Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1957. sayfa)

5 sn
288.961
Cevap
4.621
Favori
47.021.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 19551956195719581959
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçen hafta beyaz 121 fiyat alındı. Biraz üstte de başka arkadaş 123 yada 125 mi öyle bir fiyat almış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniserdar

Mat paket Anahtarsız giriş geri görüş için 192 bin fiyat aldım ama test sürüşü yapınca koşarak uzaklaştım. Eğer beklemekten sıkılmazsam 2008 e kapora verdim ☺️
    reis aracin neyi kosarak kacirdi?
  • emrebjk35 kullanıcısına yanıt
    Aldınız mı Hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FixeFix F kullanıcısına yanıt
    Hahahah o bendim hocam adam beni dövecekti yalancı mısın sen diye ötv indirimiyle bile alamazsın o fiyata diyodu arabayı. Aldık maşallah 2 senedir biniyoruz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • esenler otogarı alt katı kullanıcısına yanıt
    Çok aşırı sertliği ve yol gürültüsü

• quote:

Orijinalden alıntı: yeniserdar

Çok aşırı sertliği ve yol gürültüsü
    Leon mu bahsettiğiniz araç?
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    yok erdal bey, tanıdık olduğu için laf arasında geçti zaten nisan'a kadar araba yok diyor. ben polo'mu bekliyorum:)
  • Bloklayın kardeşim şunu, kocaman adamlarsınız. Bende aylardır bloklu ama konuyu yine takip edemiyorum, pes!

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Leon fr dan bahsediliyor sanırım. Ben aksine gayet keyifli bulmuştum ne gürültü, ne konforsuzluk yaşamadım. Önceki bindiğim 2016 modeliyle kıyaslayınca hele arada çok fark var. Ama hissiyat tabi kişisine göre değişiyor.
  • Bende sıfır araç almayı düşünüyordum fakat yıllık 2 bin lira MTV olayını görünce kısa bir şok geçirdim. 1000-1500 TL civarı sigorta çıkarıyorlar, 1500-2000 TL arası da kasko. Arabayı hiç kullanmadan aylık 375 TL gideri var. Bu nasıl iştir arkadaş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manjimaru

Bende sıfır araç almayı düşünüyordum fakat yıllık 2 bin lira MTV olayını görünce kısa bir şok geçirdim. 1000-1500 TL civarı sigorta çıkarıyorlar, 1500-2000 TL arası da kasko. Arabayı hiç kullanmadan aylık 375 TL gideri var. Bu nasıl iştir arkadaş?
    Maalesef yürütme maliyetleri sıkıntılı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Yürüten her zaman kazanır

Yürütmek çok kolay bu ülkede...

• emrebjk35 kullanıcısına yanıt
    Polo hangi versiyon kaça geldi

Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: halil45tr

yaklaşık 3/4 aydır şu konu başlığını takip ediyorum.( ARAÇ ALDIM BU ARADA). iki üç tane adam ( bazıları bir kasç kez nıc değiştirdi)yüzünden gerçekten herkes bu kadar huzursuz oluyorken neden müdahale edilmez. onuda geçtim bu kişi nasıl bu kadar lafı yerde hala olur olmaz her şeye atlar, aynı adamın bilmem kaç tane passat alıcam, aldım, olsa 3/5 tane alırım, clio 3/5 tane alırım YAV ARAKADAŞ GİT AL KAÇ AYDIR ALACAKSAN GARİP YAA. HAYIR GERÇEKTEN AMACI NE O DA BELLİ DEĞİL. boşlukta laf kalabalığı.
    Yorumun silinecek

• quote:

Orijinalden alıntı: esenler otogarı alt katı

reis aracin neyi kosarak kacirdi?

Alıntıları Göster
    Çok mu aradin kardeşim bu kullanıcı adını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Çok mu aradin kardeşim bu kullanıcı adını

Alıntıları Göster
    sorma kardes simdi alt katlari temizliyorlar cok moralim bozuk
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Evet 18 jantlı Mat paket Di.

• eapantherea kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin dizel mi? Ve hangi bayii

• quote:

Orijinalden alıntı: manjimaru

Bende sıfır araç almayı düşünüyordum fakat yıllık 2 bin lira MTV olayını görünce kısa bir şok geçirdim. 1000-1500 TL civarı sigorta çıkarıyorlar, 1500-2000 TL arası da kasko. Arabayı hiç kullanmadan aylık 375 TL gideri var. Bu nasıl iştir arkadaş?
    Hocam maliyeti düşününce öyle geliyor fakat fiyatlar o kadar hızlı artıyor ki, her ay yaptığı prim vergiyi de, sigortayı da, kaskoyu da karşılıyor. Hatta kar ediyor millet.

• Merhaba,

Yakın zamanda İstanbul'da Honda Civic Sedan 1.5L Executive Plus için fiyat ve stok araştıran oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 19551956195719581959
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.