Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14295. sayfa)

5 sn
302.692
Cevap
4.885
Favori
49.239.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1083 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş

Jokerleri saymamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ChecknMate C kullanıcısına yanıt

Üstad yeni kasa %8-10 farkla gelir deniyordu forumda. Fakat doğuş oto Nisan zammı yapmadı, Nisan zammı +%10 civarında gelip 2.300 leri geçmez mi diyorsunuz?

• Bmw tüm modellere %3 zam gerçekleştirdi. Dolar bazında da fiyatlar arttı.

Fiyatlar düşüyordu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • caner_gs C kullanıcısına yanıt
    Slm. 2023 sıfır 1500 e alan birisi vardı izmirden. 2024 ler 1600 üzerinde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yuxexesahmet kullanıcısına yanıt

hocam bence tam tersi online satış olursa bayiler arası fark kalmaz , iskontolu satan bayiler normal fiyata geçer.Ben araç alırken farklı şehirden aldım , bayiye buraya göndermesini -ücreti varsa ödeyeceğimi söyledim ama yapmadılar.Bu fiyata size araç verdiğimiz için oraya gönderirsek diğer bayiyle sorun yaşarız dediler, 2 bayide aynı şeyi söyledi .Yaklaşık %7-8 indirimli aldım.

• commandx C kullanıcısına yanıt

VW araçların bir çoğu ötv muafiyetli satılamıyor. Nisan ayın da ilk 10 içine dahi giremeyebilir.

• alemci83 A kullanıcısına yanıt

Vw gibi firmanın bu kadar aşağılarda olması çok şaşırtıcı . Doğuş grubun her türlü her araçı istediğim şartlarda satarım düşüncesinden kaynaklanıyor

• grgl92 G kullanıcısına yanıt

Çok mu şaşırtıcı?? Adamlar 2 milyona b suv satıyor. Bırakta aşağılarda olsunlar.

• Bakolat B kullanıcısına yanıt

hocam araç sınıfında fark yaratan bir araç , ama artık demode çağın gerisinde asla geliştirilmeyen bir araç . her markanın şikayetvar'da benzer şikayetlerini görebilrsiniz . x marka y marka farketmiyor .

passat sınıfında öncü araçlardan passat alan kişi araca para veriyor o yüzden artık dolu araç istiyor, polo alan vw amblemine para veriyor o yüzden markanın ucuz aracını tercih ediyor. golf alma imkanı olan çok az kişi polo alır , polo vw olsun-bu sınıfın kaliteli aracı olsun diyenlerin aldığı araç

• YUVARLAĞIMTIRAK Y kullanıcısına yanıt
    Haklısınız bende size paralel söyledim. Bende de vw var eski model full paket her şey var. Yıl 2024 hala benim araçta olup 0ında olmayan özellikler var.
    Her ülkede durum farklı oluyor. Mesela hala anlamıyorum nasıl corolla hibrit normal corollalardan daha az satıyor. Chr indirime girdiğinde neden kapış kapış gitmedi. Neden hala eski dandirik atmosferik araçlara biniyorlar. Akıl ermiyor işte her ülkede farklı

• Bakolat B kullanıcısına yanıt
    Arada 200 bin fark var+ vergiside neredeyse yarı yarıya. o nedenle hbrit coralla daha az satıyor. O 200 tl lik fark kaç senede kapanıp seni + ya geçirecek ki insanlar bunun hesabını yapıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    Satarken de 200 fark olmalı aslında. MTV önemli değil

• YENİ CORSA EDITION 1.2 75HP MT5_V2 Multimedya GRAFİK GRİ - 10 DÜZ VİTES 890 BİN TL (BU HAFTA GELMESİNİ BEKLİYORUZ BAYİYE)

YENİ CORSA GS 1.2 100HP AT8 Cam Tavan GRAFİK GRİ 1,200 BİN TL (hemen teslim)

YENİ CORSA ULTIMATE 1.2 130HP AT8_V2 BEYAZ (+LED Matrix + A.Giriş + Kbl.suz Şarj) 1,300 bin tl (hemen teslim)

bu kampanyalı fiyat üzerinden kredi olarak

vergi levhası olan müşterilere %100 leasing ile kredi imkanı

kredi kartına 100 bin tl örnek ödeme tablosu bazı kartlara 12 taksit vermiyor bankalar bilginiz olsun.

