Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1951. sayfa)

23 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 76 Misafir (19 Mobil) - 70 Masaüstü29 Mobil1 iOS6 Android
5 sn
288.892
Cevap
4.622
Favori
47.011.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 19491950195119521953
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • süperb biraz tutulduğu için geçen hafta 270 bine satılan arabayı bir hafta sonra elinde kalan birkaç bayi 290 binden satmaya çalışıyor. şuan bayiler vatandaşı düdüklüyor resmen. ortam çok kötü
  • Millet çıldırmış gibi araba arıyor. Sarı sitede ilanlar max 1 hafta kalıyor hemen satılıyor. Al-satcilar sattığı arabanın yerine yeni araba alıp 1 hafta önce sattığı fiyatin üstüne 10bin koyup tekrar satıyor. Şuanki piyasaya aklım gerçekten ermedi. Bizim millette "açık büfede" yemek kalmayacak sanip saldırıyor 0'a 2. Ele. Bir sakin olun yahu talebi oluşturan sizsiniz:)
    Markalarin bu piyasaya tepki vermesi şirketlerin büyüklüğünden kaynaklı hantalligindan biraz zaman alır ama gidipte haziran teslim sözlerine falan otomotiv sektöründe çalışan biri olarak inanmakta güçluk çekiyorum. Sektör zaten dibi gördüğü için 2020de adetlerin yükseleceğini zaten biliyorlardı bu yükseliş on gorulerin üstüne ciksada sonuçta 2019 adetlerinden daha fazla getireceklerini/üreteceklerini bildiklerinden planlamalarini buna göre yaptılar.(belkide Corona virus etkilemiş olabilir bu teslim tarihlerini emin değilim)
    Bu iş basit bir arz talep işidir. Bu şartlara rağmen kapora vermeye devam edilirse zam gelmeye de devam edecektir. Bu tabiki 2. Eli de etkiler fiyatlar artar.
    Benim görüşüm nisan-mayis-haziran satışlar ciddi artacağı için Ağustos ve sonrasında OTV vs değişmese bile bayağı iyi stok kampanyaları olur. Ülkemizin kur şartlarını düşünürsek kestirmek pek mümkün değil ama kurun sabit olduğunu varsayarsak şuan kapora verilen fiyatlarin altında olacağı kesin.
    Bu işten para kazanmak isteyenler için tren kaçtı al-satcilar Max 1 ay daha ekmek yer sonrası hüsran.
    Sadece gerçekten ihtiyacı olanlar alsın yatırım yapmak isteyenler altın veya ev alsın:)
    Not:yatırım tavsiyesi degildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Dizel için bir yorum yapmadım zaten. İnsanların araç tercihleri farklı. Benim gibi fazla km yapan ve sakin araç kullanan biri için uygun olduğunu belirttim. Fazla yol yapan biri olunca ya lpg uyumu arıyorsunuz yada dizel motor seçmeniz gerekiyor. Firmaların çoğuda dizel için abartılı fiyat farkı koyuyorlar. Turbo benzinli motoru az km yapsaydım tercih edebilirdim. Bir markaya çok bağlanmaya yada sürekli eleştirmeye gerek yok. Kaldıki sırf bayi tutumu yüzünden Hyundai ve Honda'yı(Samsun'da aynı firmadalar) listemden çıkardım. 4-5 sene önce Citroen aklıma bile gelmezken şuan ilk tercihim. Garip fiyat talepleri yok,dizel için uçuk farklar istemiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 18 Şubat 2020; 23:47:27 >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Karşında altın yatırımcısı var. Boş yapma. Altın fiyatlarını bu saatten sonra sadece kripto paralar geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 18 Şubat 2020; 23:54:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Karşında altın yatırımcısı var. Boş yapma. Altın fiyatlarını bu saatten sonra sadece kripto paralar geçer.
    Ne alaka!

Aferin sana!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Arabasız gezerken TL'de duracak değildik herhalde. O alaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 19 Şubat 2020; 0:7:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Arabasız gezerken TL'de duracak değildik herhalde. O alaka.
    Bi aferin daha!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya Allah aşkına şu başlık altında sadece araç fiyatı paylaşın! Köşe başı kıraathanesine dönmüş resmen!

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Hangi il-bayi? Yeni corsa yı bekliyorum,ikisi arasında tercih düşünüyorum.

