Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ SOHBET, KIYASLAMA KONUSU (ÖTV İNDİRİMİ, EKONOMİK GÖSTERGELER, DONANIM VB.) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.701
Cevap
88
Favori
117.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dacia Duster Benzinli de (Otomatik vites) ülkemizde Yok.. Türkiye de olanlar manuel vites..
    Araştırdım fakat hiç bir yerde bulamadım Dacia Duster de (Benzinli de) otomatik vites seçeneği Avrupa'da yâda başka bir yerde var mı? Üretilmiş mi? Şayet varsa Türkiye'ye gelecek mi? Ne zaman gelir? ( Motor, beygir, tork, kaç vites vb) Bu konuda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler..
    Saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yayamaschocuk

Arkadaşlar merhaba..
    Dacia Duster Benzinli de (Otomatik vites) ülkemizde Yok.. Türkiye de olanlar manuel vites..
    Araştırdım fakat hiç bir yerde bulamadım Dacia Duster de (Benzinli de) otomatik vites seçeneği Avrupa'da yâda başka bir yerde var mı? Üretilmiş mi? Şayet varsa Türkiye'ye gelecek mi? Ne zaman gelir? ( Motor, beygir, tork, kaç vites vb) Bu konuda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler..
    Saygılarımla
    2019 model yilinda, dizelde de otomatik secenegi yok.

Ama ilerleyen zamanda muhtemelen 1.3 TCE EDC secenegi uretilir ve ulkemizde de satisa sunulur.

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Saçma olmuş dizel otomatik olmayışı. Ayrıca prestige plus donanım eklenmiş, sanırım bütün opsiyonların standarta dahil olduğu bi paket.

105 binlik 2019 model prestige paket 1.3 turbo versiyon en avantajlı ve mantıklı seçim bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

2019 model yilinda, dizelde de otomatik secenegi yok.

Ama ilerleyen zamanda muhtemelen 1.3 TCE EDC secenegi uretilir ve ulkemizde de satisa sunulur.

Alıntıları Göster
    Ne kadar saçma bir tutum anlam veremiyorum..!
    Tek ve en önemli olmazsa olmazı Benzinli Otomatik vites olan bir müşteri için Dacia Duster da alınabilecek her hangi bir araç yok! Resmen şaka gibi....
    Kendi adıma konuşuyorum, 2019 Dacia Duster da benzinli ve otomatik vites seçeneği olsun direk alıp geçeceğim ama yok işte...Hal böyle olunca da mecburen Toyota Corolla sedan benzinli ve Chr araştırıyorum..

• Ayrıntılı araştırma yapmadım ama sanırım Seat Leon 1.0 benzinli otomatik vites ile Toyota Corolla sedan benzinli dream otomatik vites fiyatları üç aşağı beş yukarı hemen hemen aynı gibi...
    Evet belki birisi hatchback diğeri sedan biraz alakasız olacak ama müşteri olarak sadece ve sadece bu iki araç arasında kalmış olsanız, servis, bakım, yürütme maliyeti, konfor, dayanıklılık, kalite, yakıt, performans vb...hangisini tercih edersiniz? (Tamamen şehir içi ve yılda maksimum 10 bin km kullanım şartları ile düşünün lütfen)
    Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: yayamaschocuk

Ayrıntılı araştırma yapmadım ama sanırım Seat Leon 1.0 benzinli otomatik vites ile Toyota Corolla sedan benzinli dream otomatik vites fiyatları üç aşağı beş yukarı hemen hemen aynı gibi...
    Evet belki birisi hatchback diğeri sedan biraz alakasız olacak ama müşteri olarak sadece ve sadece bu iki araç arasında kalmış olsanız, servis, bakım, yürütme maliyeti, konfor, dayanıklılık, kalite, yakıt, performans vb...hangisini tercih edersiniz? (Tamamen şehir içi ve yılda maksimum 10 bin km kullanım şartları ile düşünün lütfen)
    Saygılarımla
    Corollanin piyasa degeri daha iyi, ama surus zevki olarak turbo motor daha iyi hissettirebilir.
    2. El kayginiz yoksa Leon alinabilir.

• yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Tabii ki corolla alınır.

Seat leon yeni kasası geliyor, corolla yeni kasa.
    Corolla bağımsız süspansiyon, leona göre sürüş, yol tutuş, konfor gibi konularda üstün.
    Corolla cvt, leon dsg şanzıman. Dsg'nin problemleriyle uğraşmaktansa kaymak gibi cvt şanzıman. Yeni corolladaki cvt de geliştirilmiş, iyi bir cvt. Performans, tüketim değerleri çok iyi.
    Corolla atmosferik. Hem lpg uyumlu hem de sağlam ünite.
    Corolla iç hacim, bagaj daha geniş.

