Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1439. sayfa)

5 sn
288.947
Cevap
4.621
Favori
47.019.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 14371438143914401441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Polo dizel otomatik highline 134 bin TL. Comfortline ise 128 bin TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freshwind F kullanıcısına yanıt
    Tiguan - Qashqai - Kadjar - Ateca - Karoq - Sportage - 3008 ve Tucson gibi bir çok aracı (Ankara ve İzmir) de test ettim.

(Forumdan Dukkha nickli arkadaşımız ile birlikte) hatta 3008 i ve Tucson u birden fazla test ettim.

Tucson sürüşüyle, konforu ve yol tutuşuyla aralarında en iyi SUV lerden biri diyebilirim. (4 teker tam bağımsız süspansiyon)

Aslında eski bir Subaru kullanıcısı olarak niyetim yine Forester yada XV satın almaktı ancak fiyat kalite performans anlamında Tucson ağır bastı.

Ankara'dan İzmir'e taşınınca 4x4 ihtiyacımız ortadan kalktı ve yürümeyen XV almak yerine oldukça iyi yürüyen bir Tucson almak daha mantıklı geldi.

Araclarimda onceligim guvenliktir. Ardindan minimum sorun ve konfor gelir.

Aile içinde kullandığımız Mercedes-Benz araçlarımız (87 model 300E ve 2015 model C180) yanında Tucson 1.6 Turbo Benzinli DCT kullanıyoruz ve çok memnunuz.

''Malesef'' fiyatlar 3 yılda ikiye katladı bunu herkes gördü ama bu piyasada bu fiyata değer mi ? kesinlikle değer..

Ancak mümkünse dizel yerine benzinli turbo 1.6 T-GDI tavsiye ederim. (Performans anlamında çok çok farklı)

Mesela diğer aracım 2015 model C180 Exclusive sıfırı 430bin lira değer mi ? Yeni kasa 3 serisi hele.. 400bin lira..?

Bence hiçbiri bu fiyatlara tabiki değmez ama malesef şuan piyasada durum böyle.

Bu ülkede hiçbir zaman otomobil fiyatları ucuzlamadı ucuzlamayacak, belki iner diye beklemenin anlamı yok.

Türkiye'de yaşıyorsanız sürekli zam gelir sizde almadığınıza pişman olursunuz olay biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 8 Ekim 2019; 15:3:7 >

• Forumda cete(anyhill, the anonymous, emir.ksk, lojistisyen, ir10, erka1907 vs

Forumda insanlara küfredip aşağılayan ve uzaklaştırma almayan bir grup var. Bunun yanında tanıdık yönetcileriyle birlikte insanlara kafalarına göre sınırsız uzaklaştırma veriyorlar. Konuları ve mesajları siliyorlar. BURAYA DİKKAT: Forumdaki anket oranlarına bile istedikleri gibi müdahale edebiliyorlar, anketlerede güvenmeyin derim. Bunların çoğu sürekli farklı hesaplarla EGEA reklamı yapıyorlar, egea 2.5 litre tuketıyor vb diye konular açıp insanları dolandırmaya çalışıyorlar. Benim tespit ettiğim kadarıyla lojistisyen, thecaliph, the anonymous, anyhill(DH yönetici), Kocaballi (DH Yönetici), ir10, Jeremy klakson, caprice classic, porsche911gt2, cnyttt, Fiat S.P.A. , Erka1907, Doblocu, yargicc, Du Hast, Emir.ksk, M. Erten, duggac, superchargeregea isimli uyeler ve dahasıda var. Ip adresınızı bıle bilip üç beş kişi paylaşıyorlar tehdit ediyorlar bu nedenle forum kuruculurıyla bağlantıları varmı bilemiyorum. Bu nedenle önlem amaçlı Googlea VPN eklentisi indirip yenı bir hesapla Otomobıl genel forumuna girmenızı öneriyorum zira cete elemanları bunları farkedenleri sınırsız uzaklaştırıyorlar forumdan. Şu anda forumdan uzaklaştırılan 100lerce kaliteli teknik bilgi sahibi insanlar var. Egea araçlarda fabrika çıkışı hatalı üretim oldukları youtubeda videolar var onları burda paylaşınca hemen konuyu kapatıyorlar. Ayrıca lojistisyen, duggac, superchargedegea ve birkaç üyenin daha Fiat bayisi çalışanı olduğunu tespit etmiş bulunmaktayım. Burada algı operasyonu yapılıyor insanlar dolandırılmaya çalışılıyor gerçekler ört pas ediliyor dikkatli olun kişilerin mesaj sayısı fazla diye bu tarz kişilere aldanmayın. Egea forumlarına bakarsanız şahısların mesajları zaten belli, dediğim konuları açarsanız hemen kapatılacak buda belli . anyhill adlı yönetici bunları kapatan kişi bunun harici Kocaballi isimli yöneticide olaya dahil oldu konuları kapatmaya bahane bulamayınca konu dışına taşıyıp görülmesini engelliyorlar ve yeni konu açılınca daha önce açılmış diye konuları kapatıyorlar, süresiz uzaklaştırma verdikleri niclerin ip sini listeye alıp aynı ipden yeni hesap açılınca troll üye fake üye diye hitap ediyorlar. Asıl Troll Anyhill ve Kocaballi adlı yöneticiler çünkü işlerine gelmeyen konuları görevlerini kötüye kullanıp forumu trolleyen insanları enayi yerine koyan kendileri. Bunun dışında size gelip küfreden ve tahrik eden olursa cevap vermeyın onun mesajı siliiyor size ise uzaklaştırma veriliyor anyhill tarafından. Çeteye dikkat savaşa devam. Hepinizi gözlerinizden öpüyorum
    EK: Yeni elantra maliyetinden daha ucuza 100 bin TL kampanyalı satılıyor bu konuyuda hemen kapatıyorlar kimse görmesin diye :D
    Egea arıza yakıt tuketım yağ yakma konusu açılırsa onuda hemen kapatıyorlar. Ula youtube ege arızası videosu dolmus bari onu ört pas etmeye çalışmayın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: sdkjnfsnjfsd

