiniz. Fakat %80 ÖTV'ye yakın araçların hepsinde bulunma sıkıntısı mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 28 Eylül 2020; 17:47:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Yahu kardeşim azıcık mantık. Tabi ki her araçta kuyruk yok, mantıklı araçlarda var. CHR, Corolla, Scala, 308, Corsa ultimate, Leon vs. gibi araçlarda sıra var.
    Kesinlikle.özellikle %80 e giren araçlarda bırak sırayı showroomda müşteri yok.
    Hazırda araç bile var
    Bayilerin bizi tekrar yaladığı zamanlar çok yakın

• Golf Comfortline DGS’yi bayiden almanın bir yolu var midir? Ya da bir taktiği? Var mi bu konuda fikir verebilecek? Nakit alacağım aracı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    Valla bayilerin bizi yaladığı araçlar kimsenin istemeyeceği araçlar olacağı için önemi yok. Artık talep %50'de ne varsa ona olacak.

Üstteki yorumunuza sesli güldüm bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 28 Eylül 2020; 17:52:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Valla bayilerin bizi yaladığı araçlar kimsenin istemeyeceği araçlar olacağı için önemi yok. Artık talep %50'de ne varsa ona olacak.

Üstteki yorumunuza sesli güldüm bu arada.
    Hocam şuan için bence en iyi yeni c3 gibi duruyor.donanımı baya bir dolu.
    Clio filan almak yerine çok iyi tercih olur.
    Suvlara gelirse bu ay en boşlar + yerli suvlar bile %80 i aşar.

• mbkaynar M kullanıcısına yanıt
    Ben bugün tam 44 bayi aradım hocam. Hiçbirisinde yok maalesef. Toyota bayilerini aramak ne kadar sinir bozucuymuş.
  • scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    Ya bana pikap tarzı araç lazımdı, o yüzden Hilux aradım. C3 hiç bakmadığım bir araç açıkçası.
  • bugün hyundaiden aradılar 3 ay önce kona sormuştum sonra unuttum gitti, araç gelmiş bayide bekliyormuş benim sorduğum gün ile arasında 70 bin lira fark var, yok dedim, 300 bine tuscon varmış oda hazırmış onada yok dedik. şu son ötv dilimi furyasıda geçsin hepsi %80 olsun şöyle sağlam bi köklesinler görecem o kuyruktakileri ben. Herkeste halinden memnun adamlar beni eleştiriyorlar pahalı diyorum diye :D

alın abi 250 bin liraya clio binin ne diyim.
  • realistspary kullanıcısına yanıt
    ben senin yerinde olsam hücüm yelegimi giyerim. ceplerine 2 el bombasi 3 şarjör koyarim. tabanca kilifimi da takmayi unutmam. bi de böyle denerim sansimi:)

• realistspary kullanıcısına yanıt
    Elinde istediğiniz model olan bayi bulursanız paranız ile alabilirsiniz. Yani başka ne denebilir? Bayilerde Golf kalmamıştır ama siz arayın belki bulursunuz

Hocam sanırım arkadaşların geçenlerde dedikleri gibi %80 lik dilime giren araçlar artık çok rahat bulunabilecek
    Aynı olayı bende bugün izmir hyundai hunko bayisinde yaşadım.
    Şuan toyota da bir yığılma oldu.Bu ay ki zamdan sonra toyota da durulacak
    Reno ve fiat kalacak sadece.

• machine88 M kullanıcısına yanıt
    Deme hocam öyle valla biri ciddiye alıp gider.

Zaten kimsenin %80 olan araçlarda kuyruk olacak gibi bir iddiası yok. Tabi ki kuyruk olmayacak o araçlarda. Fakat şu anki kuyruklar gerçek.

• Yoldan birisi 50 tl istese vermeyiz ama bir golfe 300.000 tl veiriyoruz sonumuzu Allah hayretsin

• Bir ay önce Ötv zammı olunca %80’lik dilimdeki araçları alanlar vazgeçecek, satmak için uğraşacaklar, bayiler araba dolacak denildi, sonuç hiç de öyle olmadı hala araba yok. 20 puan ötv zammında vazgeçmeyen alıcı kur artışıyla mı vazgeçecek? Adam parasını hazırlamış 350bin arabası ötv zammıyla 400 olmuş vazgeçmemiş şimdi kur artışıyla 410 olunca mı vazgeçecek?

• arkadaslar dogustan arac almak istiyosaniz wolksvagen icin konusayim tek tek bayileri aramaniza gerek yok. musteri hizmetlerini arayin durumu anlatin onlar hangi bqyide arac var soyluyor. ama fiyqt icin bayiyi aramaniz lazim. musteri temsilcisi sadece stok gorebiliyor. bilginiz olsun

• Kasım başına kim öle kim kala, resmen dalga geçiyorlar.

• machine88 M kullanıcısına yanıt
    Cevap icin teşekkür ederim hocam. Herkes Cem Yılmaz olmuş memlekette espri yapmaya çalışıyor.

Arayıp gerekli bilgileri aldım bu arada. 15 Ekim gibi aramamı önerdiler. Tekrar teşekkürler.

• İzmir'de egea bekleyen var mı, veya alan kaç gunde aldı ?

• 
Sayfa: önceki 33593360336133623363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.