• coupant kullanıcısına yanıt
    Arabalar son 3 ayda altından çok daha fazla değer kazandı, o ne olacak?
  • xcorp X kullanıcısına yanıt
    Bir 3 ay sonra tekrar konuşalım. Arabaya zam gelecekmiş, ötv indirimi de o zamma gidecekmiş. Bunu diyecek kadar çocuk beyinli çok insan var forumda. Bu arada bitcoin etheriuma da para yatırıyorum. Arabaya gelen zammı fazlasıyla telafi ediyorum rahat ol.

Bir de ötv indirimi gelince çifte kavrulmuş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 19 Şubat 2020; 0:41:4 >
    Şu piyasada ÖTV indirimi gelecek demek.

Maşallah son aylarda değeri ne kadar artan şey varsa ona yatırım yapıyormuşsun. Bir konu açta uzmanlığını takip edelim.
  • xcorp X kullanıcısına yanıt
    Gelecek gelecek. O zaman görecem o smilelarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 19 Şubat 2020; 0:51:14 >
    3 ay sonra gorusuruz o zaman.

• Arkadaşlar focus dizel otm titanium fiyat teklifi alan varmı? Bir kaç bayı buldum ama mayıstan önce teslim edemeyiz diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: elel

Peugeot Rifter fiyat alan yok galiba, piyasaya bakarak güzel araba yıllık muayene ve hız sınırı 10 km daha az .. tercih edilebilir mi sizce?
    Merhaba
    Rifterin gt line güvenlik paketli çarpışma önleme acil fren kör nokta grip kontrollü en dolu modeli bayilere göre değişmekle birlikte 172-175 aralığında alabilirsiniz. Gerçekten bu dolulukta bir araba 250 üstü varsın her sene muayeneye girsin 8 ileri 1,5 dizel az sarfiyat ve donanımda yok yok ben aldım keyifle kullanıyorum tavsiye ederim daha düşük donanımlarda fiyatlarda daha geriye geliyor
    Kazasız sürüşler

• Merhabalar nisan başı gelicek dacia stepway 0.9tce otomatik vites 112 bin tl bişeyler daha yaparız dendi fiyat nasıl sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Sıfır Caddy veya Courier teklifi alan yok mu ?
    2019 Ford Courier 1.5 95ps Titanyum Plus 122 diyorlardı sanırım. Araç olmayabilir

2020 Ford Courier 1.5 100ps Titanyum Plus da 130 idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick_77 -- 19 Şubat 2020; 1:16:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Cam tavansiz alma pisman olursun

Alıntıları Göster
    Hocam sebebini anlatır mısınız acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isdemircan57 -- 19 Şubat 2020; 1:20:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Biz sorunsuz diye onceki kasa 1.6 dizel otamatik crv aldik basimiza gelmeyen kalmadi
    En buyuk sorun
    1) bakim araligi 10.000
    2) servis ve parca asiri pahali

Alıntıları Göster
    Evet hemde burunlarindan kil aldirmiyorlar musteri memnuniyeti sifir.Evde bi tane fc5 var 25bin km’de Gecen gun kaputu actim baktim aku oksitlenmis(suanda 180bin istedikleri araca 42 amper mutlu aku takmislar orasi ayri bir fiyasko neyse) servise goturdum temizlediler olcum yapmislar aku zayifmis,garantiden talep edelim fakat trafige cikis tarihi 3 seneyi bir hafta gecmis garanti vermez dediler.
    Oyle sacma seymi olur kaputu acip aku oksit yapmismi diye mi bakicam silecek suyu koyarken farkettim getirdim dedim sonucta o oksitin garanti bittikten sonra bir hftalik bir sey olmadigi ortdaydi.
    Fabrikaya vs aradim sonucta adamlar garantiden vermedi uzatilmis garantiye girmedigini soylediler ki uzatilmis garantilik bir sey olmadigi halde.Bakima 10bin km’de gir 1300lira bakim ucreti 2 yilda bir cvt yagi ile 2000tl yi geciyor bakimi birde musteri olarak deger bile gorme!
    Akuyu isportadan bile alsaniz 1 hafta garanti suresi gecse dahi garantiden degistirirdi.
    Bir tanidigima da crv’sinde de dpf’yi garantiye sokmayip kullanici hatasi diyip 18bin fatura cikarmislardi.
    Gocuk olayi zaten tam bir fiyasko yenilerdr bile gocen araclar var diyor bazilari.
    Araci 1 ay icinde satiliga koyuyorum yaptigi malin arkasinda durmayan musteriye enayi gozu ile bakan markanin hic bir urununu bu saatten sonra kapimin onune koymam!

• 
Sayfa: önceki 19491950195119521953
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.