Yeni kasa Elantra maliyetinden ucuza satışta (Ekim kampanyası 100 Bin TL)
    ABD pazarı için hazırlanan araç Türkiyede maliyetinden daha ucuza satılıyor şu an hurda teşviğiyle 100.000 TL. Kampanya ne zamana kadar sürer bilemiyorum resmen çılgınlık.
    Not: Forum yöneticisi Fiat çalışanı olduğundan duyulmasını istemiyor ve konuyu sürekli kapatıyor bu nedenle kampanyadan çevrenizi haberdar edin. Elantra dünyanın en güvenli ve en kaliteli araçlarından biri ve bu fiyata bedava. Tabiki bu birilerini kızdırıyor forumda ve bu nedenle konuyu kapatıyorlar :D

Donanımda da perde hava yastıklarından tutun , hız sabitlemeye kadar herşey mevcut 100.000Tllik versiyondahttps://www.hyundai.com/content/dam/hyundai/tr/tr/data/marketing/brochure/product/yeni-elantra/Yeni-Elantra-Brosur.pdf

Bazı araçların foruma reklam vermeye ihtiyacı yoktur kalitesi bellidir :Dhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-podyum-motorlu-araclardan-yeni-elantra-1.6-style-719154530/detay

Aracı bayide inceledim. İncelediğim araç elite paketti. Gerçekten bana göre çok şık bir araç olmuş. 1.6 atmosferik motoru dışında her şeyiyle güzel bir araç. Bu araca 1.5 turbo motor koysalar yok satar.

• acon18 kullanıcısına yanıt
    Üsküdar da var diye biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam ben olsam hiç düşünmeden c5 Aircross alırdım. Ama hangi aracı alırsanız alın önce mutlaka test sürüşü yapın

• sdkjnfsnjfsd S kullanıcısına yanıt
    Bu 100.000 tl olan en boş benzili düz vites olan mı? otomatigi kaca veriyorlar?
  • dizel impression alacaktım servis cc için nazlanınca vazgeçmiştim. cc çok kullanıyorum servis takıyorsa çok iyi
  • Forumda cete(anyhill, the anonymous, emir.ksk, lojistisyen, ir10, erka1907 vs

Forumda insanlara küfredip aşağılayan ve uzaklaştırma almayan bir grup var. Bunun yanında tanıdık yönetcileriyle birlikte insanlara kafalarına göre sınırsız uzaklaştırma veriyorlar. Konuları ve mesajları siliyorlar. BURAYA DİKKAT: Forumdaki anket oranlarına bile istedikleri gibi müdahale edebiliyorlar, anketlerede güvenmeyin derim. Bunların çoğu sürekli farklı hesaplarla EGEA reklamı yapıyorlar, egea 2.5 litre tuketıyor vb diye konular açıp insanları dolandırmaya çalışıyorlar. Benim tespit ettiğim kadarıyla lojistisyen, thecaliph, the anonymous, anyhill(DH yönetici), Kocaballi (DH Yönetici), ir10, Jeremy klakson, caprice classic, porsche911gt2, cnyttt, Fiat S.P.A. , Erka1907, Doblocu, yargicc, Du Hast, Emir.ksk, M. Erten, duggac, superchargeregea isimli uyeler ve dahasıda var. Ip adresınızı bıle bilip üç beş kişi paylaşıyorlar tehdit ediyorlar bu nedenle forum kuruculurıyla bağlantıları varmı bilemiyorum. Bu nedenle önlem amaçlı Googlea VPN eklentisi indirip yenı bir hesapla Otomobıl genel forumuna girmenızı öneriyorum zira cete elemanları bunları farkedenleri sınırsız uzaklaştırıyorlar forumdan. Şu anda forumdan uzaklaştırılan 100lerce kaliteli teknik bilgi sahibi insanlar var. Egea araçlarda fabrika çıkışı hatalı üretim oldukları youtubeda videolar var onları burda paylaşınca hemen konuyu kapatıyorlar. Ayrıca lojistisyen, duggac, superchargedegea ve birkaç üyenin daha Fiat bayisi çalışanı olduğunu tespit etmiş bulunmaktayım. Burada algı operasyonu yapılıyor insanlar dolandırılmaya çalışılıyor gerçekler ört pas ediliyor dikkatli olun kişilerin mesaj sayısı fazla diye bu tarz kişilere aldanmayın. Egea forumlarına bakarsanız şahısların mesajları zaten belli, dediğim konuları açarsanız hemen kapatılacak buda belli . anyhill adlı yönetici bunları kapatan kişi bunun harici Kocaballi isimli yöneticide olaya dahil oldu konuları kapatmaya bahane bulamayınca konu dışına taşıyıp görülmesini engelliyorlar ve yeni konu açılınca daha önce açılmış diye konuları kapatıyorlar, süresiz uzaklaştırma verdikleri niclerin ip sini listeye alıp aynı ipden yeni hesap açılınca troll üye fake üye diye hitap ediyorlar. Asıl Troll Anyhill ve Kocaballi adlı yöneticiler çünkü işlerine gelmeyen konuları görevlerini kötüye kullanıp forumu trolleyen insanları enayi yerine koyan kendileri. Bunun dışında size gelip küfreden ve tahrik eden olursa cevap vermeyın onun mesajı siliiyor size ise uzaklaştırma veriliyor anyhill tarafından. Çeteye dikkat savaşa devam. Hepinizi gözlerinizden öpüyorum
    EK: Yeni elantra maliyetinden daha ucuza 100 bin TL kampanyalı satılıyor bu konuyuda hemen kapatıyorlar kimse görmesin diye :D
    Egea arıza yakıt tuketım yağ yakma konusu açılırsa onuda hemen kapatıyorlar. Ula youtube ege arızası videosu dolmus bari onu ört pas etmeye çalışmayın :D

