Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (10470. sayfa)

5 sn
288.840
Cevap
4.623
Favori
47.003.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş

Geri gidip tek tek bununla neden uğraşayım?

100 sayfa geri gidip bugüne kadar tek tek okuyabilirsin.

Ayrıca bunların zaten hiç birine gerek yok , 5 sene öncesine gidin ve araç fiyatlarının düştüğü üst üste 2 ay gördünüz mü? Belki suni olarak matrah değişmiştir fiyatı yüzde 7-8 aşağıya inmiştir. Sonraki ay yine aynı fiyata gelip devam etmedi mi?

Başka ülkede mi yaşıyorsunuz acaba ? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetc67 A kullanıcısına yanıt

Demek ki neymiş, oturduğun yerden dünya aslında düz demek ne kadar kolaymış. İş ispatlamaya gelince eee kem, ıııı kümmmmüş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hollandsedrop -- 2 Nisan 2023; 13:46:53 >
  • hollandsedrop kullanıcısına yanıt

Güzel hocam, şu an 3-5 şerefli bayi galericileri eleyip biniciye araç satmaya çalışıyor. 2. El piyasası sıfırdan 300-400 bin yüksek olduğu için biz miyiz ülkenin aptalı diyerek üzerine para koyup satıyorlar. Yapmasalar iyi ama alıp üzerine 300 bin koyup satıldığı için kimse laf edemiyor.

Online’da neden karaborsanın kralı olur peki? Birkaç gün önce de konuştuk. Yazılım diye bir şey var dünyada bilmiyorum haberiniz var mı ama, bu yazılımlarla hiçbir insanın yetişip alamayacağı hızda, online sisteme düşen araçları kapatabiliyorsunuz. Bunu kim yapar? 3-5 yılda bir araç alan yurdum insanı mı yoksa araç başına 300 bin kar yapan al satçı ve galerici mi? Aman gözlerinize dikkat edin, işin gerçeği bu. İster kabul edin ister etmeyin. Tamamen online satılan Mercedeslerin kaçını binici aldı? Uyanın rüyanızdan.

• ahmetc67 A kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar düşecek değilde, vergilerin düşmesi gerektiğini kast ettim ben bu fikre en yakın fikir olarak. Egeaların yüzde 80 dilimde olamayacağını olmaması gerektiğini vurguladım. 24 kasımda bu dediğim gerçekleşti ve sesimi kıstım. Dövizin durmadan arttığı yerde araç fiyatları niye düşsün azizim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt

Kimsenin 300-400 fazla verip aldığı yok cin olmadan adam çarpacağız sanıyorlar fantazi yapıyorlar!

Stellantis'in premium markası Alfa Romeo'dan Tonale veya Jeep ten Compass S Limited C Suv alıyorsun o arkadaşların yazdığı fiyatlara hemde sıra beklemeden motor+donanım+opsiyon ve rengini seçerek o fiyatlaraSIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• badurukan B kullanıcısına yanıt

döviz artınca araba fiyatları yerinde mi sayacak?

• Cesc_ kullanıcısına yanıt

Offline demek daha mantıklı!

Bir backend developer a yazılımı anlatmak, hele ki bunu galericilerin kullananacağını savunmayı da gördü ya bu gözler tartışma bitmiştir. Dağılalım SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• hani araba yoktu sarı sitede 408 ler satışa çıkmış SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 tabi kazık fiyatlarla.

• VW grubunda boşuna bayilere gidip yorulmayın; otomatik Polo, Golf, A3 için şimdi de sonbahar diyolar ama tahminim bu sene artık böyle biter.

• leftercan1907 L kullanıcısına yanıt

şuan görünen birşey yok

• Sıfır manuel arona alınır mı 95 beygir style plus paketli 765.000 TL

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hollandsedrop kullanıcısına yanıt

Çözüm satış kanalı değil, rantı kırmakta. Yazılımcı adamın bunu düşünememesi çok ilginç. Hele ünlemler koyunca gerçeklikten kopuk fikirler doğruluk kazanmıyor maalesef.

Markaların araçların en az %50’sini engelli raporu ile alınan araçlar gibi 5 yıl satılmama rehniyle ÖTV’siz ya da düşük ÖTV ile satması sorunu çözer. Binici aracını ucuza alır, 2-3 yılda bir araç değiştirmeyeceğinden cari açık da uçup gitmez. Hatta suistimal edilen engelli raporu olayı da çözülür. Alıp satacak tam ÖTV ile 2 katı fiyata alır. Bu şekilde rant elde edemeyeceği için sıfır araçlar artık sadece yarı fiyatına biniciye satılmaya başlar. Sonra satış kanalı ister online olsun, ister offline, ister sadece line.

• cihanair kullanıcısına yanıt

vay vay kaldırmışlar hemen ilanları korkudan galiba SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 şimdi baktım yoklar.ekran görüntüsü almak lazımmış.

• cihanair kullanıcısına yanıt

5 tane ilan var aralarındaki fiyat farkı efsane SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcpdrnc -- 2 Nisan 2023; 14:32:44 >
  • rcpdrnc kullanıcısına yanıt

Ucuzlar allure, diğerleri gt

• Sinirli ve Süratli kullanıcısına yanıt

Matrah güncellemesi olursa aylık bazda %4-5 gerileme olabilir haklısın. Ama bir sonraki ay kaybını silip tekrar artıyor hocam.

• masterap M kullanıcısına yanıt

dün vardı bugün yok ilanlarSIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 az önce baktım.

• leftercan1907 L kullanıcısına yanıt

Bende duruyor hala ilanlar, yanlış yere bakıyorsun bence

• djinn_inc D kullanıcısına yanıt
    Şahsen manuel tercih etmem manuel polo kullanıyorum istediğim araçlardan birini bulabilirsem direkt değiştireceğim istanbulda manuel kullanmak işkence ikinci elde bile daha geç gidiyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.