Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1392. sayfa)

5 sn
288.851
Cevap
4.622
Favori
47.005.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Business a zam gelmiş o zaman, çünkü ay başında 188 civarı fiyat veriliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvd23

Bende de 308 var. Kaputta hiç titreşim yok. Hızı hiç belli etmiyor. Yol tutuş konusunda da oldukça iyi. Aynı araç olduğuna inanamıyor insan. Bence kaput ayarı filan bozuk olabilir sizin aracın
    hocam sıfır aldık daha 6000kmde araç. bir anda kayınca ben de şaşırdım frene basmaktan başka yapacağım bişey kalmadı küfür ede ede kaydım vuracak sandım. fiesta ile aynı yere aynı hızla girince hafif arkası gelirken kafasını içeri sokuyor. önden kayma yaşamamaya alışmışım sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurlum07

Coralla 1.6 vison otomatigi park sensoru paspas bagaj havuzu dahil 113.500 e aldim. Hayirlisi ile kullanmak nasip olur insallah
    Hocam Hayırlı Olsun , Allah Kaza Bela Vermesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burboz

zam mı gelmiş? ben ağustos sonunda 1.2 otomatik skypack 160 bine almıştım. 50 bin 15 ay sıfır faizle birlikte. faiz masrafıda sadece 250 tl idi. ist nissan gerçek otodan almıştım.
    Tekna için dünBi bayi 159 dedi bugün başka bayi 151 aynı araç çom kararsız kaldım nerdeyse parayı geçiyordum hesaplarına kendimi dışarı attım acele karar vermemek için kasımda 2018 ler biter bu fiyatlar hayal olursa çok üzüleceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mersem M kullanıcısına yanıt
    Toyota kasko

• Ben olsam krediye girmem hele araba için.Bugun elektriğe %15 geldi.Bir sure sonra maaşınız yetmeyecek geçinmek için.O bakımdan borclanmayin.

• Merhabalar Nissan qashqai dizel otomatik için fiyat alan var mı?
  • ---fırtına--- - kullanıcısına yanıt
    otomatiği bilmiyorum da manuel için tekna 160e sıfır 2018 vardı istanbul ve izmirde.
  • Çorum Renault bayii baz clio(joy 0.9tce ) için 76700, Adana İsot 80bin dedi. Yarın ne olur bilgim yok ama. Çoğu yer ay sonu olduğundan fiyat vermediler.
  • döviz neredeyse geçen yılki seviyelerine geldi ama herkes düşük faize odaklanmış durumda ama bir kişide kalkıp araç fiyatları dolar 7 ken euro 7.5 ken o kadar zamlanmışken neden şuan ekstra bir indirim olmuyor diye sorgulamıyor.Durum böyle olunca yüksek fiyattan ama sözde düşük faizle araç almak için bayilere kosuyor millet ne diyelim müstahak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myway20 -- 30 Eylül 2019; 20:53:41 >
  • Arkadaşlar rica ediyorum konu ile alakası olmayan muhabbetler yapmayın, ara ara konuya giriyorum ne teklifler alınmış bakmak için ama alakasız muhabbetlerden teklifleri göremiyoruz.

• Insignia teklifi alan yok mu hic

• Alonj kullanıcısına yanıt
    Evet biraz zam gelmiş. Her zamanki gibi ilk alanlar her zaman şanslı oluyor vw de. Ben yarın passat aracımın satışını veriyorum. Bir ihtimal golfte indirim olacak. 10-15 bin kadar onu bekliyorum.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    0.49 kredi var mı bu fiyata

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    0.89 var sanırım; yeni fiyatlara göre 0.49 kredi olacakmış.
  • myway20 M kullanıcısına yanıt
    Döviz aynı seviyede ama araç fiyatları aynı diyorsunuz. Sizin mantığınıza göre araç fiyatları düşmesi gerekiyor. Pazar, ekmek, temel ihtiyaç maddelerinin fiyatlarının da düşmesi gerekiyor. Bu arada döviz düştü ya elektriğe %15 zam geldi.
    Konu dışı oldu ama akıl ve mantık dışı olunca duramıyorum.

• iLgen kullanıcısına yanıt
    Ziraat Katılım dan kasko Toyota ile benzer çıktı. (1600civarı)

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    akıl mantıktan bahsediyorsun saydıklarınla beraber fiyatların düşmesi konusuna katılmıyorsun elektriğe zam gelmesinden şikayet ediyorsun ama eleştirmiyorsun senin bu yorumundan ne sonuç çıkarmak lazım anlamadım

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    bende sizin gibi çok kararsız kalarak aldım ama şimdi iyiki almışım diyorum skypacke 167 diyorlar..2018 araç havuzu daraldıkça ufak ufak bindiriyolar anladığım kadarıyla.. ben fiyat düşeceğini sanmıyorum ama günahınıza girmekte istemem, kısmet işi araba😊

• dark1907 kullanıcısına yanıt
    İ20 kadar sert süspansiyon sahip belkide gokart araçları vardır.
    İnanılmaz yol sesi alıyor ve çok çok sert. Test etmenizi tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.