Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ironeagle129 , ironeagle129 , Fuji , Fuji Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 57 Misafir (3 Mobil) - 56 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.023.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kia ceed benzin 140 hp otomatik, 157 bin tl. halojen farlı, otomatik katlanır ayna felan yok orta donanımlı. 60 bin 18 ay 0 faiz var ya da 0.69 36 ay. çekmeköy kia. araç güzele benziyor ama yıl 2019, 157 bine kia alıyorsun farlar sarı halojen.

audi a3 sedan 1.0 dynamic 189 çekmeköy audi. 2018 agustos yaz aynı araba 145 bin tl idi.

İşin ilginç yani iki bayide alırsan ekime almazsan seyime tutumunda. audi siz almazsanız başkası alacak zaten elinizi cabuk tutun diyor bir de.

Herkese sabır diliyorum, arabası olmayana Allah kolaylık versin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Sadece kasko vs. devlet bankalarından yapılacakmış o kadar. 37bin peşin, 1320tl taksit+ kasko+sigorta. Başka da bir şey yok. Bu meblanın içinde mi kendisi de bilmez onları :)
    Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

138 ya da 140 a yanılmıyorsam Peugeot 308 1.5 Bluehdi 130 EAT6 var bence daha tercih edilesi duruyor.

Leon a göre daha güçlü motor, daha az yakıt tüketimi, tam otomatik şanzıman, daha iyi malzeme kalitesi, daha iyi yol tutuş, daha geniş ve kullanışlı multimedya ekran, far mercekli stoplar led vs vs.

İki aracı da inceledim, sayısız testlerine baktım ve kullandım. Şahsi görüşüm böyle, ben de bu fiyat aralığında araç bakıyorum 308 harici mantıklı araba yok gibi.
    Varsa lütfen söyleyin bana da lazım :)
    Slmlar, 2018 a3 sportback dizel manuel aracıma 140-145 arası teklifler geliyor. Düz vites ile ilgili bir sorunum yok aslında araçtan da çok memnunum. Ancak evlendikten sonra otomatik vites ihtiyaç olacak eşim için. Buradaki arkadaşlar A3 dizel düz vitesten sıfır 308 dizel otomatik'e geçiş konusunda ne düşünür?

Satmak istediğimizde iyi kötü buna da bir alıcı buluruz değil mi? Sonuçta DSG'ye göre forumda hem motoru hem de şanzumanı övülen bir araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

Elegance tekno ek paket olan araç bu . fiyati 107 bin. Cool ve elegance 90-95 bin gorunuyor sitede. Onlarda kalmamis. 110 bin vermek istesem kia rio kesinlikle almam.

Alıntıları Göster
    Elegance 95 tekno paket 4.5 lira 99 yapması lazım bayi 107 yazıyor çok ilginç

• Kia picanto 1.0 otomatik 84 bin tl, 30 bini sıfır faiz.
    Gerçi listeye bakınca 25 bine sıfır faiz diyor ama arkadaş bu şekilde aldım dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yetkinhoca

Passat Business TSI 150 BG aracı önceki hafta aldım. Performansı çok tatmin edici. Hız sınırlayıcı ayarlayıcı, 3 bölgeli klima, yağmur ve far sensörü aracın artıları. Bir kere alıp uzun süre kullanacağım araç olduğu için business ı tercih ettim. Yılda 10000 i geçmeyeceğim için dizeli tercih etmedim. Sonuç olarak bütçenizi zorlamayacaksa business alın ve keyifle binin. Geri görüş kamerası da ekleseydim iyi olurdu diye düşünüyorum. İmkanınız varsa ekletin. Kolay gelsin.
    50bin sıfır faiz devam ediyor muydu?

• yetkinhoca Y kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun bende aynı modelden düşünüyorum, merak ettiğim araca alınacak opsiyonlarla ilgili herhangi bir fiyat listesi var mı ya da bilginiz var mı. Cam tavan, ısıtmalı koltuk vs gibi

• kadir_trabzon K kullanıcısına yanıt
    Hocam ceed sordunuz mu
    Benzin manual baz paket?

• quote:

Orijinalden alıntı: fırtına333

Temmuzda sıfır aldığım 3008 i dün sattım.
    Passat 1.5tsi 150hp DSG impression metalik rengi 173300 e almayı düşünüyorum.
    17k farkla businnes a geçmeye pek içim el vermiyor ama yine de %100 emin olamıyorum.
    Performans beklentim sebebiyle dizel istemiyorum.
    Bu konuda passat a ilgili arkadaşlardan fikirlerini öğrenmek fena olmazdı.
    Kusura bakmayın. Size bir sorum olacak. Bende de 3008 1.5 hdi eat8 prime edition 2019 var. Sattığınız aracın donanımı neydi, kaça sattınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet atış

Hocam şu anda nereye sorduysam beyaza bile 79 bin fiyat çekiyorlar.araç yok gibi birşey yeni gelecek araçlarda pahalı gelecek.ha gri ha beyaz benim için farkı yok.kırmızı alacaktım bulamadım.

