Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ReNeS55 , :ArHaus: , ssemiih , Transporter67 , ghost42 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 44 Misafir (6 Mobil) - 40 Masaüstü9 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
289.140
Cevap
4.624
Favori
47.043.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 28142815281628172818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yeni clio da kullanılan edc ıslak tip deniliyor eski edc değilmiş 1.3 tce clio almak istedim fakat edc korkuttu 1.0 cvt alacagim gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techaddict

Clio 5 1.0 tce motorda CVT şanzıman var. Clio 4, Kadjar ve Megane'da kullanılan 1.2 tce motorlarda Getrag üretimi kuru çift kavrama şanzıman mevcut. 1.3 tce ile birlikte yine Getrag firmasının ıslak çift kavrama 7 ileri şanzımanı var.

Çift kavrama şanzıman yakıt tüketimini artırmayan, çok hızlı vites geçişi sağlayan, cvt ya da eski tek kavrama robotizelere göre kompleks ve pahalı bir şanzıman türü. Islak kavramalı versiyonları kuru kavramaya göre daha maliyetli; ancak yüksek torka ve ısınmaya daha dayanıklı, daha güvenilir.

Golf, Leon ve A3'teki 1.2 tsi, 1.4 tsi, 1.5 tsi, 1.6 tdi motorlardaki DSG kuru kavrama bildiğim kadarıyla. Renaultu kötüleyen arkadaşın aksine, bu araçlardaki kuru kavrama DSG'ye göre 1.3 tce motor ile kullanılan 7 ileri EDC'nin çok daha güvenilir olduğunu düşünüyorum.
    aynen renoyu baya gömdüler.

manuel şanzımanlar hepsinde standart ama değil mi hocam? Bahsettiğimiz hep otomatik tarzı

• Arkadaşlar merhaba. Clio 1.0 Sce kullanan var mı? Bu motordan gaza ilk bakışta Şıkırtılı Şakır Şukur sesler geliyor normal mi?

Sanırım Dacia da kullanmış bu motoru daha önce. Aslında iyi olanı koyuyor Renault yani Dacia da tutarsa koyuyor ama bilemedim.

Daha önce tecrübesi olan varsa yazabilir mi? Bu Şıkırtılı sesler arıza işareti midir? teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=ylCmGe8b0uU&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AndroTurk A kullanıcısına yanıt
    Hocam ekstra opsiyon ekletebiliyordunuz aslinda. Hatta bir arkadas on cam isitma ve 20 jant icin 15.000 fiyat almisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Ben ikisiyle de test sürüşü yaptım. A3 bana o kalite hissini veremedi, adı istedigi kadar premium olsun. Golf hayalet ekranı, iç ferahlığı, malzeme kalitesi ile kullanır kullanmaz ikinci kez düşünmedim. En azindan düşüncenizi medenice ifade etmişsiniz benim fikrime de saygı göstererek. Bu forumda ender görülen birşey. Tesekkur ederim.

Alıntıları Göster
    Ben size katılıyorum.Zamanında a3 le highline golf arasında kalmıştım.Golf daha estetik kaliteli kullanışlı gelmişti ve tercihimi o yönde kullanmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mende4635

Arkadaşlar merhaba. Clio 1.0 Sce kullanan var mı? Bu motordan gaza ilk bakışta Şıkırtılı Şakır Şukur sesler geliyor normal mi?

Sanırım Dacia da kullanmış bu motoru daha önce. Aslında iyi olanı koyuyor Renault yani Dacia da tutarsa koyuyor ama bilemedim.

Daha önce tecrübesi olan varsa yazabilir mi? Bu Şıkırtılı sesler arıza işareti midir? teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=ylCmGe8b0uU&feature=youtu.be
    SCe dolayısıyla pek tercih edilmiyor hocam

• Opel hala fiyatları güncellemedi. Kaç para zam gelecek muamma?

• techaddict T kullanıcısına yanıt
    Yeni gelen benzinli talismanda 7 ileri ıslak edc mi var ?
    Dizelde 6 ileri edc vardı acaba onda değiştirdiler mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndroTurk

Vergisiz 45.000 TL opsiyon eklemişler. Araç sıkıntısı olmasa getirirler belki ama şuan böyle satıyorlar. Kendileri yapmışlar opsiyonları. Bana kalsa 360 kamera ve jant eklerdim bu araca, bazılarını çıkartırdım. Otomatik kararan aynalar, ses sistemi, elektrikli koltuk gibi şeyler bana lazım değil. Belki sunroof bile koymazdım. Tabi bu opsiyon işi kişiden kişiye değişir. Herkesin zevki başka.

Harman kardon cok iyi 360derece kamera baldir destegi spor jantlar kirmizi veya kehribar koltuk secenegi olmaliydi

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    Jetta dizel DSG den 5008 eat8 e geçiş yaptım. Vites geçişleri DSG yi aratmıyor. Ben çok memnunum

• ikskareyim kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, sizin içinde hayırlı olsun.
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Ben Jantları değiştireyim dedim olmuyor dediler. 360 kamerada olmuyormuş. Sanırım ellerinde kalan son araçlardan olduğu için. Biraz geç gittim bayiye ondan olacak sanırım.

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Ses sistemi çok önemli değil benim için, standart sistemde yeterli gelmiştir her zaman. Jantlar önemliydi. 350 kamerada olsa çok iyi olurdu. Kehribar koltuğa ve baldır desteğine hayır demem ama, kesin ekletirdim.

• Kablocu_16 K kullanıcısına yanıt
    Kodiaq gemi gibi araç, daha bayıra gelmez. Hem büyük hem hantal kalır. Crv de iyidir ama doğa severler için subaru başka. Yakıt ve ikinci el önemli değil derseniz subaru.

• ONUR-40 kullanıcısına yanıt
    Korkmayin hocam, yerinizde olsam cvt ye bulasmazdim.. Hani zaten gaza dokunmayan asiri sakin kullanan birisindir o zaman sorun degil 1.0 olmasi da cvt olmasi da, ama iki sollamaya cikan, arada gazlayan biriyseniz sirf korkudan edc yi birakmayin derim.. Eger islak tipse daha iyi daha dayanikli olur

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle.Ben de iki arac arasinda kalinca ic mekan olarak aklim Golf'de kalmisti.

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Talismanda bildiğim kadarıyla kuru kavrama edc hiç kullanılmadı. Benzinliler getrag 7dct300, dizeller getrag 6dct450 diye biliyorum. İki model de ıslak kavrama, tork dayanımları ve vites sayıları farklı. Megane 4 Hb şanzımanları da aynı. Yerli üretim Megane sedanların durumunu bilmiyorum.

• Nervo kullanıcısına yanıt
    Evet otomatik vitesten bahsediyoruz. Manuellerde herhangi bir sorun yaşanacağını sanmıyorum.

• road35 R kullanıcısına yanıt
    Sizin golfte 30 kuruş yakabiliyor mu bariayrıca touchun burda 233 bin liraya satılması, 233 bin liralık araba olduğunu gösterir mi..vs.vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 4 Ağustos 2020; 9:52:43 >
  • Başlığın adı..Sıfır araç alanlar, teklif alanlar.. ancak konu golf vw fanboylarıyla dolmuş yine

• 
Sayfa: önceki 28142815281628172818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.