Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1955. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 61 Misafir (11 Mobil) - 55 Masaüstü19 Mobil3 iOS
5 sn
288.804
Cevap
4.623
Favori
46.998.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19531954195519561957
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu arkadaşa birisi dur desin lütfen. konuya girince midem bulanıyor bu kadar gereksiz mesaj görünce.
    tamam tık almak önemli,para önemli de bu kadar da olmamalı.
  • genle yüklü gemi kullanıcısına yanıt
    Daha önceden öneri sunmuştum, foruma kickleme oylama özelliği gelmeli diye :D arkadaş o kadar boş ve tutarsız ki. 121 e clio bulsam alıcam diyo şuan. 10 gün önce 118 teklif alanlar varken almadı. Şuan araç tükenmiş olması demek burda fiyat alanları nasıl yalancı duruma düşürüyor onu da anlamıyorum. Sürekli itham itham itham. Hakikaten mide bulandırır oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10-15 gün önce yazmıştım.clio 1,0 cvt touch 119 bin fiyat aldığımı.Bayinin biri tebretoğulları diğerini hatırlayamadım.Ellerinde araçları vardı o zaman ama bitmiş olabilir tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forumda algı yarata yarata fiyatları kabullendirdiler size...

adamlar 200k Clio desen fiyatlar artacak alın diyor.

• uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de cam tavanlı tiguan düşünüyorum. Sık görülen bir sorunu var mı?

• dr.civanim kullanıcısına yanıt
    aynen öyle. ya bilinçli manipüle ediyor ya da başka bir sıkıntı var arkadaşta. hep bir insanları yalanlama , kabul etmeme , zam gelecek naraları atma...
  • renin R kullanıcısına yanıt
    tıpalarında tıkanma durumu söz konusu, bakımını iyi yapmak lazım diye gruplarda çok bahsi geçmekte. özen gösterirseniz sorun olasılığı azalacaktır. size kalmış hocam. her gülün bi dikeni vardır

• freeyourmindtr F kullanıcısına yanıt
    2. ele müdahale lazım ek vergi gelse fena olmaz, stokçuluktan ne farkı kaldı?

• quote:

Orijinalden alıntı: uraltay85

tıpalarında tıkanma durumu söz konusu, bakımını iyi yapmak lazım diye gruplarda çok bahsi geçmekte. özen gösterirseniz sorun olasılığı azalacaktır. size kalmış hocam. her gülün bi dikeni vardır
    Her açılır sunroof/cam tavan vs. nin giderini temiz tutmak ve dikkat etmek lazım. Hepsi de iyi bakılmayınca sorun çıkartır.

Gerçi ben yıllardır kullandığım araçlarda çok dikkat etmediğim halde hiç sorun yaşamadım, o ayrı konu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • thr_syn T kullanıcısına yanıt
    147.5 hatta. İşık paket ve klimatronik opsiyonları ile.

• dr.civanim kullanıcısına yanıt
    Varken almiyor sonra bulan varsa alirim masali durmadan buyuk harflerle Mayis’a kadar arac YOK falan gibi sacma mesajlar. Bir amaci var ama cozemedim.

• Ocak ayı başında aradığım Citroen araç yok diye ilgilenmemişti . Şimdi geri arıyor araç aldınız mı hala düşünüyor musunuz diye .
    Araçlar illaki gelecek ve bu bayiler son tüketicileri aramaya başlayacak , biraz sabırlı olmakta fayda var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Varken almiyor sonra bulan varsa alirim masali durmadan buyuk harflerle Mayis’a kadar arac YOK falan gibi sacma mesajlar. Bir amaci var ama cozemedim.
    Amaç belli hocam stokladığı araçları halkımıza kaktırmak

• 2020 Seat Leon 1.5Tsi Act 150hp FR DSG liste fiyatı 183bin tl gözüküyor. Bu araç için teklif alan var mı?
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Ben joy 1.0 otomatik için 115e anlaştım bugün mart teslim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anıll. -- 19 Şubat 2020; 22:6:20 >
  • VR 46 kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta mersin seat bayisinde 181,5 olarak konuşuluyordu satış temsilcileri tarafından telefonda ve gelen müşterilere. 1 tane ekstralısını 189 a sattıklarını duydum. Yalnız ellerinde araç kalmamıştı mart ortası gibi yeni parti ulaşır demişlerdi.
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    düzelttim kusura bakmayın klavye düzeltmesi:) otomatik vites olacaktı esenyurt bika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anıll. -- 19 Şubat 2020; 22:10:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elel

Fiyat sormuş muydunuz? araç var mıydı?

Alıntıları Göster
    Kusura bakmayın yeni gördüm yazınızı. Fiyatı detaylı soramadım 2008 yoğunluğu vardı bütün temsilciler doluydu. 140-150 binden aşağı bir fiyattı. Aracın büyüklüğünnü görünce fiyatada çok dikkat etmedim. İstanbul libadiye caddesindeki aktif iriyıl peguet bayisiydi baktığım yer. Teşhir aracıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Too-Xaris -- 19 Şubat 2020; 22:15:30 >
  • VR 46 kullanıcısına yanıt
    Mat paket Anahtarsız giriş geri görüş için 192 bin fiyat aldım ama test sürüşü yapınca koşarak uzaklaştım. Eğer beklemekten sıkılmazsam 2008 e kapora verdim ☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: yeniserdar

Mat paket Anahtarsız giriş geri görüş için 192 bin fiyat aldım ama test sürüşü yapınca koşarak uzaklaştım. Eğer beklemekten sıkılmazsam 2008 e kapora verdim ☺️
    Sürekli yükseltiyorlar fiyatları resmen. Geçtimiz 1-2 hafta önce 170 civarıydı, sonra 180 ve şimdi de 190 civarından satıyorlar. Bayiler ve galeriler işbirliği epey kazandırdı kendilerine. Bayiler araç satarken galerilere kucak açmaya devam etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeminlihipokrat -- 19 Şubat 2020; 23:6:2 >
  • 
Sayfa: önceki 19531954195519561957
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.