Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14608. sayfa)

5 sn
302.585
Cevap
4.879
Favori
49.214.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1084 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş

Ona ikna etmek gerek ama fiyat farkini duyunca ucundan yumusadi gibi oldular, benim de mantığım acikcasi 6001 yazan bir arac almak uzerine bu ikilide. Ikinci el pazarini da acarsak baska alternatif var midir max 3m a? (Aslinda 2.700u filan gecmese daha iyi olabilir, o durumda validenin hemen x1 alalim kartini oynayip tum bu sureci bosa cikarma sansi mevcut  )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    4 yıldır Ds7 kullanıyorum çok memnunum. Eksikleri var ama bana göre :) zira bu donanımı sunan araçlar Premium markalarda çok yüksek fiyatlarda.

Dizel test ettim 225lik makineden sonra traktör sesi efekti ile (yalıtım çok iyi ama bir benzinli değil) ve bu araçta benim tercihim olmadı olmazda. Ama ikinci elde az yaksın sevdası ile fazla dizel var. Az yakar mı derseniz 1.6 benzinli ile benzer tüketim var insanlar psikolojik düzel çılgınlığı işe saldırdı o dönem..

İhtiyacınıza göre pefromans onlarla fazla fazla yeter zaten dizel orda sorun yok ama adblue olayı (potansiyel tank sorunu) ve bakım sıklığı maliyeti nedeniyle çok tavsiye etmem. 1.6 bakın ikinci el performans line yeterli olur. Donanım olarak elektronik destekler vs de farklar vardı eskiden ama sıfır da son durum nedir incelemedim. Opera en üst donanım oluyor ikinci el bakacaksaniz.
    Ama mesela dizel olanlarda active scan suspension yoktu (ki Ds7 alacaksınız olayı o zaten) Mercedes te magic body Control benzeri otomatik süspansiyon lari ayarlayan sistem YouTube da bakabilirsiniz.. Bu kısım şahsen konfor olarak ciddi fark yarattığını onayladığım bir kısım.
    Opera da da opsiyon donanım gece görüşü, focal ses sistemi, on kamera ve 20"jantlar..tabi focal olunca tan camlar da akustik oluyor ki ben yan camları akustik olarak aldım focal olmadan özel sipariş ile. 20 jant konfor dan odun veriyor 19 gayet ideal, focal Electra olsa güzel olur ama şart değil sizin durum için sanırım bu detay hiç önemli değil..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• mob33 kullanıcısına yanıt

Lbx aslinda kafada olan bir aracti da 2.5m b segmenyimsi bir arac icin cok fazla geliyor bana, bir de boyuttan memnun olmayabilirler. Su anki arac baya yaşlı bir nissan note ama yuksek ve ferah diye cok mutlular (mutlu olduklari tek yon), o yuzden hala piyasada olsa guzel bir mpv bulmak isterdim ama b serisi ve 2 active dışında secenek yok gibi, onlar da pek mantıklı gelmiyor. Arac sehir ici 50 yas ustu iki kisi aracı olacak ama 2011de ufak araba olmaz c mi passat mi farka deger mi passat harbiden guzel mi ikileminden bi tane qq bakalim diye girilen nissan bayiden aa bu ufak ve ferahmis ben de kullanirim diye annemin note aldirmasi ile son bulmustu yolculuk.

Formentor benden veto yiyebilir, benim gozumde hala cok süslü leon kendisi, ds4u cok arastirmadim ama yerine bence daha hos bir alternatif gibi duruyor.

• zylinderkopf kullanıcısına yanıt
    Hocam ben vw de çok nadir kampanya ya da liste fiyatından indirim gördüm. Genelde bindirim yapıyorlar :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • memocan2468 kullanıcısına yanıt

Ama sorunsuz bir araç i20

• Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    ultimate eat8 130 hp tek geçerim

• Yakın zamanda bayon elite fiyat alan oldu mu? 1200 liste fiyatı.

• metciii M kullanıcısına yanıt
    Güvenlik donanımı olması çok iyi ama Honda City 1030 TL fiyat ile rakipsiz . Corolla dan daha büyük iç hacmi , donanım çok daha dolu , LPG uyumlu .4 silindir motor .