• sdkjnfsnjfsd S kullanıcısına yanıt
    Manuel vites 100.000, otomatik vites 130.000 !!!!!!

Diğer marka araçlarda ortalama 8.000 - 10.000 tl olan şanzıman farkı bayağı yüksek.

Ha manuel araç alacak olsam ciddi ciddi düşünürüm o ayrı.
  • av.ak kullanıcısına yanıt
    Servis takıyor. Sonradan da takılıyor diye biliyorum. Benm suanki aracımdaki daha kullanışlı. A3 dekini pek beğenmedim. Direksiyon üzerinde olsa daha iyi olurdu.

• Hocam git test sürüşünü yap, 5 sene bineceğini düşün, bence direk c5 alırsın bu durumda. Lpg ile uğraşmamış da olursun hem. Oğlunuza da Allah sağlık ve mutluluk versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankara-06

Bu mesaj silindi.
    Hurda bayiden mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdkjnfsnjfsd

Yeni kasa Elantra maliyetinden ucuza satışta (Ekim kampanyası 100 Bin TL)
    ABD pazarı için hazırlanan araç Türkiyede maliyetinden daha ucuza satılıyor şu an hurda teşviğiyle 100.000 TL. Kampanya ne zamana kadar sürer bilemiyorum resmen çılgınlık.
    Not: Forum yöneticisi Fiat çalışanı olduğundan duyulmasını istemiyor ve konuyu sürekli kapatıyor bu nedenle kampanyadan çevrenizi haberdar edin. Elantra dünyanın en güvenli ve en kaliteli araçlarından biri ve bu fiyata bedava. Tabiki bu birilerini kızdırıyor forumda ve bu nedenle konuyu kapatıyorlar :D

Donanımda da perde hava yastıklarından tutun , hız sabitlemeye kadar herşey mevcut 100.000Tllik versiyondahttps://www.hyundai.com/content/dam/hyundai/tr/tr/data/marketing/brochure/product/yeni-elantra/Yeni-Elantra-Brosur.pdf

Bazı araçların foruma reklam vermeye ihtiyacı yoktur kalitesi bellidir :Dhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-podyum-motorlu-araclardan-yeni-elantra-1.6-style-719154530/detay

Bana fiyat çok çok uygun gibi gelmedi atmosferik manuel araç
    Corolla vision da 110 bin civarı
    Bu durumda elantranın ultra fazla bir avantajı yok gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 8 Ekim 2019; 11:5:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tsmsk

Polo dizel otomatik highline 134 bin TL. Comfortline ise 128 bin TL.
    Hocam benzinli fiyatı aldınız mı Poloda?

• 25.12.2014
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    "Ankara renault mais Dacia Duster 1.6 115 BG ECO- G Prestige (4x2) modeline 99.500 tl fiyat verdi." Hurda bayiden ve oyak indirimli
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    otomatik vites için fiyat verdi mi acaba
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi düşündüm. O mesajdan sonra sitesine girip broşürünü inceledim. Açıkçası Corolla’yı tercih ederim. Ayrıca ikinci eli de daha güçlü olacaktır.

• Kia rio 1.4 tekno elegance otomatik 105.000 tl hurda bayiden fiyat alındı. 25.000 18 ay 0 faiz kampanyalı

• 
Sayfa: önceki 14371438143914401441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.