2 Taksit53185 TL x 2

TOPLAM: 106370 TL

3 Taksit36213.33 TL x 3

TOPLAM: 108640 TL

6 Taksit19301.67 TL x 6

TOPLAM: 115810 TL

9 Taksit13760 TL x 9

TOPLAM: 123840 TL

12 Taksit11080 TL x 12

TOPLAM: 132960 TL

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opel Arden Otomotiv -- 3 Nisan 2024; 12:9:50 >

• ahmett_cann kullanıcısına yanıt

Merhaba, evin 2. aracı opel corsa gs.

araç güzel hoş donanımlı, motoru şanzımanı güzel ama kesinlikle 1.3 milyon etmez.

bence bayilerle görüşün özellikle istanbul asal ile sanıyorum ki daha uyguna ve 150 bin sıfır faizli bulabilirsiniz.

• Skaninei kullanıcısına yanıt

ben de geçen sene corsa sattım sıfır aldığım araç lokal boyalı çıktı. psa grubundan alırken expertiz şart. corsadan sonra aldığım sıfır 2 aracı da expere götürdüm alır almaz

• zezezade Z kullanıcısına yanıt

Togg

Ioniq 5 yada Ioniq 6

Mg

Sıralamam bu şekilde olurdu, megane hem batarya küçük hem ısı pompası yok, 2.araç yada şehir içi düşünülebilir

• okusamaratam kullanıcısına yanıt
    Hatta aldıktan sonra değil bayinin vereceği aracı yerinde görüp boyasına baktırdıktan sonra evrak ve ödeme işlemleri yapılmalı. Vekalet verip aracı aldıktan sonra dedikleri tek şey “pardon” olur.

• Birazcık harareti düşürüp tartışmaları polemikleştirmekten kaçınabilirsiniz. Polemikleşirken konuyu sadece sizin okumadığınızı ve diğer kullanıcıların da başlıktan istifade etmeye çalıştığını unutmamalısınız. Bir de muhabbetinizde başlığın odağından fazla sapmamaya gayret edebilirsiniz, ki konu gene bir sebeple dağılmasın. Teşekkürler.

• Nat Alianovna kullanıcısına yanıt

ben passat'ımı bu konudaki eski kur indirimi haberi sayesinde çok güzel bir fiyata aldım. ama diğer yandan polemik için açılan diğer konular tutmadı. bu konuda bu kadar polemik falan olmasa konu çok gerilere düşecek, böyle canlı olmayacak. polemik konuya zarar veriyor ve fiyatların bulunmasını zorlaştırıyor ama diğer yandan konuyu da canlı tutuyor. çok uzamadıkça zararlı değil bence yani. fiyatlar haberlerini arada kaybettirecek kadar çok olmasa iyi.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt

Zaten özellikle tartışmanın fazla uzayıp polemikleşmesine ve seri şikayetlerin gelmesine karşı uyarıyorum. Yoksa haklısınız evet konuyu tartışmalar canlı tutuyor ve sıfır araç fiyatı birçok değişkene bağlı. Muhabbet ve tartışma olabilir; hiçbir sakınca yok. Yalnızca abartmayın. Mesela örnek olarak kurdan ve bu sayede nasıl uygun fiyata araç aldığınızda söz ettiniz. Kuru sıfır araç fiyatlarıyla ilişkilendirmeli. Hani - az önce sildiğim şikayet almış mesajlar gibi - kurdan işsizliğe veya emlağa bağlamamalı. Başlığın odağından sapmayalım derken demek istediğim bu sadece.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.