Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1382. sayfa)

5 sn
288.851
Cevap
4.622
Favori
47.005.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 13801381138213831384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.4 motor sıkıntılı diyorlar uzak dur bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • foz54 kullanıcısına yanıt
    değmez aynı araç 66 bin tl e satılmıyodu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bilen biri beni aydınlatabilirmi acaba?
    örneğin;
    Toyota Corolla 1.6 Dream Multidrive S
    Tavsiye edilen 2019 My Fiyatları: 147600TL
    Tavsiye edilen 2019 My Hurda Teşvikli Fiyatları: 135600TL
    TSB Kasgo Değer Liste Fiyatı: 147600TL

Şimdi fiyatlar bu durumdayken herhangi bir bayi bana hurdası içinde 135000TL fiyat verse, ben yukarıdaki liste fiyatlarının hangisi üzerinden, hangi tutarda hesaplanan, ne kadar kredi kullanabilirim?
    Muhtemelen benim gibi birçok kişi bu konuyu merak ediyor. Bilen biri aydınlatırsa çok sevinirim.
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    Simdi 5 sene once, o senenin araba fiyatlariyla ve faiziyle alim yapmis birini dusunun, hani su bakinca vay be ne ucuzmus dedigimiz (ama aslinda o donem de almaya gucumuzun yetmedigi). Elinde hic parasi yoktu haliyle, 5 senesini ipotek etti ve o arabayi 5 sene kullandi.
    Cogu insan icin 5 yil biriktirip/altina yatirip araba almak, krediyle almaktan daha mantiksiz geliyor. Bana da dogru/yanlistan cok tercih meselesi gibi geliyor. İki turlu de kazigi yiyoruz, kimden yedigimiz degisiyor sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

• dark1907 kullanıcısına yanıt
    Paylaştığınız görsel bulanık çıkmış. Hiçbir şey anlaşılmıyor.

• dark1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam fotograf bulanik/kucuk boyutlu gorunuyor tekrar yuklermisiniz?

• Yavuz Alper kullanıcısına yanıt
    Kasko degerinin %70'ine kadar kredi kullanilabiliyor, ancak ust limit 120 bin tl.
    Yani 100 bin liralik arac icin 70 bin kredi, 30 bin pesin.
    150 bin liralik arac icin 84 bin kredi (120 bin ust limitin %70'i), geri kalani pesin.
    Fakat Toyota zaten bu kredilendirmeye dahil marka degil, onlar kendi kampanyalarini daha sonradan aciklayacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: koçari

208 otomatik 1.2 signature 108 bin TL. Sizce uygun mu? Cam tavanmış.
    Bir arkadaş Trabzon dan 98 bin TL ye fiyat almıştı geçen hafta.

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    1.4 motorun ne sıkıntısı varmis. Milletin dedigi her seye inanamayin. 1.4 alip lpg ile rahat rahat gezeceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

Simdi 5 sene once, o senenin araba fiyatlariyla ve faiziyle alim yapmis birini dusunun, hani su bakinca vay be ne ucuzmus dedigimiz (ama aslinda o donem de almaya gucumuzun yetmedigi). Elinde hic parasi yoktu haliyle, 5 senesini ipotek etti ve o arabayi 5 sene kullandi.
    Cogu insan icin 5 yil biriktirip/altina yatirip araba almak, krediyle almaktan daha mantiksiz geliyor. Bana da dogru/yanlistan cok tercih meselesi gibi geliyor. İki turlu de kazigi yiyoruz, kimden yedigimiz degisiyor sadece.
    2012 de 51500 e sıfır civic aldım
    Pejo 206 vardı 15 e verdim 5 naktim vardı 30 bin 3 yıl 33 geri ödedim hiç zorlanmadan fırından ekmek alır gibi aldım o dönemlerde araba almak çok kolaydı
    Bu devirde 100 k kredi çekmek (tercih meselesini tabi ama benim tuzum kuru olmasına rağmen 15 bin çekmiorum ihtiyacım yoksa ayağıma ayakkabı bile almıyorum alırken düşünüyorum) pek mantıklı değil bi işsiz kalsa yandı bitti hayatının 5 yılını her ay hesap kitap yaparak geçirmek heleki ne olacağı zaten belli değil olası bi aksilikte ekdeki arabayıda geri verme riski Allah güç kuvvet versin yapana bana göre değil
    Şubatta aracımı sattım 220 den altın aldım al satla 40 gram kadar üstüne koyup 285 den full sattım her ay 2 3 üstüne ekledim zorluğu baştan çektim önümü görmeden 100 bine imza falan atmam atana helal olsun ben yapmam memleket birazda bu yüzden bu halde millet hala kredi düğünden kalan altınla dededen miras kalan tarlayı satıp direk araba alıyor bi hasta bişey olsa cepte beş kuruşsuz yaşıyor e tabi çeker bi kredi daha halleder işini

