Şimdi Ara

Sıfır arac almak icin en uygun dönem?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar nasip olursa sifir arac almak istiyorum ama kafam karisik biraz max 90bin liraya suv tarzi dizel olirsa iyi olur fakat az cok uzmeyecek benzinlide olabilir bu tarz bi arac onerileriniz varsa yazarsaniz sevinirim.bu arada arac almak icin aralik ocagi beklemeliyim yoksa bu aylarda dahami avantajli olur.tecrubesi olan arkadaslar fikir beyan ederse cok memnun kalirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiyede yok malesef öyle bir dönem

• Haklisiniz hocam da yinede bir umit malum 20 senede bir sifir aliyoruz ince eleyip sık dokuyoruz

• Aralık derler. Ancak aralık ayındaki fiyatlar normal değildir. Kısacası öyle bir dönem yok.

• ferhat_sm F kullanıcısına yanıt
    Bahsettiginiz fiyatta Dizel-Otomatik ve 4x4 Mazda Cx-3 guzel bir alternatif. Ancak dedigim kombinasyonda alinirsa iyi bir alternatif olabilir, diger kombinasyonlarin fayda/maliyet orani pek iyi degil.

Yada daha buyuk ancak 4x4 olmayan yada otomatik olmayan bir alternatif ariyorsaniz, burada da en iyi fayda/maliyet oraninin Renault Kadjar`da oldugunu dusunuyorum. Liste fiyatindan guzel indirimler de alinabiliyor.

SUV olmayadabilir derseniz hemen koşun Manuel-Dizel bir Seat Leon alin, zira ben oyle yaptim.

Segment, marka, vites secimleriniz kesin degil, yani degisebilir, yani fiyatin iyi olma durumuna gore Renault Clio bile alabilirim derseniz, o zaman Aralik ayini beklemek sizin icin avantajli olacaktir. Kim, hangi araci için yillik satiş hedefine ulaşamadiysa, o ayda ciddi indirimler yapiyor, gider onu alirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udeskota -- 22 Haziran 2016; 1:27:25 >

• Leon un kucuk olacagini dusunuyorum kadjar icinde teste gittim fakat test araci yoktu maalesef qasqaiyi denedim begendimde fakat bi arkadasim 2014 madel qasqaiden tikirtilar geldigini 1 senede plastik aksamdan ses geldigini soyleyince hem sasirdim hemde hayal kirikligina ugradim acikcasi.mazdayida inceliyicem insallah tesekkur ederim ilginize

• Sizde Qashqai sahipleri arasına katılabilirsiniz.
    Bahsettiğiniz dönem Aralık veya Mart ayı zamanlarıdır.

• En uygun dönem, alabileceğiniz en yakın gündür çünkü Türkiye'de hiçbir zaman araba fiyatları düşmez. Yılsonu kampanyası denilen şey ise yıl içinde yaptıkları toplam zammın bir kısmının geri alınmasıdır
  • Sizde qasqai vqr sanirim memnunmusunuz aractan ve hangi donanim tavsiyeniz(ben skypack paketini begeniyorm )

• _MaxPayne_ kullanıcısına yanıt
    Galiba haklisiniz en iyisi bir an once araca karar vermek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.