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    1140 alan var diye okumuştum bir yerde

• Sevgili ST arkadaşlar 1.300-1.400 bandına C-SUV orta paket- 250B kredi kampanyası olmadığı sürece istediğiniz satışlara ulaşmanız imkansız. Sizde Müdürlerinize piyasa beklentilerini iletin lütfen

Al-sat tayfa geç olmadan elinizdeki araçları ucuz pahalı demeden çıkarmaya bakın, yoksa her yapılan kampanya başınıza daha çok iş çıkartacak

• acquiles kullanıcısına yanıt

Ses muhabbeti varsa dizel kafadan elenebilir gibi, az yaksin diye bir dertleri cok yok. Hibrit sevdasi da elektrikliye ailecek guven eksikligi ve baya bir sene once prius 3 test surusundeki sessizlikten cok etkilenmeleriydi, 1.6 225 daha mantikli bir secim gibi duruyor. Bir de o suspansiyon olayi yoksa sadece malzemesi iyi hir arabaya donmus oluyor, beni ilk ds7e ceken unsur buydu. Su an ruzgar sesi ve suspansiyonlardan sikayetciler sanırım mevcut aracta.

Donanimdan ziyade performancein (gordugum kadariyla) elenmesine neden olabilecek asil unsur ic mekanin galiba full siyah gelmesi olabilir (icine bindikten sonra değişebilir tabi bu risk faktoru). Gerisi goz ardi edilebilir gibi duruyor on kamera dahil (az once kendilerine sogutmali koltuk filan onemli mi dedim niye var oyle seyler dediler, adamlara aslinda w124 ceksek yeterli olacak da iste ). Akustik cam yalitim icin olan bir sey miydi? Oyleyse baya krituk bir nokta olabilir

Renk seçenekleri mevcut. Full siyah ben çok basık buluyorum. Benim aracın içi komple taba.
    Tavan siyah sadece. Bu kombinasyonu bulursanız tavsiye ederim.
    E tense lerde beyaz iç döşeme de var.

Uzun dönem şehir içi tüketimim 8.2 lt.. Bu arac için su yakıyor diyebileceğim bir seviyede.
    3008 1.6 dizel aracım (mevcut kasa) 6.2 lt tüketim vardı.. Aradaki 2 lt, biri 130 diğeri 225 hp ve büyüklük farkı olan araç için hiç bir şey.. Gürültü olmaması da bence büyük konfor. Sese takıntılıyım çünkü :
    On cam. Standart akustik.
    Yan 4 cam akustik olunca yol sesi çok ciddi kesiliyor.. Şiddetle tavsiye mümkünse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 13 Mayıs 2024; 19:22:29 >
  • Yakın zamanda fabia monte carlo fiyat alan var mı acaba?

• i20 fiyat alan var mı fiyatına göre nasıl

• acquiles kullanıcısına yanıt

Tamamdir hocam cok tesekkurler, ben biraz sari site gezeyim o zaman, teklifleri pedere sunayim 

Rica ederim kolay gelsin

• efsun_d E kullanıcısına yanıt
    Bende rifteri çok beğeniyorum ama 1.4 milyon da hafif ticari için biraz fazla sanki

• emreq E kullanıcısına yanıt
    Kaynak çok sağlam (!) ben ikna oldum

• memocan2468 kullanıcısına yanıt

1090 seat'e vereceğine geleceği belirsiz yeni modeli çıkacak mı marka ortadan kalkacak mı, böyle duyumlarım var çok cahilce olabilir kusura bakmayın. beyaz renk 1176 kırmızı 1202 fabia premium 115 beygir. full + full araba. 250 bin faizsiz kredi veriyor 12 ay. ben bugün kırmızı için anlaştım haftaya pazartesi nasipse alcam. polo alıyordum az daha bomboş 1074 liraya ascot gri, app connect bile yok. arka frenler kampana, 4 hoparlör, anahtarsız çalıştırma yok, jantlar 15, arka camlar karartmalı değil, yakıt tüketimi çok, vs vs. fabia premium'da maşallah her şey var. tek korktuğum hoparlör kalitesi düşükse ve yolda rüzgar sesi varsa. inşallah böyle sorunlarla karşılaşmam.

• ganeja kullanıcısına yanıt
    Başka modellere bakmadan o zaman corsa alacağım

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.