Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1419. sayfa)

5 sn
288.860
Cevap
4.622
Favori
47.006.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1051 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 14171418141914201421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıfırı 154 olan aracı 2. El 137 ye buldum 4 aylık 8250 kmde filo aracı olarak sıfır kiralanmış satıcı yetkili bayi
    Mantıklımı sizce
    1.2 nisdan qq cvt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 4 Ekim 2019; 0:14:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yayamaschocuk

Nerdeyse birebir aynı durumdayım...
    Ne alacağıma bir türlü karar veremiyorum...
    Yıllık maksimum 10-12 Bin KM yapıyorum (Yalnız bunun sadece 2 Bin KM si şehirler arası... Senede bir kez Yıllık izinde memleket, Karadeniz turu vb.... Kalan KM nin tamamı şehir içi olacak)
    Aklım öncelikli olarak SUV da...(SUV için maksimum 150 BİN TL verebilirim....150 Bin TL'ye sıfır olarak Dacia Duster dışında alınabilir bir araç yok dersek (Varsa bilgi verecek olan arkadaşlar yardımcı olsun lütfen)....150 BİN TL ye maksimum 20-30 BİN KM de, ve minimum 2017 model en az 10 yıl binilecek Kesinlikle otomatik vites olması kaydıyla ne almalıyım?

Sedan da karar KİLAYİM desem Kesinlikle 2. El almak istemiyorum....Ve aklıma Toyota Corolla dream otomatik vites benzin den başkası yatmıyor..... Yalnız TOYOTA dream otomatik içinde 0.49 0.69 kredi oranları geçerli değilmiş...Flame x pack teki bir kaç extra özellik içinde daha fazla para vermek istemiyorum...

Alıntıları Göster
    1.2 yekna qq bak hocam 154 bin sıfırı senede 12 bin yapıyorsan çok mantıklı
    Vergiden 3 depo benzin karın var

• Fiat liste fiyatları açıklanmış. Bu kredi kampanyasında Fiat'ın katkı payı 10.000 tl civarıydı o fiyatı da kredili liste fiyatlarına yansıtmış. Fiat için bu şartlarda normal bir krediyle farkını hesapladığımda 10.000 tl'lik bir fiyat avantajı görüyorum. Ancak bu pahalılıkta benim için yeterli bir miktar değil.
  • Opel corsa 98 bin enjoy 1.4 otm
    toyota yaris 98 bin fun special otm
    hyundai i20 98 bin 1.4 style otm

sizce hangisi alınır arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: 21musa21

Opel corsa 98 bin enjoy 1.4 otm
    toyota yaris 98 bin fun special otm
    hyundai i20 98 bin 1.4 style otm

sizce hangisi alınır arkadaşlar
    i20 alirdim kesinlikle sert falan diyorlar ama alakası yok ici cok genis ferah kullanmadan sakin karar verme yakiti dert etme lpg ile uyguna gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazein

A3 sportback 1.0 benzin dynamic Stronic extra olarak prestige paket, led far sistemi ve elektrikli katlanır dış aynalar: 169k tl

Golf dizel highline 1.6 dsg extra olarak cam tavan ve app connect: 186k tl

Polo dizel highline 1.6 dsg extra olarak dizayn paket 140k tl Hepsi Doğuş Center Maslak'tan bugün alınmış fiyatlardır

A3 1.6 dizel sportback boşu 175 civarında benzinli ile aynı donanımda dolusu ise 195 bantlarındaymış ama onlar ellerinde kalmamış, benzinlide kampanya varmış.
    hocam benzinli a3 de kredi kapnyasi varmı

• arkadaslar inegl kocasalanlar reno bayisinde 0.9 tce clio var ben kendime yarina kadar ayirtmistim vazgectim hurda bayiden nakit 77 bin

yanlis hatirlamiyor isem 68500 e 1.2 coy vardi (cok emin degilim)

• bu arada kuveyt turk 1.18 den kredi veriyor alternatif olsun daha hesapliya geliyor dedi st arkadas

isbankasi 1.28

gecen sene arkadasim almisti kuveyt turkden kredi 1400 kasko cikmisti ona gore matametik yapin

• greenflash kullanıcısına yanıt
    Garanti uzatımını kasko bittiği gün iptal edebiliyorsun ve ücretini tam olarak alabiliyorsun. Kaskoyu dışarıyla aynı fiyatı teklif ettiler o yüzden hiç uğraşmadım. Erken kapatmada sıfır faiz ise kalan miktarı ödersin fazladan ücret alınmaz, faizli kredide ise erken ödeme kapama ücreti toplam kalan tutardan daha azdır yani taksitlerde ödemen gerekenden azdır. Erken kapama ücreti diye bir para yine alınmaz

• Alonj kullanıcısına yanıt
    Ekim fiyati degismediyse gecen ay 190 bin idi. Dizele gore %3 civari ek indirim mevcut liste fiyatindan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz geç oldu fakat Fiat'ın Eylül ayında sunduğu kampanyalı fiyatların listesini buldum, onu paylaşıyorum. Bahsedilen fiyatlar hurda teşviksiz ve peşin, kredi kullanınca gene fiyat yükseltiyorlardı. Soldaki kampanyalı peşin fiyat, sağdaki gerçek liste fiyatı.

• İnsanlar ne güzel fikirlerini yazıyor. Şunu yazma bunu yazma demek komik. Fiyatlar zaten her yerde var. İsteyen istediğini yazabilsin... Günlük 4-5 sayfa ancak ilerliyor ancak.

• bu paralara euro n'cap 3 yıldızlı egea alacağıma 2. el bmw ya da audi almak daha mantıklı geliyor... ne biçim fiyatlar bunlar be...
  • dark1907 kullanıcısına yanıt
    Bu aracı alacan ha. Allah akıl versin kardeş aracın toplam 19 bin hasar kaydı var yazık degilmi parana.

• quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

arkadaşım, önce araştırın.
    vergisiz fiyatı 70 bine kadar olan araçlarda hurda ötv indirimi 15 bin tl.
    70-120 bin arasındaki araçlar için indirim 12 bin tl.

Alıntıları Göster
    Yahu benim vergisiz fiyatı 70 binden yukarıda olan aracı konuştuğumu nereden biliyorsunuz?
  • 21musa21 kullanıcısına yanıt
    Toyota yaris alırdım ben olsam. Test sürüşü yapın bence 3 araç için de.

• quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Yahu benim vergisiz fiyatı 70 binden yukarıda olan aracı konuştuğumu nereden biliyorsunuz?

Alıntıları Göster
    hurda teşvikli araç alımı hakkında ne kadar bilginiz var merak ettim doğrusu?
  • Polo 1.0 tsi dsg comfort için fiyat alan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: theNomac

bu paralara euro n'cap 3 yıldızlı egea alacağıma 2. el bmw ya da audi almak daha mantıklı geliyor... ne biçim fiyatlar bunlar be...
    burada egea alınmaz diyorsunuz başka bir konuda audi çöp diyorsunuz.
    kısacası araç almaya gücünüz olunca yorum yaparsanız daha mantıklı olur.
  • cnyttt kullanıcısına yanıt
    evet kampanya oranları 1.45, uzatılmış garanti alınırsa 1.40'a iniyormuş. Şu anda bankalarda daha uygun krediler (1.25 oranlarında) var olduğu için belirtmedim. A3 benzinliye, bu aya özel 13bin indirim yapılmış.
  • 
Sayfa: önceki 14171418141914201421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.