Leonun vergi dışında bir artısı yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Tabii ki corolla alınır.

Seat leon yeni kasası geliyor, corolla yeni kasa.
    Corolla bağımsız süspansiyon, leona göre sürüş, yol tutuş, konfor gibi konularda üstün.
    Corolla cvt, leon dsg şanzıman. Dsg'nin problemleriyle uğraşmaktansa kaymak gibi cvt şanzıman. Yeni corolladaki cvt de geliştirilmiş, iyi bir cvt. Performans, tüketim değerleri çok iyi.
    Corolla atmosferik. Hem lpg uyumlu hem de sağlam ünite.
    Corolla iç hacim, bagaj daha geniş.

Leonun vergi dışında bir artısı yok gibi.
    Aynen katılıyorum,
    4-5 bin liraya kaliteli bir Lpg ile enaz 10 yıl konforlu bir sürüş yaşarsınız. (Prins vsi2 , landirenzo Evo, Prins silverline)
    .

Fakat
    Hb araç ihtiyacınız varsa 7000 lira farkla Dizeli belki önerilebilir. Ama yeni Leon4 gelince üzülme ihtimalinizi de unutmayın.

LEON 1.6 TDI SCR 115 HP DSG S&S Style. 132 500 ₺
    LEON 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Ecomotive Style 125 500 ₺

SIFIR ARAÇ SOHBET, KIYASLAMA KONUSU (ÖTV İNDİRİMİ, EKONOMİK GÖSTERGELER, DONANIM VB.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 25 Mart 2019; 19:28:19 >

• Sıfır araç ne zaman alınır veya 2. el? Şu an fiyatlar çok saçma.

Bir de B sınıfı Hatchback tavsiyeniz ne olur?

60-70 bin civarı temiz düzgün paketli bi şey bulamadım. En düşük 2017 ve otomatik vites.
  • Yarın burası karışacak şimdiden önlerden yer alalım ÖTV indirimi olmaz ise ki olacağı yok gibi bakalım fiyatlar kaç olacak?
  • Diğer konuda ötv indirimi ile ilgili yazmak da yasak mı? Konu başlığı ötv indirimi diye açılmış ama

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    hocam zamanında anket filan yapıldı, insanlar sadece 0 km fiyatları görmek istiyor, hadi bir parça kıyas ve donanım vb kabul edilebilir ama onun dışında yok dolar yok ötv indirimi filan insanların ekseriyetini rahatsız ediyor. Çoğunluğa saygı duymamız gerekiyor.
  • İmar barışının son günü diye haberler var ama ötv indiriminin son günü diye yok. İlginç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

hocam zamanında anket filan yapıldı, insanlar sadece 0 km fiyatları görmek istiyor, hadi bir parça kıyas ve donanım vb kabul edilebilir ama onun dışında yok dolar yok ötv indirimi filan insanların ekseriyetini rahatsız ediyor. Çoğunluğa saygı duymamız gerekiyor.
    Şikayet edenler haklılar, ben de zamanında o konu sayesinde eski kur kampanyasından haberdar olup araba aldım, ben alırken konu dışı mesajlar bu kadar çok olsaydı kaçırabilirdim ama bu konu da resmen ölü.

• Uzatılmayacak gibi
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    hocam o konuda mesajları sileceğim sürekli, çok şikayet geliyor ve muhakkak öğrenmemiz gerekiyor insanlara saygılı olmayı.
  • Imar barisi uzadi ama otv indiriminden ses yok

• İmar barışı yıl sonuna kadar uzatıldı. Ötv den bir haber yok.
    Bu işler son güne, son dakikaya kalmamalı. Uzayacaksa ya da uzamayacaksa en az 3 gün önceden belli olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

hocam o konuda mesajları sileceğim sürekli, çok şikayet geliyor ve muhakkak öğrenmemiz gerekiyor insanlara saygılı olmayı.
    Hocam, oradaki sıkıntı başlık. Diğer başlıktaki ötv ile ilgili kısmı çıkartın buraya ekleyin, orada sadece sıfır araç fiyat durumu kalsın. Buradaki “tartışma” ibaresi de bence yanlış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 1 Temmuz 2019; 9:39:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.