Alıntıları Göster
    Clio 5 ne zaman gelecek bilgi verdiler mi?
  • alfa-x kullanıcısına yanıt
    Sorduk marttan sonra yeni kasa gelecek mış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet atış

Sorduk marttan sonra yeni kasa gelecek mış.
    Teşekkürler

Stokları eritmek için mi acaba yoksa bu aylarda yeni kasa satışa başlayacaktı.

Gerçi firmalara bu konularda güvenilmiyor eldekileri bitirmek için
  • civilengineer23 C kullanıcısına yanıt
    Dizel otomatik prime edition ama eat 6 mı yoksa eat 8 olan versiyonlardan hangisini almak konusunda kararsızım 🤦🏻‍♂️

• bluerdem kullanıcısına yanıt
    eat8 her koşulda daha iyi değil mi neden kararsız kaldınız?
  • Bugün bir çok bayi gezdim. Kia ceed 1.4 t elegance otomatik sanruflu 162.500 tl, Hyundai Elentra 1.6 elit plus otomatik 152.500 tl. Honda civic 16. Eco elegance otomatik 156000 tl. Sonuç olarak araba alma planlarımı 1 yıl erteledim. Seneye ola hayrola artık. İsteğim arabalar bütçemin gerçekten üstünde. Mevcut araçla yola devam edeceğim. Alabilenlere hayırlı olsun diyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Dizel otomatik prime edition ama eat 6 mı yoksa eat 8 olan versiyonlardan hangisini almak konusunda kararsızım 🤦🏻‍♂️
    Bunu öncelik belirler.
    Eat8 de joystick vites varken eat6 da 308 vites kolu mevcut
    Eat6 verilere göre eat8 den 0-100 de 1,7 sn hızlı
    1,5 eat6 da grip control yok,koltuk ısıtma gelmiş(prime)

Büyük ihtimalle matrahta tutmak için yaptılar bu değişikliği.İkinci elde eat8 daha iyi olur gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 5 Ekim 2019; 22:4:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Bunu öncelik belirler.
    Eat8 de joystick vites varken eat6 da 308 vites kolu mevcut
    Eat6 verilere göre eat8 den 0-100 de 1,7 sn hızlı
    1,5 eat6 da grip control yok,koltuk ısıtma gelmiş(prime)

Büyük ihtimalle matrahta tutmak için yaptılar bu değişikliği.İkinci elde eat8 daha iyi olur gibi.

Alıntıları Göster
    ya şu matrafta tutma olayını anlayamıyorum. koskoca fransa firması türkiyedeki ötv sistemine göre araç mı üretiyor? eat8 den eat6 ya dönüp joistik yerine vites topuzu mu koyuyor... gerçekten anlayamıyorum

• dr.civanim kullanıcısına yanıt
    Ben sadece matrah için olduğunu sanmıyorum çünkü 308 de de eat8 i kaldırmışlar sadece eat6 gelecekmiş. Eat8 önden çekişli araçlar için zaten zor deniyordu ayrıca ağırlığı daha fazla ve oranlarının da çok iyi olduğu söylenemez.

Örnek vermek gerekirse eat6 6. Viteste 120 civarı giderken eat8 115 civarıydı. Yani küçük hacimde 120-130 beygir araçlarda 8 ileri otomatik ağır kalmış olabilir.

BMW 1 serisi 2019 a kadar arkadan çekişli araçlarında zf8 kullanırken yeni 1 serisinde önden çekişe ve 7 ileri yarı otomatiğe geçti. Sanki bunlarla alakası var gibi geliyor bana.

Bu sebeple eat6 eat8 den daha iyi de olabilir.

• dr.civanim kullanıcısına yanıt
    Farklı ülkelerin donanımlarına bakmak lazım.Sırf bizim ülke için olduğunu sanmıyorum.

• yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Hocam Toyota'yı da gittim inceledim araç bana göre değil. Biz 2 kişilik bir aileyiz bu sebeple sedan gereksiz büyük. Bunu ayrı tutarak tasarım olarak yeni corolla arkadan çok güzel ancak önden çok da hoşuma gitmedi. İç dizaynı koltukları çok güzel ama o ekran bana olmamış geldi bir de yarı hayalet ekran renkleri animasyonları çok eski tasarım dili.

Multidrive s şanzıman cvt şanzıman ve eskisine göre güncelleştirmişler ve iyi diyorlar. Şanzımandan, motordan yana sıkıntı yaşamazsınız ama zevk de vermez açıkçası. Ben Torku yüksek ve düşük devirde araç kullanmayı seviyorum, Corolla pek bana göre değil.

Ayrıca 1.6 atmosferik araç, 308 in 5 litre yaktığı yerde rahat 8 litre yakar. Benzin mazot farkını da koyunca ciddi fark var aslında.

• 
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.