5 sene önce araba için 30k kredi çekiyordun şimdi 100k
    5 sene önce ile bugünkü maaşım arasında 1500 tl fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 29 Eylül 2019; 0:40:6 >

• Yani kasko değeri 120000TL olan bir araç için 110000TL ye bayi ile anlaşsak; 84000TL kredi kullanıp, 26000TL peşin verebiliyoruz doğrumu anladım. Çünkü kasko değeri ile satın alınan değer farklı (satın alınan değer dah düşük) oluyor.
  • Bugün Antalya Honda Civic için 156ya el sıkışmış bizimkiler. 156 bin hurda teşvikli fiyatıymış. Otomatik vites dediler de hangisi olduğunu sormamışım. 6-7bin de elden vereceklermiş
    hurda için, gerisini hallediyorlarmış.

• Yavuz Alper kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, kasko degerinden %70 hesaplandigini okudum cunku. Aracin kampanyali fiyatindan vs degil. Zaten firmalar vergilik dilim vs ayarlamalarini gene bir sekilde hallediyorlardi, buna da bir seyler uydururlar sanirim.
    Fakat tek sorun kredi kullaniliyor diye kasko/satis fiyat makasini dusuk tutmalari.
    Toyota aciklamasinda bizim kendi kampanyamiz olacak ve biz digerleri gibi zam da yapmayacagiz yaziyordu.

• Bende aynı şeyi talep ettim arkadaş varsa siz paylaşın demiş

• İbnulCevzi kullanıcısına yanıt
    Valla hocam haklısınız araba alınacak en son yıl 2013 aralığa kadardı.

Bana mantıklı gelmiyor kimse almazsa emin olun istediğimiz fiyatlara araba alacağız biz almak zorunda değiliz ama bayiler satmak zorunda.

Ülkenin durumu belli 100 bine asla imza atmam ben atacak olan varsa valla helal olsun.

Alacak olanlara hayırlı olsun

• Hocam anlamiyor musunuz ? Burası araç alanlar yada teklif alanlar başlığı. Banane senin 5 yil önce aldığın arabadan. Bu devirde araba alinmazmis. Parayı benimle birlikte mi kazandin da benim parayi nasıl harcayacagima karar veriyorsun. Su başlığı bi salın artık be.

• quote:

Orijinalden alıntı: koçari

Otomatik polo mu?

Alıntıları Göster
    Evet 1.0 dsg polo, ama bayilerde araç kalmadı. Yeni gelecek araçların çokta farklı fiyattan gelecwğini sanmam.

Bu arada hurda araç fiyatları artmış gibi birşey duydum, varmı doğruluğu

• manyaksx kullanıcısına yanıt
    Alım gücün yoksa almazsın, kişisel fikirlerini kendine sakla. Sırf yazmak için formu kirletmeyin.
    Honda Civic Elegance LPG makyajlı kasa 150 bin altı bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Alım gücün yoksa almazsın, kişisel fikirlerini kendine sakla. Sırf yazmak için formu kirletmeyin.
    Honda Civic Elegance LPG makyajlı kasa 150 bin altı bulamadım.
    bende makyajli civic eco elegance icin 150 bin teklif aldim banka 3500 komisyon aliyormus 0.80 oranla kredi verecekmis yuzde 30 pesin olmasi gerekir konusu olmadi hatta satis bolumunde calisan ilgili 120 bin lira kredi ceksek kac ayda ne kadar oderiz onu bile hesapladi ya bilgisi yok yada daha 1 ekim olmadigi icin netlik yok

• 
Sayfa: önceki 13801381138213831384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.